prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

TREND BUSINESS s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44777957aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 06. 200917 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
1 924 976 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TREND BUSINESS s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44777957
daňové identifikačné číslo
2022833857
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Eötvösova 3195/21, 94501 Komárno, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 06. 2009
V registri
17 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 25267/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
308463
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),04. 06. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,04. 06. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien,04. 06. 2009—
prenájom hnuteľných vecí,04. 06. 2009—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,04. 06. 2009—
poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,04. 06. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,04. 06. 2009—
reklamná a propagačná činnosť,04. 06. 2009—
faktoring a forfaiting,04. 06. 2009—
administratívne služby,04. 06. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022833857: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022833857Obdobia daňových registráciíDIČ 2022833857: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022833857Obdobia daňových registráciíDIČ 2022833857: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022833857
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202283385710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 10. 2025 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −20 806 € a zvýšila tržby o ▲114 % na 1,92 mil. €.

Tržby

1 924 976 €

▲ 114,3 %

Výsledok hospodárenia

−20 806 €

▲ 94,3 %

Aktíva

8 745 837 €

▼ 7,0 %

Vlastné imanie

2 585 138 €

▼ 0,8 %

Zadlženosť

70,4 %

Hrubá marža

−1,1 %

Čistá marža

−1,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 4 521 005 €. 2020: tržby 1 008 845 €. 2021: tržby 86 448 €. 2022: tržby 898 274 €. 2023: tržby 1 924 976 €.5 mil.2,5 mil.04,52 mil.1,01 mil.86,4 tis.898,3 tis.1,92 mil.20192020202120222023Tržby2019: tržby 4 521 005 €. 2020: tržby 1 008 845 €. 2021: tržby 86 448 €. 2022: tržby 898 274 €. 2023: tržby 1 924 976 €.5 mil.2,5 mil.04,52 mil.1,01 mil.86,4 tis.898,3 tis.1,92 mil.20192020202120222023Tržby2019: tržby 4 521 005 €. 2020: tržby 1 008 845 €. 2021: tržby 86 448 €. 2022: tržby 898 274 €. 2023: tržby 1 924 976 €.5 mil.2,5 mil.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 5 752 €. 2020: výsledok hospodárenia 44 809 €. 2021: výsledok hospodárenia −102 656 €. 2022: výsledok hospodárenia −363 934 €. 2023: výsledok hospodárenia −20 806 €.50 tis.0−500 tis.+5,8 tis.+44,8 tis.−102,7 tis.−363,9 tis.−20,8 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 5 752 €. 2020: výsledok hospodárenia 44 809 €. 2021: výsledok hospodárenia −102 656 €. 2022: výsledok hospodárenia −363 934 €. 2023: výsledok hospodárenia −20 806 €.50 tis.0−500 tis.+5,8 tis.−20,8 tis.201920212023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 5 752 €. 2020: výsledok hospodárenia 44 809 €. 2021: výsledok hospodárenia −102 656 €. 2022: výsledok hospodárenia −363 934 €. 2023: výsledok hospodárenia −20 806 €.50 tis.0−500 tis.20202023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 2 932 220 €, vlastné imanie 22 292 €. 2020: aktíva 4 049 665 €, vlastné imanie 72 533 €. 2021: aktíva 6 504 265 €, vlastné imanie −30 123 €. 2022: aktíva 9 405 350 €, vlastné imanie 2 605 943 €. 2023: aktíva 8 745 837 €, vlastné imanie 2 585 138 €.10 mil.0−50 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 2 932 220 €, vlastné imanie 22 292 €. 2020: aktíva 4 049 665 €, vlastné imanie 72 533 €. 2021: aktíva 6 504 265 €, vlastné imanie −30 123 €. 2022: aktíva 9 405 350 €, vlastné imanie 2 605 943 €. 2023: aktíva 8 745 837 €, vlastné imanie 2 585 138 €.10 mil.0−50 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 2 932 220 €, vlastné imanie 22 292 €. 2020: aktíva 4 049 665 €, vlastné imanie 72 533 €. 2021: aktíva 6 504 265 €, vlastné imanie −30 123 €. 2022: aktíva 9 405 350 €, vlastné imanie 2 605 943 €. 2023: aktíva 8 745 837 €, vlastné imanie 2 585 138 €.10 mil.0−50 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 1 000 €, zásoby 757 850 €, pohľadávky 2 141 452 €, finančné účty 31 918 €. 2020: dlhodobý majetok 3 584 €, zásoby 1 683 894 €, pohľadávky 2 356 522 €, finančné účty 5 665 €. 2021: dlhodobý majetok 3 215 €, zásoby 3 848 349 €, pohľadávky 2 648 589 €, finančné účty 4 112 €. 2022: dlhodobý majetok 1 476 €, zásoby 7 633 259 €, pohľadávky 1 769 637 €, finančné účty 978 €. 2023: dlhodobý majetok 984 €, zásoby 6 503 259 €, pohľadávky 2 237 927 €, finančné účty 3 667 €.10 mil.5 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 1 000 €, zásoby 757 850 €, pohľadávky 2 141 452 €, finančné účty 31 918 €. 2020: dlhodobý majetok 3 584 €, zásoby 1 683 894 €, pohľadávky 2 356 522 €, finančné účty 5 665 €. 2021: dlhodobý majetok 3 215 €, zásoby 3 848 349 €, pohľadávky 2 648 589 €, finančné účty 4 112 €. 2022: dlhodobý majetok 1 476 €, zásoby 7 633 259 €, pohľadávky 1 769 637 €, finančné účty 978 €. 2023: dlhodobý majetok 984 €, zásoby 6 503 259 €, pohľadávky 2 237 927 €, finančné účty 3 667 €.10 mil.5 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 1 000 €, zásoby 757 850 €, pohľadávky 2 141 452 €, finančné účty 31 918 €. 2020: dlhodobý majetok 3 584 €, zásoby 1 683 894 €, pohľadávky 2 356 522 €, finančné účty 5 665 €. 2021: dlhodobý majetok 3 215 €, zásoby 3 848 349 €, pohľadávky 2 648 589 €, finančné účty 4 112 €. 2022: dlhodobý majetok 1 476 €, zásoby 7 633 259 €, pohľadávky 1 769 637 €, finančné účty 978 €. 2023: dlhodobý majetok 984 €, zásoby 6 503 259 €, pohľadávky 2 237 927 €, finančné účty 3 667 €.10 mil.5 mil.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 22 292 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 909 928 €. 2020: vlastné imanie 72 533 €, dlhodobé záväzky 154 €, krátkodobé záväzky 3 976 978 €. 2021: vlastné imanie −30 123 €, dlhodobé záväzky 154 €, krátkodobé záväzky 6 534 234 €. 2022: vlastné imanie 2 605 943 €, dlhodobé záväzky 447 €, krátkodobé záväzky 6 798 960 €. 2023: vlastné imanie 2 585 138 €, dlhodobé záväzky 212 €, krátkodobé záväzky 6 160 487 €.10 mil.0−50 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 22 292 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 909 928 €. 2020: vlastné imanie 72 533 €, dlhodobé záväzky 154 €, krátkodobé záväzky 3 976 978 €. 2021: vlastné imanie −30 123 €, dlhodobé záväzky 154 €, krátkodobé záväzky 6 534 234 €. 2022: vlastné imanie 2 605 943 €, dlhodobé záväzky 447 €, krátkodobé záväzky 6 798 960 €. 2023: vlastné imanie 2 585 138 €, dlhodobé záväzky 212 €, krátkodobé záväzky 6 160 487 €.10 mil.0−50 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 22 292 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 909 928 €. 2020: vlastné imanie 72 533 €, dlhodobé záväzky 154 €, krátkodobé záväzky 3 976 978 €. 2021: vlastné imanie −30 123 €, dlhodobé záväzky 154 €, krátkodobé záväzky 6 534 234 €. 2022: vlastné imanie 2 605 943 €, dlhodobé záväzky 447 €, krátkodobé záväzky 6 798 960 €. 2023: vlastné imanie 2 585 138 €, dlhodobé záväzky 212 €, krátkodobé záväzky 6 160 487 €.10 mil.0−50 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 1 556 €. 2020: daň z príjmu 11 911 €. 2021: daň z príjmu 1 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.01,6 tis.11,9 tis.10020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 1 556 €. 2020: daň z príjmu 11 911 €. 2021: daň z príjmu 1 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.01,6 tis.11,9 tis.10020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 1 556 €. 2020: daň z príjmu 11 911 €. 2021: daň z príjmu 1 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.010201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby4,52 mil.1,01 mil.86,4 tis.898,3 tis.1,92 mil.
Výsledok hospodárenia5,8 tis.44,8 tis.−102,7 tis.−363,9 tis.−20,8 tis.
Aktíva2,93 mil.4,05 mil.6,5 mil.9,41 mil.8,75 mil.
Vlastné imanie22,3 tis.72,5 tis.−30,1 tis.2,61 mil.2,59 mil.
Daň z príjmu1,6 tis.11,9 tis.100
Zadlženosť99,2 %98,2 %100,5 %72,3 %70,4 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
1,92 mil.
Výsledok hospodárenia
−20,8 tis.
Aktíva
8,75 mil.
Vlastné imanie
2,59 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
70,4 %

2022

Tržby
898,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−363,9 tis.
Aktíva
9,41 mil.
Vlastné imanie
2,61 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
72,3 %

2021

Tržby
86,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−102,7 tis.
Aktíva
6,5 mil.
Vlastné imanie
−30,1 tis.
Daň z príjmu
1
Zadlženosť
100,5 %

2020

Tržby
1,01 mil.
Výsledok hospodárenia
44,8 tis.
Aktíva
4,05 mil.
Vlastné imanie
72,5 tis.
Daň z príjmu
11,9 tis.
Zadlženosť
98,2 %

2019

Tržby
4,52 mil.
Výsledok hospodárenia
5,8 tis.
Aktíva
2,93 mil.
Vlastné imanie
22,3 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
99,2 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API