Súhrn
- Vznik
- 03. 06. 200917 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 362 214 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- KOMAGRO spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44777779
- daňové identifikačné číslo
- 2022835826
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022835826
- Sídlo
- Hlavná ul. 92/2795, 94201 Šurany, Slovenská republika
- Územie
- Šuranyokres Nové ZámkyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 06. 2009
- V registri
- 17 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 24643/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 246716
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poľnohospodárstvo vrátane nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 03. 06. 2009 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ | 03. 06. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 03. 06. 2009 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 03. 06. 2009 | — |
| živočíšna výroba | 03. 06. 2009 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022835826 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2009 |
| daňové identifikačné číslo | 2022835826 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | 27. 09. 2026 – 24. 10. 2026 ukončené | 17. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲140 % na 3 155 € a zvýšila tržby o ▲61 % na 362,2 tisíc eur.
Tržby
362 214 €
▲ 61,2 %Výsledok hospodárenia
3 155 €
▲ 140,5 %Aktíva
663 910 €
▼ 0,4 %Vlastné imanie
64 222 €
▼ 9,4 %Zadlženosť
90,3 %
Hrubá marža
1,5 %
Čistá marža
0,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 351,4 tis. | 509,2 tis. | 594 tis. | 224,7 tis. | 362,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 4,9 tis. | 657 | 4,1 tis. | 1,3 tis. | 3,2 tis. |
| Aktíva | 672,5 tis. | 665,6 tis. | 636,2 tis. | 666,7 tis. | 663,9 tis. |
| Vlastné imanie | 143,7 tis. | 144,3 tis. | 69,5 tis. | 70,9 tis. | 64,2 tis. |
| Daň z príjmu | 235 | 3,4 tis. | 6,7 tis. | 2,3 tis. | 2,4 tis. |
| Zadlženosť | 78,6 % | 78,3 % | 89,1 % | 89,4 % | 90,3 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 362,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,2 tis.
- Aktíva
- 663,9 tis.
- Vlastné imanie
- 64,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,4 tis.
- Zadlženosť
- 90,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 224,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,3 tis.
- Aktíva
- 666,7 tis.
- Vlastné imanie
- 70,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 89,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 594 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,1 tis.
- Aktíva
- 636,2 tis.
- Vlastné imanie
- 69,5 tis.
- Daň z príjmu
- 6,7 tis.
- Zadlženosť
- 89,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 509,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 657
- Aktíva
- 665,6 tis.
- Vlastné imanie
- 144,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3,4 tis.
- Zadlženosť
- 78,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 351,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,9 tis.
- Aktíva
- 672,5 tis.
- Vlastné imanie
- 143,7 tis.
- Daň z príjmu
- 235
- Zadlženosť
- 78,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).