prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

TAMIX SLOVAKIA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44770715aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 06. 200917 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 30. 09. 2026
Tržby
2 319 912 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TAMIX SLOVAKIA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44770715
daňové identifikačné číslo
2022839038
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022839038
Sídlo
Čaňa 1464, 04414 Čaňa, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 06. 2009
V registri
17 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 23824/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
886889
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesníckych výrobkov za účelom spracovania, alebo ďalšieho predaja06. 06. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)06. 06. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu06. 06. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb06. 06. 2009—
faktoring a forfaiting06. 06. 2009—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom06. 06. 2009—
prenájom hnuteľných vecí06. 06. 2009—
obstarávanie služieb spojených so správou bytového/nebytového fondu06. 06. 2009—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve06. 06. 2009—
poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá06. 06. 2009—
výroba kŕmnych zmesí06. 06. 2009—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom06. 06. 2009—
prípravné práce k realizácii stavby06. 06. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien06. 06. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov06. 06. 2009—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla06. 06. 2009—
skladovanie06. 06. 2009—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností06. 06. 2009—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu06. 06. 2009—
čistiace a upratovacie služby06. 06. 2009—
reklamné a marketingové služby06. 06. 2009—
výroba strojov pre hospodárske odvetvia06. 06. 2009—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva06. 06. 2009—
úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava19. 09. 2014—
otvárka, príprava a dobývanie výhradných ložísk povrchovým spôsobom v lomoch29. 04. 2015—
zriaďovanie, zabezpečovanie a likvidácia banských diel a lomov29. 04. 2015—
úprava a zušľachťovanie nerastov vykonávané v súvislosti s ich dobývaním29. 04. 2015—
zriaďovanie a prevádzka odvalov, výsypiek a odkalísk pri otvárke, príprave a dobývaní výhradných ložísk povrchovým spôsobom v lomoch, pri zriaďovaní, zabezpečovaní a likvidácii banských diel a lomov, pri úprave a zušľachťovaní nerastov vykonávaných v súvislosti s ich dobývaním29. 04. 2015—
dobývanie ložísk nevyhradených nerastov vrátane úpravy a zušľachťovania nerastov vykonávaných v súvislosti s ich dobývaním, zabezpečenie a likvidácia banských diel a lomov, s výnimkou ložiskového geologického prieskumu nevyhradených nerastov29. 04. 2015—
nákladná cestná doprava29. 04. 2015—
medzinárodná doprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu29. 04. 2015—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 16. 06. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022839038: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022839038: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022839038IČ DPH SK2022839038Obdobia daňových registráciíDIČ 2022839038: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022839038: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022839038IČ DPH SK2022839038Obdobia daňových registráciíDIČ 2022839038: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022839038: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022839038IČ DPH SK2022839038
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202283903811. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 12. 2014
daňové identifikačné číslo202283903810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 12. 10. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené11. 09. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲260 % na 204 394 € a zvýšila tržby o ▲77 % na 2,32 mil. €.

Tržby

2 319 912 €

▲ 77,1 %

Výsledok hospodárenia

204 394 €

▲ 259,8 %

Aktíva

988 851 €

▲ 13,2 %

Vlastné imanie

266 221 €

▲ 305,4 %

Zadlženosť

73,1 %

Hrubá marža

9,0 %

Čistá marža

8,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 839 605 €. 2022: tržby 1 244 786 €. 2023: tržby 980 432 €. 2024: tržby 1 309 577 €. 2025: tržby 2 319 912 €.2,5 mil.1,25 mil.0839,6 tis.1,24 mil.980,4 tis.1,31 mil.2,32 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 839 605 €. 2022: tržby 1 244 786 €. 2023: tržby 980 432 €. 2024: tržby 1 309 577 €. 2025: tržby 2 319 912 €.2,5 mil.1,25 mil.0839,6 tis.1,24 mil.980,4 tis.1,31 mil.2,32 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 839 605 €. 2022: tržby 1 244 786 €. 2023: tržby 980 432 €. 2024: tržby 1 309 577 €. 2025: tržby 2 319 912 €.2,5 mil.1,25 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −278 366 €. 2022: výsledok hospodárenia 162 452 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 685 €. 2024: výsledok hospodárenia 56 801 €. 2025: výsledok hospodárenia 204 394 €.250 tis.0−500 tis.−278,4 tis.+162,5 tis.+18,7 tis.+56,8 tis.+204,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −278 366 €. 2022: výsledok hospodárenia 162 452 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 685 €. 2024: výsledok hospodárenia 56 801 €. 2025: výsledok hospodárenia 204 394 €.250 tis.0−500 tis.+18,7 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −278 366 €. 2022: výsledok hospodárenia 162 452 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 685 €. 2024: výsledok hospodárenia 56 801 €. 2025: výsledok hospodárenia 204 394 €.250 tis.0−500 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 480 098 €, vlastné imanie −396 812 €. 2022: aktíva 502 619 €, vlastné imanie −234 362 €. 2023: aktíva 575 665 €, vlastné imanie 3 866 €. 2024: aktíva 873 454 €, vlastné imanie 65 666 €. 2025: aktíva 988 851 €, vlastné imanie 266 221 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 480 098 €, vlastné imanie −396 812 €. 2022: aktíva 502 619 €, vlastné imanie −234 362 €. 2023: aktíva 575 665 €, vlastné imanie 3 866 €. 2024: aktíva 873 454 €, vlastné imanie 65 666 €. 2025: aktíva 988 851 €, vlastné imanie 266 221 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 480 098 €, vlastné imanie −396 812 €. 2022: aktíva 502 619 €, vlastné imanie −234 362 €. 2023: aktíva 575 665 €, vlastné imanie 3 866 €. 2024: aktíva 873 454 €, vlastné imanie 65 666 €. 2025: aktíva 988 851 €, vlastné imanie 266 221 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 379 143 €, zásoby 3 941 €, pohľadávky 89 052 €, finančné účty 7 538 €. 2022: dlhodobý majetok 231 831 €, zásoby 0 €, pohľadávky 264 423 €, finančné účty 585 €. 2023: dlhodobý majetok 277 920 €, zásoby 2 581 €, pohľadávky 115 038 €, finančné účty 175 913 €. 2024: dlhodobý majetok 679 653 €, zásoby 0 €, pohľadávky 163 695 €, finančné účty 24 521 €. 2025: dlhodobý majetok 799 321 €, zásoby 63 €, pohľadávky 119 996 €, finančné účty 64 255 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 379 143 €, zásoby 3 941 €, pohľadávky 89 052 €, finančné účty 7 538 €. 2022: dlhodobý majetok 231 831 €, zásoby 0 €, pohľadávky 264 423 €, finančné účty 585 €. 2023: dlhodobý majetok 277 920 €, zásoby 2 581 €, pohľadávky 115 038 €, finančné účty 175 913 €. 2024: dlhodobý majetok 679 653 €, zásoby 0 €, pohľadávky 163 695 €, finančné účty 24 521 €. 2025: dlhodobý majetok 799 321 €, zásoby 63 €, pohľadávky 119 996 €, finančné účty 64 255 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 379 143 €, zásoby 3 941 €, pohľadávky 89 052 €, finančné účty 7 538 €. 2022: dlhodobý majetok 231 831 €, zásoby 0 €, pohľadávky 264 423 €, finančné účty 585 €. 2023: dlhodobý majetok 277 920 €, zásoby 2 581 €, pohľadávky 115 038 €, finančné účty 175 913 €. 2024: dlhodobý majetok 679 653 €, zásoby 0 €, pohľadávky 163 695 €, finančné účty 24 521 €. 2025: dlhodobý majetok 799 321 €, zásoby 63 €, pohľadávky 119 996 €, finančné účty 64 255 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −396 812 €, dlhodobé záväzky 305 950 €, krátkodobé záväzky 570 905 €. 2022: vlastné imanie −234 362 €, dlhodobé záväzky 51 857 €, krátkodobé záväzky 685 068 €. 2023: vlastné imanie 3 866 €, dlhodobé záväzky 75 142 €, krátkodobé záväzky 496 602 €. 2024: vlastné imanie 65 666 €, dlhodobé záväzky 50 157 €, krátkodobé záväzky 757 631 €. 2025: vlastné imanie 266 221 €, dlhodobé záväzky 34 551 €, krátkodobé záväzky 688 079 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −396 812 €, dlhodobé záväzky 305 950 €, krátkodobé záväzky 570 905 €. 2022: vlastné imanie −234 362 €, dlhodobé záväzky 51 857 €, krátkodobé záväzky 685 068 €. 2023: vlastné imanie 3 866 €, dlhodobé záväzky 75 142 €, krátkodobé záväzky 496 602 €. 2024: vlastné imanie 65 666 €, dlhodobé záväzky 50 157 €, krátkodobé záväzky 757 631 €. 2025: vlastné imanie 266 221 €, dlhodobé záväzky 34 551 €, krátkodobé záväzky 688 079 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −396 812 €, dlhodobé záväzky 305 950 €, krátkodobé záväzky 570 905 €. 2022: vlastné imanie −234 362 €, dlhodobé záväzky 51 857 €, krátkodobé záväzky 685 068 €. 2023: vlastné imanie 3 866 €, dlhodobé záväzky 75 142 €, krátkodobé záväzky 496 602 €. 2024: vlastné imanie 65 666 €, dlhodobé záväzky 50 157 €, krátkodobé záväzky 757 631 €. 2025: vlastné imanie 266 221 €, dlhodobé záväzky 34 551 €, krátkodobé záväzky 688 079 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.000003,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.000003,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby839,6 tis.1,24 mil.980,4 tis.1,31 mil.2,32 mil.
Výsledok hospodárenia−278,4 tis.162,5 tis.18,7 tis.56,8 tis.204,4 tis.
Aktíva480,1 tis.502,6 tis.575,7 tis.873,5 tis.988,9 tis.
Vlastné imanie−396,8 tis.−234,4 tis.3,9 tis.65,7 tis.266,2 tis.
Daň z príjmu00003,8 tis.
Zadlženosť182,6 %146,6 %99,3 %92,5 %73,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
2,32 mil.
Výsledok hospodárenia
204,4 tis.
Aktíva
988,9 tis.
Vlastné imanie
266,2 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
73,1 %

2024

Tržby
1,31 mil.
Výsledok hospodárenia
56,8 tis.
Aktíva
873,5 tis.
Vlastné imanie
65,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
92,5 %

2023

Tržby
980,4 tis.
Výsledok hospodárenia
18,7 tis.
Aktíva
575,7 tis.
Vlastné imanie
3,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,3 %

2022

Tržby
1,24 mil.
Výsledok hospodárenia
162,5 tis.
Aktíva
502,6 tis.
Vlastné imanie
−234,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
146,6 %

2021

Tržby
839,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−278,4 tis.
Aktíva
480,1 tis.
Vlastné imanie
−396,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
182,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API