Súhrn
- Vznik
- 20. 05. 200917 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 367 874 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Lévai s.r.o. Košice
- identifikačné číslo organizácie
- 44734085
- daňové identifikačné číslo
- 2022823044
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Jenisejská 45A, 04012 Košice - mestská časť Nad jazerom, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Nad jazeromokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 05. 2009
- V registri
- 17 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 23725/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 946605
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 20. 05. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 20. 05. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 20. 05. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 20. 05. 2009 | — |
| skladovanie | 20. 05. 2009 | — |
| reklamné a marketingové služby | 20. 05. 2009 | — |
| vedenie účtovníctva | 20. 05. 2009 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 20. 05. 2009 | — |
| vydavateľská činnosť | 20. 05. 2009 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 20. 05. 2009 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 20. 05. 2009 | — |
| faktoring a forfaiting | 20. 05. 2009 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 20. 05. 2009 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 20. 05. 2009 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 20. 05. 2009 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 20. 05. 2009 | — |
| administratívne služby | 20. 05. 2009 | — |
| počítačové služby | 20. 05. 2009 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 20. 05. 2009 | — |
| finančný leasing | 20. 05. 2009 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 20. 05. 2009 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 20. 05. 2009 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 20. 05. 2009 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 20. 05. 2009 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení | 20. 05. 2009 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 20. 05. 2009 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 20. 05. 2009 | — |
| kuriérske služby | 20. 05. 2009 | — |
| poskytovanie úverov a/alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 20. 05. 2009 | — |
| sprostredkovanie poskytovania úverov a/alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 20. 05. 2009 | — |
| informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 20. 05. 2009 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 20. 05. 2009 | — |
| vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m | 20. 05. 2009 | — |
| kopanie studní | 20. 05. 2009 | — |
| výroba farbív a pigmentov | 20. 05. 2009 | — |
| čistenie kanalizačných systémov | 20. 05. 2009 | — |
| sťahovacie služby | 20. 05. 2009 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 20. 05. 2009 | — |
| montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmom | 20. 05. 2009 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 05. 01. 2019 do 28. 04. 2020 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- B&B, advokátska kancelária s.r.o. · od 05. 01. 2019
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022823044 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 3 416 € a zvýšila tržby o ▲106 % na 367,9 tisíc eur.
Tržby
367 874 €
▲ 106,0 %Výsledok hospodárenia
3 416 €
▲ 103,8 %Aktíva
530 484 €
▲ 81,3 %Vlastné imanie
58 991 €
▲ 6,1 %Zadlženosť
88,9 %
Hrubá marža
0,9 %
Čistá marža
0,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 227 tis. | 140,6 tis. | 90,3 tis. | 178,6 tis. | 367,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 60,3 tis. | 1 tis. | −38,4 tis. | −90,7 tis. | 3,4 tis. |
| Aktíva | 404,8 tis. | 255,4 tis. | 255,4 tis. | 292,6 tis. | 530,5 tis. |
| Vlastné imanie | 249,3 tis. | 138,6 tis. | 84,3 tis. | 55,6 tis. | 59 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 763 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 38,4 % | 45,7 % | 67,0 % | 81,0 % | 88,9 % |
aj 2013–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 367,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,4 tis.
- Aktíva
- 530,5 tis.
- Vlastné imanie
- 59 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 88,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 178,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −90,7 tis.
- Aktíva
- 292,6 tis.
- Vlastné imanie
- 55,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 81,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 90,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −38,4 tis.
- Aktíva
- 255,4 tis.
- Vlastné imanie
- 84,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 67,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 140,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1 tis.
- Aktíva
- 255,4 tis.
- Vlastné imanie
- 138,6 tis.
- Daň z príjmu
- 763
- Zadlženosť
- 45,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 227 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 60,3 tis.
- Aktíva
- 404,8 tis.
- Vlastné imanie
- 249,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 38,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2013–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.