Súhrn
- Vznik
- 24. 03. 200917 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- art de vivre s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44700253
- daňové identifikačné číslo
- 2022802067
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Harmónia 3604, 90001 Modra, Slovenská republika
- Územie
- Modraokres PezinokBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 03. 2009
- V registri
- 17 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 57563/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 472807
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| výroba dekoratívnych predmetov, | 24. 03. 2009 | — |
| výroba bižutérie a suvenírov, | 24. 03. 2009 | — |
| výroba hračiek a hier, | 24. 03. 2009 | — |
| návrhy a realizácia dispozičného riešenia interiéru, | 24. 03. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti polygrafickej výroby, | 24. 03. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 24. 03. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 24. 03. 2009 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 24. 03. 2009 | — |
| textilná výroba, | 24. 03. 2009 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, | 24. 03. 2009 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022802067 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 zisk bez zmeny na 0 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
0 €
Aktíva
9 087 €
bez zmenyVlastné imanie
−62 340 €
bez zmenyZadlženosť
786,0 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −860 | −1,1 tis. | −874 | 0 | 0 |
| Aktíva | 6,3 tis. | 9 tis. | 9,1 tis. | 9,1 tis. | 9,1 tis. |
| Vlastné imanie | −60,4 tis. | −61,5 tis. | −62,3 tis. | −62,3 tis. | −62,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 1 064,3 % | 785,9 % | 786,0 % | 786,0 % | 786,0 % |
aj 2015–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 9,1 tis.
- Vlastné imanie
- −62,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 786,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 9,1 tis.
- Vlastné imanie
- −62,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 786,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −874
- Aktíva
- 9,1 tis.
- Vlastné imanie
- −62,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 786,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,1 tis.
- Aktíva
- 9 tis.
- Vlastné imanie
- −61,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 785,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −860
- Aktíva
- 6,3 tis.
- Vlastné imanie
- −60,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 064,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.