prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

JOSIKA GROUP s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44743556zaniknutý 31. 10. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 04. 200917 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
183 807 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JOSIKA GROUP s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44743556
daňové identifikačné číslo
2022812803
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Dropie 606, 930 28 Okoč, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 04. 2009
Zánik
31. 10. 2026
V registri
17 rokov 6 mesiacov
Stav
zaniknutý 31. 10. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 55034/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1048888

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022812803: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022812803Obdobia daňových registráciíDIČ 2022812803: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022812803Obdobia daňových registráciíDIČ 2022812803: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022812803
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202281280310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2023 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −24 885 € a zvýšila tržby o ▲189 % na 183,8 tisíc eur.

Tržby

183 807 €

▲ 189,4 %

Výsledok hospodárenia

−24 885 €

▲ 70,5 %

Aktíva

137 079 €

▼ 10,0 %

Vlastné imanie

−299 982 €

▼ 9,0 %

Zadlženosť

318,8 %

Hrubá marža

−13,5 %

Čistá marža

−13,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 383 493 €. 2019: tržby 474 242 €. 2020: tržby 227 668 €. 2021: tržby 63 510 €. 2022: tržby 183 807 €.500 tis.250 tis.0383,5 tis.474,2 tis.227,7 tis.63,5 tis.183,8 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 383 493 €. 2019: tržby 474 242 €. 2020: tržby 227 668 €. 2021: tržby 63 510 €. 2022: tržby 183 807 €.500 tis.250 tis.0383,5 tis.474,2 tis.227,7 tis.63,5 tis.183,8 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 383 493 €. 2019: tržby 474 242 €. 2020: tržby 227 668 €. 2021: tržby 63 510 €. 2022: tržby 183 807 €.500 tis.250 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −68 448 €. 2019: výsledok hospodárenia −11 300 €. 2020: výsledok hospodárenia −136 368 €. 2021: výsledok hospodárenia −84 352 €. 2022: výsledok hospodárenia −24 885 €.0−200 tis.−68,4 tis.−11,3 tis.−136,4 tis.−84,4 tis.−24,9 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −68 448 €. 2019: výsledok hospodárenia −11 300 €. 2020: výsledok hospodárenia −136 368 €. 2021: výsledok hospodárenia −84 352 €. 2022: výsledok hospodárenia −24 885 €.0−200 tis.−68,4 tis.−24,9 tis.201820202022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −68 448 €. 2019: výsledok hospodárenia −11 300 €. 2020: výsledok hospodárenia −136 368 €. 2021: výsledok hospodárenia −84 352 €. 2022: výsledok hospodárenia −24 885 €.0−200 tis.20192022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 158 555 €, vlastné imanie 25 370 €. 2019: aktíva 197 132 €, vlastné imanie −54 377 €. 2020: aktíva 196 529 €, vlastné imanie −190 745 €. 2021: aktíva 152 368 €, vlastné imanie −275 097 €. 2022: aktíva 137 079 €, vlastné imanie −299 982 €.200 tis.0−500 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 158 555 €, vlastné imanie 25 370 €. 2019: aktíva 197 132 €, vlastné imanie −54 377 €. 2020: aktíva 196 529 €, vlastné imanie −190 745 €. 2021: aktíva 152 368 €, vlastné imanie −275 097 €. 2022: aktíva 137 079 €, vlastné imanie −299 982 €.200 tis.0−500 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 158 555 €, vlastné imanie 25 370 €. 2019: aktíva 197 132 €, vlastné imanie −54 377 €. 2020: aktíva 196 529 €, vlastné imanie −190 745 €. 2021: aktíva 152 368 €, vlastné imanie −275 097 €. 2022: aktíva 137 079 €, vlastné imanie −299 982 €.200 tis.0−500 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 154 930 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 625 €. 2019: dlhodobý majetok 161 353 €, zásoby 139 €, pohľadávky 4 894 €, finančné účty 30 746 €. 2020: dlhodobý majetok 177 485 €, zásoby 901 €, pohľadávky 10 249 €, finančné účty 7 894 €. 2021: dlhodobý majetok 138 827 €, zásoby 1 €, pohľadávky 4 919 €, finančné účty 8 621 €. 2022: dlhodobý majetok 121 566 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 858 €, finančné účty 9 655 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 154 930 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 625 €. 2019: dlhodobý majetok 161 353 €, zásoby 139 €, pohľadávky 4 894 €, finančné účty 30 746 €. 2020: dlhodobý majetok 177 485 €, zásoby 901 €, pohľadávky 10 249 €, finančné účty 7 894 €. 2021: dlhodobý majetok 138 827 €, zásoby 1 €, pohľadávky 4 919 €, finančné účty 8 621 €. 2022: dlhodobý majetok 121 566 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 858 €, finančné účty 9 655 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 154 930 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 625 €. 2019: dlhodobý majetok 161 353 €, zásoby 139 €, pohľadávky 4 894 €, finančné účty 30 746 €. 2020: dlhodobý majetok 177 485 €, zásoby 901 €, pohľadávky 10 249 €, finančné účty 7 894 €. 2021: dlhodobý majetok 138 827 €, zásoby 1 €, pohľadávky 4 919 €, finančné účty 8 621 €. 2022: dlhodobý majetok 121 566 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 858 €, finančné účty 9 655 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 25 370 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 133 185 €. 2019: vlastné imanie −54 377 €, dlhodobé záväzky 1 683 €, krátkodobé záväzky 249 826 €. 2020: vlastné imanie −190 745 €, dlhodobé záväzky 2 085 €, krátkodobé záväzky 385 189 €. 2021: vlastné imanie −275 097 €, dlhodobé záväzky 2 106 €, krátkodobé záväzky 425 359 €. 2022: vlastné imanie −299 982 €, dlhodobé záväzky 2 147 €, krátkodobé záväzky 434 914 €.500 tis.0−500 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 25 370 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 133 185 €. 2019: vlastné imanie −54 377 €, dlhodobé záväzky 1 683 €, krátkodobé záväzky 249 826 €. 2020: vlastné imanie −190 745 €, dlhodobé záväzky 2 085 €, krátkodobé záväzky 385 189 €. 2021: vlastné imanie −275 097 €, dlhodobé záväzky 2 106 €, krátkodobé záväzky 425 359 €. 2022: vlastné imanie −299 982 €, dlhodobé záväzky 2 147 €, krátkodobé záväzky 434 914 €.500 tis.0−500 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 25 370 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 133 185 €. 2019: vlastné imanie −54 377 €, dlhodobé záväzky 1 683 €, krátkodobé záväzky 249 826 €. 2020: vlastné imanie −190 745 €, dlhodobé záväzky 2 085 €, krátkodobé záväzky 385 189 €. 2021: vlastné imanie −275 097 €, dlhodobé záväzky 2 106 €, krátkodobé záväzky 425 359 €. 2022: vlastné imanie −299 982 €, dlhodobé záväzky 2 147 €, krátkodobé záväzky 434 914 €.500 tis.0−500 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby383,5 tis.474,2 tis.227,7 tis.63,5 tis.183,8 tis.
Výsledok hospodárenia−68,4 tis.−11,3 tis.−136,4 tis.−84,4 tis.−24,9 tis.
Aktíva158,6 tis.197,1 tis.196,5 tis.152,4 tis.137,1 tis.
Vlastné imanie25,4 tis.−54,4 tis.−190,7 tis.−275,1 tis.−300 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť84,0 %127,6 %197,1 %280,5 %318,8 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
183,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−24,9 tis.
Aktíva
137,1 tis.
Vlastné imanie
−300 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
318,8 %

2021

Tržby
63,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−84,4 tis.
Aktíva
152,4 tis.
Vlastné imanie
−275,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
280,5 %

2020

Tržby
227,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−136,4 tis.
Aktíva
196,5 tis.
Vlastné imanie
−190,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
197,1 %

2019

Tržby
474,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,3 tis.
Aktíva
197,1 tis.
Vlastné imanie
−54,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
127,6 %

2018

Tržby
383,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−68,4 tis.
Aktíva
158,6 tis.
Vlastné imanie
25,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
84,0 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API