prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

ALBERT - IN, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44719442aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 05. 200917 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
396 735 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ALBERT - IN, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44719442
daňové identifikačné číslo
2022820294
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022820294
Sídlo
Ľutinská 140/2, 08256 Pečovská Nová Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 05. 2009
V registri
17 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 21599/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
634794
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky08. 05. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov08. 05. 2009—
reklamné a marketingové služby08. 05. 2009—
administratívne služby08. 05. 2009—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí08. 05. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)08. 05. 2009—
vydavateľská činnosť08. 05. 2009—
prenájom hnuteľných vecí08. 05. 2009—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom08. 05. 2009—
prípravné práce k realizácii stavby08. 05. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien08. 05. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 05. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu08. 05. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb08. 05. 2009—
čistiace a upratovacie služby08. 05. 2009—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností08. 05. 2009—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu08. 05. 2009—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení08. 05. 2009—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla08. 05. 2009—
výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy14. 06. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022820294: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022820294: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022820294IČ DPH SK2022820294Obdobia daňových registráciíDIČ 2022820294: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022820294: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022820294IČ DPH SK2022820294Obdobia daňových registráciíDIČ 2022820294: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022820294: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022820294IČ DPH SK2022820294
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202282029411. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2010
daňové identifikačné číslo202282029410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prehĺbila stratu na −395 964 € a znížila tržby o ▼35 % na 396,7 tisíc eur.

Tržby

396 735 €

▼ 34,8 %

Výsledok hospodárenia

−395 964 €

▼ 31,8 %

Aktíva

1 093 203 €

▼ 13,6 %

Vlastné imanie

123 233 €

▼ 43,7 %

Zadlženosť

88,7 %

Hrubá marža

−99,3 %

Čistá marža

−99,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 558 832 €. 2020: tržby 511 933 €. 2022: tržby 633 270 €. 2023: tržby 608 233 €. 2024: tržby 396 735 €.1 mil.500 tis.0558,8 tis.511,9 tis.633,3 tis.608,2 tis.396,7 tis.20192020202220232024Tržby2019: tržby 558 832 €. 2020: tržby 511 933 €. 2022: tržby 633 270 €. 2023: tržby 608 233 €. 2024: tržby 396 735 €.1 mil.500 tis.0558,8 tis.511,9 tis.633,3 tis.608,2 tis.396,7 tis.20192020202220232024Tržby2019: tržby 558 832 €. 2020: tržby 511 933 €. 2022: tržby 633 270 €. 2023: tržby 608 233 €. 2024: tržby 396 735 €.1 mil.500 tis.0201920222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 960 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 462 €. 2022: výsledok hospodárenia −42 €. 2023: výsledok hospodárenia −300 444 €. 2024: výsledok hospodárenia −395 964 €.2 tis.0−500 tis.+2 tis.+1,5 tis.−42−300,4 tis.−396 tis.20192020202220232024Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 960 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 462 €. 2022: výsledok hospodárenia −42 €. 2023: výsledok hospodárenia −300 444 €. 2024: výsledok hospodárenia −395 964 €.2 tis.0−500 tis.+2 tis.−42−396 tis.201920222024Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 960 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 462 €. 2022: výsledok hospodárenia −42 €. 2023: výsledok hospodárenia −300 444 €. 2024: výsledok hospodárenia −395 964 €.2 tis.0−500 tis.20202024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 611 092 €, vlastné imanie 304 776 €. 2020: aktíva 803 448 €, vlastné imanie 418 435 €. 2022: aktíva 1 197 823 €, vlastné imanie 519 154 €. 2023: aktíva 1 265 524 €, vlastné imanie 218 710 €. 2024: aktíva 1 093 203 €, vlastné imanie 123 233 €.2 mil.1 mil.020192020202220232024Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 611 092 €, vlastné imanie 304 776 €. 2020: aktíva 803 448 €, vlastné imanie 418 435 €. 2022: aktíva 1 197 823 €, vlastné imanie 519 154 €. 2023: aktíva 1 265 524 €, vlastné imanie 218 710 €. 2024: aktíva 1 093 203 €, vlastné imanie 123 233 €.2 mil.1 mil.020192020202220232024Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 611 092 €, vlastné imanie 304 776 €. 2020: aktíva 803 448 €, vlastné imanie 418 435 €. 2022: aktíva 1 197 823 €, vlastné imanie 519 154 €. 2023: aktíva 1 265 524 €, vlastné imanie 218 710 €. 2024: aktíva 1 093 203 €, vlastné imanie 123 233 €.2 mil.1 mil.020192020202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 35 620 €, zásoby 269 960 €, pohľadávky 287 977 €, finančné účty 17 535 €. 2020: dlhodobý majetok 166 621 €, zásoby 402 174 €, pohľadávky 231 260 €, finančné účty 3 393 €. 2022: dlhodobý majetok 157 338 €, zásoby 804 427 €, pohľadávky 229 430 €, finančné účty 6 628 €. 2023: dlhodobý majetok 267 268 €, zásoby 780 942 €, pohľadávky 214 022 €, finančné účty 3 292 €. 2024: dlhodobý majetok 153 893 €, zásoby 756 194 €, pohľadávky 170 583 €, finančné účty 12 533 €.2 mil.1 mil.020192020202220232024Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 35 620 €, zásoby 269 960 €, pohľadávky 287 977 €, finančné účty 17 535 €. 2020: dlhodobý majetok 166 621 €, zásoby 402 174 €, pohľadávky 231 260 €, finančné účty 3 393 €. 2022: dlhodobý majetok 157 338 €, zásoby 804 427 €, pohľadávky 229 430 €, finančné účty 6 628 €. 2023: dlhodobý majetok 267 268 €, zásoby 780 942 €, pohľadávky 214 022 €, finančné účty 3 292 €. 2024: dlhodobý majetok 153 893 €, zásoby 756 194 €, pohľadávky 170 583 €, finančné účty 12 533 €.2 mil.1 mil.020192020202220232024Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 35 620 €, zásoby 269 960 €, pohľadávky 287 977 €, finančné účty 17 535 €. 2020: dlhodobý majetok 166 621 €, zásoby 402 174 €, pohľadávky 231 260 €, finančné účty 3 393 €. 2022: dlhodobý majetok 157 338 €, zásoby 804 427 €, pohľadávky 229 430 €, finančné účty 6 628 €. 2023: dlhodobý majetok 267 268 €, zásoby 780 942 €, pohľadávky 214 022 €, finančné účty 3 292 €. 2024: dlhodobý majetok 153 893 €, zásoby 756 194 €, pohľadávky 170 583 €, finančné účty 12 533 €.2 mil.1 mil.020192020202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 304 776 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 306 316 €. 2020: vlastné imanie 418 435 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 385 013 €. 2022: vlastné imanie 519 154 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 678 669 €. 2023: vlastné imanie 218 710 €, dlhodobé záväzky −941 €, krátkodobé záväzky 1 047 755 €. 2024: vlastné imanie 123 233 €, dlhodobé záväzky −1 464 €, krátkodobé záväzky 971 434 €.2 mil.0−2 tis.20192020202220232024Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 304 776 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 306 316 €. 2020: vlastné imanie 418 435 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 385 013 €. 2022: vlastné imanie 519 154 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 678 669 €. 2023: vlastné imanie 218 710 €, dlhodobé záväzky −941 €, krátkodobé záväzky 1 047 755 €. 2024: vlastné imanie 123 233 €, dlhodobé záväzky −1 464 €, krátkodobé záväzky 971 434 €.2 mil.0−2 tis.20192020202220232024Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 304 776 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 306 316 €. 2020: vlastné imanie 418 435 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 385 013 €. 2022: vlastné imanie 519 154 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 678 669 €. 2023: vlastné imanie 218 710 €, dlhodobé záväzky −941 €, krátkodobé záväzky 1 047 755 €. 2024: vlastné imanie 123 233 €, dlhodobé záväzky −1 464 €, krátkodobé záväzky 971 434 €.2 mil.0−2 tis.20192020202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 262 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.0001,3 tis.01,9 tis.20192020202220232024Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 262 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.0001,3 tis.01,9 tis.20192020202220232024Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 262 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.00201920222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby558,8 tis.511,9 tis.633,3 tis.608,2 tis.396,7 tis.
Výsledok hospodárenia2 tis.1,5 tis.−42−300,4 tis.−396 tis.
Aktíva611,1 tis.803,4 tis.1,2 mil.1,27 mil.1,09 mil.
Vlastné imanie304,8 tis.418,4 tis.519,2 tis.218,7 tis.123,2 tis.
Daň z príjmu001,3 tis.01,9 tis.
Zadlženosť50,1 %47,9 %56,7 %82,7 %88,7 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2024

Tržby
396,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−396 tis.
Aktíva
1,09 mil.
Vlastné imanie
123,2 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
88,7 %

2023

Tržby
608,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−300,4 tis.
Aktíva
1,27 mil.
Vlastné imanie
218,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
82,7 %

2022

Tržby
633,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−42
Aktíva
1,2 mil.
Vlastné imanie
519,2 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
56,7 %

2020

Tržby
511,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
803,4 tis.
Vlastné imanie
418,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
47,9 %

2019

Tržby
558,8 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
611,1 tis.
Vlastné imanie
304,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
50,1 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API