Súhrn
- Vznik
- 30. 07. 200917 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 24 887 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- G.I.G. auto s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44748876
- daňové identifikačné číslo
- 2022860719
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- M. R. Štefánika 24, 94061 Nové Zámky, Slovenská republika
- Územie
- Nové Zámkyokres Nové ZámkyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 07. 2009
- V registri
- 17 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 24935/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 315408
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prenájom hnuteľných vecí | 30. 07. 2009 | — |
| výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 30. 07. 2009 | — |
| diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel | 30. 07. 2009 | — |
| oprava karosérií | 30. 07. 2009 | — |
| vykonávanie odťahovej služby | 30. 07. 2009 | — |
| poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 30. 07. 2009 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 30. 07. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činosť v oblasti obchodu a služieb | 30. 07. 2009 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 30. 07. 2009 | — |
| nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie | 30. 07. 2009 | — |
| dopravná zdravotná služba | 30. 07. 2009 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 30. 07. 2009 | — |
| finančný leasing | 30. 07. 2009 | — |
| poskytovanie úverov a/alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 30. 07. 2009 | — |
| faktoring a forfaiting | 30. 07. 2009 | — |
| administratívne služby | 30. 07. 2009 | — |
| reklamné a marketingové služby | 30. 07. 2009 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 30. 07. 2009 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022860719 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 znížila zisk o ▼23 % na 629 € a zvýšila tržby o ▲19 % na 24,9 tisíc eur.
Tržby
24 887 €
▲ 18,6 %Výsledok hospodárenia
629 €
▼ 22,5 %Aktíva
27 247 €
bez zmenyVlastné imanie
12 618 €
▲ 21,9 %Zadlženosť
53,7 %
Hrubá marža
3,6 %
Čistá marža
2,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 29 tis. | 25,7 tis. | 33,5 tis. | 21 tis. | 24,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 908 | 912 | 1,1 tis. | 812 | 629 |
| Aktíva | 7,6 tis. | 8,5 tis. | 11,3 tis. | 27,2 tis. | 27,2 tis. |
| Vlastné imanie | 7,3 tis. | 8,3 tis. | 9,5 tis. | 10,4 tis. | 12,6 tis. |
| Daň z príjmu | 256 | 257 | 310 | 240 | 268 |
| Zadlženosť | 3,4 % | 3,3 % | 15,9 % | 62,0 % | 53,7 % |
2018
- Tržby
- 24,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 629
- Aktíva
- 27,2 tis.
- Vlastné imanie
- 12,6 tis.
- Daň z príjmu
- 268
- Zadlženosť
- 53,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 21 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 812
- Aktíva
- 27,2 tis.
- Vlastné imanie
- 10,4 tis.
- Daň z príjmu
- 240
- Zadlženosť
- 62,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 33,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 11,3 tis.
- Vlastné imanie
- 9,5 tis.
- Daň z príjmu
- 310
- Zadlženosť
- 15,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 25,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 912
- Aktíva
- 8,5 tis.
- Vlastné imanie
- 8,3 tis.
- Daň z príjmu
- 257
- Zadlženosť
- 3,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 29 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 908
- Aktíva
- 7,6 tis.
- Vlastné imanie
- 7,3 tis.
- Daň z príjmu
- 256
- Zadlženosť
- 3,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.