Súhrn
- Vznik
- 22. 04. 200917 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 26. 10. 2026
- Tržby
- 1 087 320 €08/2023 — 07/2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Smaltovňa Mišík, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44717342
- daňové identifikačné číslo
- 2022810581
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022810581
- Sídlo
- Bratislavská 1738, 90851 Holíč, Slovenská republika
- Územie
- Holíčokres SkalicaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 22. 04. 2009
- V registri
- 17 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 23658/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 858598
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| smaltovanie | 22. 04. 2009 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 22. 04. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 02. 06. 2022 | — |
| výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov | 02. 06. 2022 | — |
| výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 02. 06. 2022 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 02. 06. 2022 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 02. 06. 2022 | — |
| skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 02. 06. 2022 | — |
| vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 02. 06. 2022 | — |
| počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 02. 06. 2022 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 02. 06. 2022 | — |
| vedenie účtovníctva | 02. 06. 2022 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 02. 06. 2022 | — |
| reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 02. 06. 2022 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 02. 06. 2022 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 02. 06. 2022 | — |
| administratívne služby | 02. 06. 2022 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 17. 03. 2022
- Oprávnená osoba
- JUDr. Viera Kotvanová, notár · od 17. 03. 2022
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022810581 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 02. 09. 2021 |
| daňové identifikačné číslo | 2022810581 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 26. 10. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 08/2023 — 07/2024 zvýšila zisk o ▲19 206 % na 304 075 € a zvýšila tržby o ▲2 890 % na 1,09 mil. €.
Tržby
1 087 320 €
▲ 2 890,1 %Výsledok hospodárenia
304 075 €
▲ 19 206,3 %Aktíva
1 028 459 €
▲ 2 427,3 %Vlastné imanie
728 646 €
▲ 4 026,2 %Zadlženosť
29,2 %
Hrubá marža
35,4 %
Čistá marža
28,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 08/2023 — 07/2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 12,4 tis. | 20,1 tis. | 36,4 tis. | 1,09 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 1,7 tis. | 1,9 tis. | 1,6 tis. | 304,1 tis. |
| Aktíva | 21,1 tis. | 19,6 tis. | 40,7 tis. | 1,03 mil. |
| Vlastné imanie | 13,2 tis. | 15,1 tis. | 17,7 tis. | 728,6 tis. |
| Daň z príjmu | 492 | 522 | 480 | 81,2 tis. |
| Zadlženosť | 37,4 % | 23,3 % | 56,6 % | 29,2 % |
08/2023 — 07/2024
- Tržby
- 1,09 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 304,1 tis.
- Aktíva
- 1,03 mil.
- Vlastné imanie
- 728,6 tis.
- Daň z príjmu
- 81,2 tis.
- Zadlženosť
- 29,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 36,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 40,7 tis.
- Vlastné imanie
- 17,7 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 56,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 20,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 19,6 tis.
- Vlastné imanie
- 15,1 tis.
- Daň z príjmu
- 522
- Zadlženosť
- 23,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 12,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 21,1 tis.
- Vlastné imanie
- 13,2 tis.
- Daň z príjmu
- 492
- Zadlženosť
- 37,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.