prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

LR Facility s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44702451aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 04. 200917 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
96 479 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LR Facility s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44702451
daňové identifikačné číslo
2022817159
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Osloboditeľov 569, 049 41 Krásnohorské Podhradie, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 04. 2009
V registri
17 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 23533/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
786909
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb15. 04. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/15. 04. 2009—
reklamné a marketingové služby15. 04. 2009—
vedenie účtovníctva15. 04. 2009—
faktoring a forfaiting15. 04. 2009—
prenájom nehnuteľností spojených s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom15. 04. 2009—
prenájom hnuteľných vecí15. 04. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov15. 04. 2009—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností15. 04. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu15. 04. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby15. 04. 2009—
diskotekárska činnosť15. 04. 2009—
donášková služba15. 04. 2009—
poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť15. 04. 2009—
služby súvisiace so skrášľovaním tela15. 04. 2009—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu15. 04. 2009—
prevádzkovanie čistiarne a práčovne15. 04. 2009—
čistiace a upratovacie služby15. 04. 2009—
prevádzkovanie športových zariadení15. 04. 2009—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí15. 04. 2009—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení15. 04. 2009—
administratívne služby15. 04. 2009—
počítačové služby15. 04. 2009—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu15. 04. 2009—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla15. 04. 2009—
nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie15. 04. 2009—
pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne15. 04. 2009—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidla a iné dopravné prostriedky21. 03. 2017—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla21. 03. 2017—
Vykonávanie odťahovej služby21. 03. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien21. 03. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov21. 03. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby21. 03. 2017—
Skladovanie a uskladňovanie21. 03. 2017—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve21. 03. 2017—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva21. 03. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí21. 03. 2017—
Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva13. 07. 2022—
Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva13. 07. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022817159: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022817159Obdobia daňových registráciíDIČ 2022817159: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022817159Obdobia daňových registráciíDIČ 2022817159: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022817159
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202281715910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 30. 01. 2015 (rok porušenia 2014).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prehĺbila stratu na −78 528 € a znížila tržby o ▼62 % na 96,5 tisíc eur.

Tržby

96 479 €

▼ 62,1 %

Výsledok hospodárenia

−78 528 €

▼ 443,0 %

Aktíva

187 476 €

▼ 30,1 %

Vlastné imanie

1 315 €

▼ 86,6 %

Zadlženosť

99,3 %

Hrubá marža

−81,4 %

Čistá marža

−81,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 71 620 €. 2019: tržby 63 748 €. 2020: tržby 235 798 €. 2021: tržby 254 465 €. 2022: tržby 96 479 €.500 tis.250 tis.071,6 tis.63,7 tis.235,8 tis.254,5 tis.96,5 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 71 620 €. 2019: tržby 63 748 €. 2020: tržby 235 798 €. 2021: tržby 254 465 €. 2022: tržby 96 479 €.500 tis.250 tis.071,6 tis.63,7 tis.235,8 tis.254,5 tis.96,5 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 71 620 €. 2019: tržby 63 748 €. 2020: tržby 235 798 €. 2021: tržby 254 465 €. 2022: tržby 96 479 €.500 tis.250 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −9 334 €. 2019: výsledok hospodárenia −20 151 €. 2020: výsledok hospodárenia −85 671 €. 2021: výsledok hospodárenia −14 461 €. 2022: výsledok hospodárenia −78 528 €.0−100 tis.−9,3 tis.−20,2 tis.−85,7 tis.−14,5 tis.−78,5 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −9 334 €. 2019: výsledok hospodárenia −20 151 €. 2020: výsledok hospodárenia −85 671 €. 2021: výsledok hospodárenia −14 461 €. 2022: výsledok hospodárenia −78 528 €.0−100 tis.−9,3 tis.−20,2 tis.−85,7 tis.−14,5 tis.−78,5 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −9 334 €. 2019: výsledok hospodárenia −20 151 €. 2020: výsledok hospodárenia −85 671 €. 2021: výsledok hospodárenia −14 461 €. 2022: výsledok hospodárenia −78 528 €.0−100 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 75 901 €, vlastné imanie −6 215 €. 2019: aktíva 347 017 €, vlastné imanie 52 500 €. 2020: aktíva 501 678 €, vlastné imanie 24 304 €. 2021: aktíva 268 173 €, vlastné imanie 9 843 €. 2022: aktíva 187 476 €, vlastné imanie 1 315 €.1 mil.0−10 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 75 901 €, vlastné imanie −6 215 €. 2019: aktíva 347 017 €, vlastné imanie 52 500 €. 2020: aktíva 501 678 €, vlastné imanie 24 304 €. 2021: aktíva 268 173 €, vlastné imanie 9 843 €. 2022: aktíva 187 476 €, vlastné imanie 1 315 €.1 mil.0−10 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 75 901 €, vlastné imanie −6 215 €. 2019: aktíva 347 017 €, vlastné imanie 52 500 €. 2020: aktíva 501 678 €, vlastné imanie 24 304 €. 2021: aktíva 268 173 €, vlastné imanie 9 843 €. 2022: aktíva 187 476 €, vlastné imanie 1 315 €.1 mil.0−10 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 20 844 €, zásoby 8 990 €, pohľadávky 25 140 €, finančné účty 20 927 €. 2019: dlhodobý majetok 204 251 €, zásoby 21 879 €, pohľadávky 99 987 €, finančné účty 20 900 €. 2020: dlhodobý majetok 154 420 €, zásoby 89 116 €, pohľadávky 255 947 €, finančné účty 2 195 €. 2021: dlhodobý majetok 620 €, zásoby 176 000 €, pohľadávky 90 140 €, finančné účty 1 413 €. 2022: dlhodobý majetok 2 362 €, zásoby 116 200 €, pohľadávky 56 297 €, finančné účty 12 617 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 20 844 €, zásoby 8 990 €, pohľadávky 25 140 €, finančné účty 20 927 €. 2019: dlhodobý majetok 204 251 €, zásoby 21 879 €, pohľadávky 99 987 €, finančné účty 20 900 €. 2020: dlhodobý majetok 154 420 €, zásoby 89 116 €, pohľadávky 255 947 €, finančné účty 2 195 €. 2021: dlhodobý majetok 620 €, zásoby 176 000 €, pohľadávky 90 140 €, finančné účty 1 413 €. 2022: dlhodobý majetok 2 362 €, zásoby 116 200 €, pohľadávky 56 297 €, finančné účty 12 617 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 20 844 €, zásoby 8 990 €, pohľadávky 25 140 €, finančné účty 20 927 €. 2019: dlhodobý majetok 204 251 €, zásoby 21 879 €, pohľadávky 99 987 €, finančné účty 20 900 €. 2020: dlhodobý majetok 154 420 €, zásoby 89 116 €, pohľadávky 255 947 €, finančné účty 2 195 €. 2021: dlhodobý majetok 620 €, zásoby 176 000 €, pohľadávky 90 140 €, finančné účty 1 413 €. 2022: dlhodobý majetok 2 362 €, zásoby 116 200 €, pohľadávky 56 297 €, finančné účty 12 617 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −6 215 €, dlhodobé záväzky 242 €, krátkodobé záväzky 81 874 €. 2019: vlastné imanie 52 500 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 294 517 €. 2020: vlastné imanie 24 304 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 477 374 €. 2021: vlastné imanie 9 843 €, dlhodobé záväzky 30 000 €, krátkodobé záväzky 228 330 €. 2022: vlastné imanie 1 315 €, dlhodobé záväzky 30 000 €, krátkodobé záväzky 156 161 €.1 mil.0−10 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −6 215 €, dlhodobé záväzky 242 €, krátkodobé záväzky 81 874 €. 2019: vlastné imanie 52 500 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 294 517 €. 2020: vlastné imanie 24 304 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 477 374 €. 2021: vlastné imanie 9 843 €, dlhodobé záväzky 30 000 €, krátkodobé záväzky 228 330 €. 2022: vlastné imanie 1 315 €, dlhodobé záväzky 30 000 €, krátkodobé záväzky 156 161 €.1 mil.0−10 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −6 215 €, dlhodobé záväzky 242 €, krátkodobé záväzky 81 874 €. 2019: vlastné imanie 52 500 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 294 517 €. 2020: vlastné imanie 24 304 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 477 374 €. 2021: vlastné imanie 9 843 €, dlhodobé záväzky 30 000 €, krátkodobé záväzky 228 330 €. 2022: vlastné imanie 1 315 €, dlhodobé záväzky 30 000 €, krátkodobé záväzky 156 161 €.1 mil.0−10 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 170 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2001000170000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 170 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2001000170000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 170 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2001000170000020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby71,6 tis.63,7 tis.235,8 tis.254,5 tis.96,5 tis.
Výsledok hospodárenia−9,3 tis.−20,2 tis.−85,7 tis.−14,5 tis.−78,5 tis.
Aktíva75,9 tis.347 tis.501,7 tis.268,2 tis.187,5 tis.
Vlastné imanie−6,2 tis.52,5 tis.24,3 tis.9,8 tis.1,3 tis.
Daň z príjmu1700000
Zadlženosť108,2 %84,9 %95,2 %96,3 %99,3 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
96,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−78,5 tis.
Aktíva
187,5 tis.
Vlastné imanie
1,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,3 %

2021

Tržby
254,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,5 tis.
Aktíva
268,2 tis.
Vlastné imanie
9,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,3 %

2020

Tržby
235,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−85,7 tis.
Aktíva
501,7 tis.
Vlastné imanie
24,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
95,2 %

2019

Tržby
63,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−20,2 tis.
Aktíva
347 tis.
Vlastné imanie
52,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
84,9 %

2018

Tržby
71,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,3 tis.
Aktíva
75,9 tis.
Vlastné imanie
−6,2 tis.
Daň z príjmu
170
Zadlženosť
108,2 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API