prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

SZ-CONSTRUCTOR s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44725426aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 04. 200917 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SZ-CONSTRUCTOR s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44725426
daňové identifikačné číslo
2022817632
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
F. Kapisztóryho 4239/42, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 04. 2009
V registri
17 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 24312/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
294369
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)15. 04. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzovateľom živnosti (veľkoobchod)15. 04. 2009—
prenájom motorových vozidiel, prívesov a návesov15. 04. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov15. 04. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien15. 04. 2009—
prípravné práce k realizácii stavby15. 04. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov15. 04. 2009—
poskytovanie úverov a/ alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt15. 04. 2009—
sprostredkovanie poskytovania úverov a pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt15. 04. 2009—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom15. 04. 2009—
čistiace a upratovacie služby15. 04. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu15. 04. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb15. 04. 2009—
projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení15. 04. 2009—
prenájom nehnuteľností15. 04. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022817632: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022817632Obdobia daňových registráciíDIČ 2022817632: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022817632Obdobia daňových registráciíDIČ 2022817632: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022817632
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202281763210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

0 €

▲ 100,0 %

Aktíva

10 292 €

▼ 73,6 %

Vlastné imanie

9 634 €

▲ 12,5 %

Zadlženosť

6,4 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 11 264 €. 2018: tržby 2 012 €. 2019: tržby 2 893 €. 2020: tržby 1 393 €. 2021: tržby 0 €.20 tis.10 tis.011,3 tis.2 tis.2,9 tis.1,4 tis.020172018201920202021Tržby2017: tržby 11 264 €. 2018: tržby 2 012 €. 2019: tržby 2 893 €. 2020: tržby 1 393 €. 2021: tržby 0 €.20 tis.10 tis.011,3 tis.2 tis.2,9 tis.1,4 tis.020172018201920202021Tržby2017: tržby 11 264 €. 2018: tržby 2 012 €. 2019: tržby 2 893 €. 2020: tržby 1 393 €. 2021: tržby 0 €.20 tis.10 tis.00201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −166 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 023 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 510 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 073 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €.2 tis.0−2 tis.−166+1 tis.+1,5 tis.−1,1 tis.020172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −166 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 023 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 510 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 073 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €.2 tis.0−2 tis.−166+1 tis.+1,5 tis.−1,1 tis.020172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −166 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 023 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 510 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 073 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €.2 tis.0−2 tis.−1660201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 52 129 €, vlastné imanie 7 451 €. 2018: aktíva 50 513 €, vlastné imanie 8 124 €. 2019: aktíva 40 413 €, vlastné imanie 9 634 €. 2020: aktíva 38 939 €, vlastné imanie 8 561 €. 2021: aktíva 10 292 €, vlastné imanie 9 634 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 52 129 €, vlastné imanie 7 451 €. 2018: aktíva 50 513 €, vlastné imanie 8 124 €. 2019: aktíva 40 413 €, vlastné imanie 9 634 €. 2020: aktíva 38 939 €, vlastné imanie 8 561 €. 2021: aktíva 10 292 €, vlastné imanie 9 634 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 52 129 €, vlastné imanie 7 451 €. 2018: aktíva 50 513 €, vlastné imanie 8 124 €. 2019: aktíva 40 413 €, vlastné imanie 9 634 €. 2020: aktíva 38 939 €, vlastné imanie 8 561 €. 2021: aktíva 10 292 €, vlastné imanie 9 634 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 285 €, finančné účty 30 844 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 485 €, finančné účty 40 028 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 500 €, finančné účty 39 913 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 061 €, finančné účty 37 878 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 061 €, finančné účty 9 231 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 285 €, finančné účty 30 844 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 485 €, finančné účty 40 028 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 500 €, finančné účty 39 913 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 061 €, finančné účty 37 878 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 061 €, finančné účty 9 231 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 285 €, finančné účty 30 844 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 485 €, finančné účty 40 028 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 500 €, finančné účty 39 913 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 061 €, finančné účty 37 878 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 061 €, finančné účty 9 231 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 7 451 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 678 €. 2018: vlastné imanie 8 124 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 389 €. 2019: vlastné imanie 9 634 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 30 779 €. 2020: vlastné imanie 8 561 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 30 378 €. 2021: vlastné imanie 9 634 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 658 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 7 451 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 678 €. 2018: vlastné imanie 8 124 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 389 €. 2019: vlastné imanie 9 634 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 30 779 €. 2020: vlastné imanie 8 561 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 30 378 €. 2021: vlastné imanie 9 634 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 658 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 7 451 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 678 €. 2018: vlastné imanie 8 124 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 389 €. 2019: vlastné imanie 9 634 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 30 779 €. 2020: vlastné imanie 8 561 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 30 378 €. 2021: vlastné imanie 9 634 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 658 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 272 €. 2019: daň z príjmu 401 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009602724010020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 272 €. 2019: daň z príjmu 401 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009602724010020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 272 €. 2019: daň z príjmu 401 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009602724010020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby11,3 tis.2 tis.2,9 tis.1,4 tis.0
Výsledok hospodárenia−1661 tis.1,5 tis.−1,1 tis.0
Aktíva52,1 tis.50,5 tis.40,4 tis.38,9 tis.10,3 tis.
Vlastné imanie7,5 tis.8,1 tis.9,6 tis.8,6 tis.9,6 tis.
Daň z príjmu96027240100
Zadlženosť85,7 %83,9 %76,2 %78,0 %6,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
10,3 tis.
Vlastné imanie
9,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
6,4 %

2020

Tržby
1,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
38,9 tis.
Vlastné imanie
8,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
78,0 %

2019

Tržby
2,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
40,4 tis.
Vlastné imanie
9,6 tis.
Daň z príjmu
401
Zadlženosť
76,2 %

2018

Tržby
2 tis.
Výsledok hospodárenia
1 tis.
Aktíva
50,5 tis.
Vlastné imanie
8,1 tis.
Daň z príjmu
272
Zadlženosť
83,9 %

2017

Tržby
11,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−166
Aktíva
52,1 tis.
Vlastné imanie
7,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
85,7 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API