prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Myslina s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44757450aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 05. 200917 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
1 198 575 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Myslina s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44757450
daňové identifikačné číslo
2022817071
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022817071
Sídlo
295, 07213 Zemplínska Široká, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 05. 2009
V registri
17 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 23653/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
937775
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu06. 05. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb06. 05. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby06. 05. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov06. 05. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)06. 05. 2009—
skladovanie06. 05. 2009—
prenájom hnuteľných vecí06. 05. 2009—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom06. 05. 2009—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve06. 05. 2009—
výroba kŕmnych zmesí06. 05. 2009—
prípravné práce k realizácii stavby06. 05. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov06. 05. 2009—
poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania, alebo ďalšieho predaja06. 05. 2009—
vedenie účtovníctva14. 01. 2011—
administratívne služby14. 01. 2011—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla14. 01. 2011—
medzinárodná nákladná cestná doprava so zvýšením počtu vozidiel o 4 (štyri) s celkovým počtom vozidiel 5 (päť)14. 01. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022817071: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022817071: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022817071IČ DPH SK2022817071Obdobia daňových registráciíDIČ 2022817071: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022817071: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022817071IČ DPH SK2022817071Obdobia daňových registráciíDIČ 2022817071: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022817071: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022817071IČ DPH SK2022817071
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202281707111. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2009
daňové identifikačné číslo202281707110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 01. 11. 2024, rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲545 % na 42 875 € a znížila tržby o ▼8 % na 1,2 mil. €.

Tržby

1 198 575 €

▼ 8,2 %

Výsledok hospodárenia

42 875 €

▲ 544,7 %

Aktíva

1 081 029 €

▲ 0,4 %

Vlastné imanie

772 046 €

▲ 5,9 %

Zadlženosť

28,6 %

Hrubá marža

4,7 %

Čistá marža

3,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 932 735 €. 2021: tržby 1 152 557 €. 2022: tržby 1 140 938 €. 2023: tržby 1 305 173 €. 2024: tržby 1 198 575 €.2 mil.1 mil.0932,7 tis.1,15 mil.1,14 mil.1,31 mil.1,2 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 932 735 €. 2021: tržby 1 152 557 €. 2022: tržby 1 140 938 €. 2023: tržby 1 305 173 €. 2024: tržby 1 198 575 €.2 mil.1 mil.0932,7 tis.1,15 mil.1,14 mil.1,31 mil.1,2 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 932 735 €. 2021: tržby 1 152 557 €. 2022: tržby 1 140 938 €. 2023: tržby 1 305 173 €. 2024: tržby 1 198 575 €.2 mil.1 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 82 717 €. 2021: výsledok hospodárenia 111 091 €. 2022: výsledok hospodárenia 63 384 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 650 €. 2024: výsledok hospodárenia 42 875 €.200 tis.100 tis.0+82,7 tis.+111,1 tis.+63,4 tis.+6,7 tis.+42,9 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 82 717 €. 2021: výsledok hospodárenia 111 091 €. 2022: výsledok hospodárenia 63 384 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 650 €. 2024: výsledok hospodárenia 42 875 €.200 tis.100 tis.0+82,7 tis.+63,4 tis.+42,9 tis.202020222024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 82 717 €. 2021: výsledok hospodárenia 111 091 €. 2022: výsledok hospodárenia 63 384 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 650 €. 2024: výsledok hospodárenia 42 875 €.200 tis.100 tis.0202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 769 519 €, vlastné imanie 548 046 €. 2021: aktíva 880 597 €, vlastné imanie 659 137 €. 2022: aktíva 978 399 €, vlastné imanie 722 521 €. 2023: aktíva 1 077 156 €, vlastné imanie 729 171 €. 2024: aktíva 1 081 029 €, vlastné imanie 772 046 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 769 519 €, vlastné imanie 548 046 €. 2021: aktíva 880 597 €, vlastné imanie 659 137 €. 2022: aktíva 978 399 €, vlastné imanie 722 521 €. 2023: aktíva 1 077 156 €, vlastné imanie 729 171 €. 2024: aktíva 1 081 029 €, vlastné imanie 772 046 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 769 519 €, vlastné imanie 548 046 €. 2021: aktíva 880 597 €, vlastné imanie 659 137 €. 2022: aktíva 978 399 €, vlastné imanie 722 521 €. 2023: aktíva 1 077 156 €, vlastné imanie 729 171 €. 2024: aktíva 1 081 029 €, vlastné imanie 772 046 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 31 763 €, zásoby 1 065 €, pohľadávky 415 017 €, finančné účty 316 920 €. 2021: dlhodobý majetok 66 189 €, zásoby 2 331 €, pohľadávky 421 570 €, finančné účty 384 382 €. 2022: dlhodobý majetok 107 833 €, zásoby 2 250 €, pohľadávky 391 362 €, finančné účty 472 865 €. 2023: dlhodobý majetok 122 594 €, zásoby 2 094 €, pohľadávky 407 956 €, finančné účty 538 823 €. 2024: dlhodobý majetok 95 410 €, zásoby 1 731 €, pohľadávky 403 474 €, finančné účty 567 803 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 31 763 €, zásoby 1 065 €, pohľadávky 415 017 €, finančné účty 316 920 €. 2021: dlhodobý majetok 66 189 €, zásoby 2 331 €, pohľadávky 421 570 €, finančné účty 384 382 €. 2022: dlhodobý majetok 107 833 €, zásoby 2 250 €, pohľadávky 391 362 €, finančné účty 472 865 €. 2023: dlhodobý majetok 122 594 €, zásoby 2 094 €, pohľadávky 407 956 €, finančné účty 538 823 €. 2024: dlhodobý majetok 95 410 €, zásoby 1 731 €, pohľadávky 403 474 €, finančné účty 567 803 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 31 763 €, zásoby 1 065 €, pohľadávky 415 017 €, finančné účty 316 920 €. 2021: dlhodobý majetok 66 189 €, zásoby 2 331 €, pohľadávky 421 570 €, finančné účty 384 382 €. 2022: dlhodobý majetok 107 833 €, zásoby 2 250 €, pohľadávky 391 362 €, finančné účty 472 865 €. 2023: dlhodobý majetok 122 594 €, zásoby 2 094 €, pohľadávky 407 956 €, finančné účty 538 823 €. 2024: dlhodobý majetok 95 410 €, zásoby 1 731 €, pohľadávky 403 474 €, finančné účty 567 803 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 548 046 €, dlhodobé záväzky 3 585 €, krátkodobé záväzky 217 888 €. 2021: vlastné imanie 659 137 €, dlhodobé záväzky 3 763 €, krátkodobé záväzky 217 697 €. 2022: vlastné imanie 722 521 €, dlhodobé záväzky 49 440 €, krátkodobé záväzky 206 438 €. 2023: vlastné imanie 729 171 €, dlhodobé záväzky 50 746 €, krátkodobé záväzky 297 239 €. 2024: vlastné imanie 772 046 €, dlhodobé záväzky 22 014 €, krátkodobé záväzky 286 969 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 548 046 €, dlhodobé záväzky 3 585 €, krátkodobé záväzky 217 888 €. 2021: vlastné imanie 659 137 €, dlhodobé záväzky 3 763 €, krátkodobé záväzky 217 697 €. 2022: vlastné imanie 722 521 €, dlhodobé záväzky 49 440 €, krátkodobé záväzky 206 438 €. 2023: vlastné imanie 729 171 €, dlhodobé záväzky 50 746 €, krátkodobé záväzky 297 239 €. 2024: vlastné imanie 772 046 €, dlhodobé záväzky 22 014 €, krátkodobé záväzky 286 969 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 548 046 €, dlhodobé záväzky 3 585 €, krátkodobé záväzky 217 888 €. 2021: vlastné imanie 659 137 €, dlhodobé záväzky 3 763 €, krátkodobé záväzky 217 697 €. 2022: vlastné imanie 722 521 €, dlhodobé záväzky 49 440 €, krátkodobé záväzky 206 438 €. 2023: vlastné imanie 729 171 €, dlhodobé záväzky 50 746 €, krátkodobé záväzky 297 239 €. 2024: vlastné imanie 772 046 €, dlhodobé záväzky 22 014 €, krátkodobé záväzky 286 969 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 23 744 €. 2021: daň z príjmu 32 437 €. 2022: daň z príjmu 19 254 €. 2023: daň z príjmu 9 294 €. 2024: daň z príjmu 13 905 €.50 tis.25 tis.023,7 tis.32,4 tis.19,3 tis.9,3 tis.13,9 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 23 744 €. 2021: daň z príjmu 32 437 €. 2022: daň z príjmu 19 254 €. 2023: daň z príjmu 9 294 €. 2024: daň z príjmu 13 905 €.50 tis.25 tis.023,7 tis.32,4 tis.19,3 tis.9,3 tis.13,9 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 23 744 €. 2021: daň z príjmu 32 437 €. 2022: daň z príjmu 19 254 €. 2023: daň z príjmu 9 294 €. 2024: daň z príjmu 13 905 €.50 tis.25 tis.0202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby932,7 tis.1,15 mil.1,14 mil.1,31 mil.1,2 mil.
Výsledok hospodárenia82,7 tis.111,1 tis.63,4 tis.6,7 tis.42,9 tis.
Aktíva769,5 tis.880,6 tis.978,4 tis.1,08 mil.1,08 mil.
Vlastné imanie548 tis.659,1 tis.722,5 tis.729,2 tis.772 tis.
Daň z príjmu23,7 tis.32,4 tis.19,3 tis.9,3 tis.13,9 tis.
Zadlženosť28,8 %25,1 %26,2 %32,3 %28,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
1,2 mil.
Výsledok hospodárenia
42,9 tis.
Aktíva
1,08 mil.
Vlastné imanie
772 tis.
Daň z príjmu
13,9 tis.
Zadlženosť
28,6 %

2023

Tržby
1,31 mil.
Výsledok hospodárenia
6,7 tis.
Aktíva
1,08 mil.
Vlastné imanie
729,2 tis.
Daň z príjmu
9,3 tis.
Zadlženosť
32,3 %

2022

Tržby
1,14 mil.
Výsledok hospodárenia
63,4 tis.
Aktíva
978,4 tis.
Vlastné imanie
722,5 tis.
Daň z príjmu
19,3 tis.
Zadlženosť
26,2 %

2021

Tržby
1,15 mil.
Výsledok hospodárenia
111,1 tis.
Aktíva
880,6 tis.
Vlastné imanie
659,1 tis.
Daň z príjmu
32,4 tis.
Zadlženosť
25,1 %

2020

Tržby
932,7 tis.
Výsledok hospodárenia
82,7 tis.
Aktíva
769,5 tis.
Vlastné imanie
548 tis.
Daň z príjmu
23,7 tis.
Zadlženosť
28,8 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API