prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Clean & Services, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44696965aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 04. 200917 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
8 930 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Clean & Services, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44696965
daňové identifikačné číslo
2022799603
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Malženice 258, 919 29 Malženice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 04. 2009
V registri
17 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 40248/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
619874
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
uskutočňovanie stavieb a ich zmien,03. 04. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevázdkovateľom živností (veľkoobchod),03. 04. 2009—
sprostredkovanie činnosti v oblasti obchodu,03. 04. 2009—
sprostredkovanie činnosti v oblasti služieb,03. 04. 2009—
sprostredkovanie činnosti v oblasti výroby,03. 04. 2009—
počítačové služby,03. 04. 2009—
obstarávanie služieb spojených so správou bytového/nebytového fondu,03. 04. 2009—
prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s nájmom,03. 04. 2009—
prenájom hnuteľných vecí,03. 04. 2009—
administratívne služby,03. 04. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,03. 04. 2009—
čistiace a upratovacie služby,03. 04. 2009—
reklamné a marketingové služby,03. 04. 2009—
poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť,03. 04. 2009—
hubenie škodlivých živočíchov, rastlín, mikroorganizmov a potláčanie ďalších škodlivých činiteľov jedmi vrátane ochrannej dezinfekcie, dezinsekcie, deratizácie,03. 04. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022799603: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022799603Obdobia daňových registráciíDIČ 2022799603: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022799603Obdobia daňových registráciíDIČ 2022799603: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022799603
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202279960310. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 25. 02. 2021 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadlo do straty −11 082 € a znížila tržby o ▼81 % na 8,9 tisíc eur.

Tržby

8 930 €

▼ 80,6 %

Výsledok hospodárenia

−11 082 €

▼ 315,4 %

Aktíva

102 317 €

▼ 8,6 %

Vlastné imanie

69 122 €

▼ 13,8 %

Zadlženosť

32,4 %

Hrubá marža

−120,2 %

Čistá marža

−124,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 106 742 €. 2021: tržby 110 783 €. 2022: tržby 113 828 €. 2023: tržby 45 913 €. 2024: tržby 8 930 €.200 tis.100 tis.0106,7 tis.110,8 tis.113,8 tis.45,9 tis.8,9 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 106 742 €. 2021: tržby 110 783 €. 2022: tržby 113 828 €. 2023: tržby 45 913 €. 2024: tržby 8 930 €.200 tis.100 tis.0106,7 tis.110,8 tis.113,8 tis.45,9 tis.8,9 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 106 742 €. 2021: tržby 110 783 €. 2022: tržby 113 828 €. 2023: tržby 45 913 €. 2024: tržby 8 930 €.200 tis.100 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 16 005 €. 2021: výsledok hospodárenia 17 753 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 997 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 145 €. 2024: výsledok hospodárenia −11 082 €.20 tis.0−20 tis.+16 tis.+17,8 tis.+10 tis.+5,1 tis.−11,1 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 16 005 €. 2021: výsledok hospodárenia 17 753 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 997 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 145 €. 2024: výsledok hospodárenia −11 082 €.20 tis.0−20 tis.+16 tis.+17,8 tis.+10 tis.+5,1 tis.−11,1 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 16 005 €. 2021: výsledok hospodárenia 17 753 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 997 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 145 €. 2024: výsledok hospodárenia −11 082 €.20 tis.0−20 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 84 346 €, vlastné imanie 47 309 €. 2021: aktíva 128 556 €, vlastné imanie 65 062 €. 2022: aktíva 108 029 €, vlastné imanie 75 059 €. 2023: aktíva 112 003 €, vlastné imanie 80 204 €. 2024: aktíva 102 317 €, vlastné imanie 69 122 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 84 346 €, vlastné imanie 47 309 €. 2021: aktíva 128 556 €, vlastné imanie 65 062 €. 2022: aktíva 108 029 €, vlastné imanie 75 059 €. 2023: aktíva 112 003 €, vlastné imanie 80 204 €. 2024: aktíva 102 317 €, vlastné imanie 69 122 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 84 346 €, vlastné imanie 47 309 €. 2021: aktíva 128 556 €, vlastné imanie 65 062 €. 2022: aktíva 108 029 €, vlastné imanie 75 059 €. 2023: aktíva 112 003 €, vlastné imanie 80 204 €. 2024: aktíva 102 317 €, vlastné imanie 69 122 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 18 370 €, zásoby 1 597 €, pohľadávky 12 272 €, finančné účty 52 107 €. 2021: dlhodobý majetok 16 931 €, zásoby 1 597 €, pohľadávky 13 826 €, finančné účty 96 202 €. 2022: dlhodobý majetok 13 089 €, zásoby 1 597 €, pohľadávky 12 146 €, finančné účty 81 197 €. 2023: dlhodobý majetok 83 €, zásoby 14 867 €, pohľadávky 5 654 €, finančné účty 91 399 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 131 €, pohľadávky 57 063 €, finančné účty 41 123 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 18 370 €, zásoby 1 597 €, pohľadávky 12 272 €, finančné účty 52 107 €. 2021: dlhodobý majetok 16 931 €, zásoby 1 597 €, pohľadávky 13 826 €, finančné účty 96 202 €. 2022: dlhodobý majetok 13 089 €, zásoby 1 597 €, pohľadávky 12 146 €, finančné účty 81 197 €. 2023: dlhodobý majetok 83 €, zásoby 14 867 €, pohľadávky 5 654 €, finančné účty 91 399 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 131 €, pohľadávky 57 063 €, finančné účty 41 123 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 18 370 €, zásoby 1 597 €, pohľadávky 12 272 €, finančné účty 52 107 €. 2021: dlhodobý majetok 16 931 €, zásoby 1 597 €, pohľadávky 13 826 €, finančné účty 96 202 €. 2022: dlhodobý majetok 13 089 €, zásoby 1 597 €, pohľadávky 12 146 €, finančné účty 81 197 €. 2023: dlhodobý majetok 83 €, zásoby 14 867 €, pohľadávky 5 654 €, finančné účty 91 399 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 131 €, pohľadávky 57 063 €, finančné účty 41 123 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 47 309 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 037 €. 2021: vlastné imanie 65 062 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 494 €. 2022: vlastné imanie 75 059 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 970 €. 2023: vlastné imanie 80 204 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 799 €. 2024: vlastné imanie 69 122 €, dlhodobé záväzky 19 438 €, krátkodobé záväzky 13 757 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 47 309 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 037 €. 2021: vlastné imanie 65 062 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 494 €. 2022: vlastné imanie 75 059 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 970 €. 2023: vlastné imanie 80 204 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 799 €. 2024: vlastné imanie 69 122 €, dlhodobé záväzky 19 438 €, krátkodobé záväzky 13 757 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 47 309 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 037 €. 2021: vlastné imanie 65 062 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 494 €. 2022: vlastné imanie 75 059 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 970 €. 2023: vlastné imanie 80 204 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 799 €. 2024: vlastné imanie 69 122 €, dlhodobé záväzky 19 438 €, krátkodobé záväzky 13 757 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 4 407 €. 2021: daň z príjmu 5 095 €. 2022: daň z príjmu 2 758 €. 2023: daň z príjmu 1 704 €. 2024: daň z príjmu 345 €.10 tis.5 tis.04,4 tis.5,1 tis.2,8 tis.1,7 tis.34520202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 4 407 €. 2021: daň z príjmu 5 095 €. 2022: daň z príjmu 2 758 €. 2023: daň z príjmu 1 704 €. 2024: daň z príjmu 345 €.10 tis.5 tis.04,4 tis.5,1 tis.2,8 tis.1,7 tis.34520202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 4 407 €. 2021: daň z príjmu 5 095 €. 2022: daň z príjmu 2 758 €. 2023: daň z príjmu 1 704 €. 2024: daň z príjmu 345 €.10 tis.5 tis.0345202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby106,7 tis.110,8 tis.113,8 tis.45,9 tis.8,9 tis.
Výsledok hospodárenia16 tis.17,8 tis.10 tis.5,1 tis.−11,1 tis.
Aktíva84,3 tis.128,6 tis.108 tis.112 tis.102,3 tis.
Vlastné imanie47,3 tis.65,1 tis.75,1 tis.80,2 tis.69,1 tis.
Daň z príjmu4,4 tis.5,1 tis.2,8 tis.1,7 tis.345
Zadlženosť43,9 %49,4 %30,5 %28,4 %32,4 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
8,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,1 tis.
Aktíva
102,3 tis.
Vlastné imanie
69,1 tis.
Daň z príjmu
345
Zadlženosť
32,4 %

2023

Tržby
45,9 tis.
Výsledok hospodárenia
5,1 tis.
Aktíva
112 tis.
Vlastné imanie
80,2 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
28,4 %

2022

Tržby
113,8 tis.
Výsledok hospodárenia
10 tis.
Aktíva
108 tis.
Vlastné imanie
75,1 tis.
Daň z príjmu
2,8 tis.
Zadlženosť
30,5 %

2021

Tržby
110,8 tis.
Výsledok hospodárenia
17,8 tis.
Aktíva
128,6 tis.
Vlastné imanie
65,1 tis.
Daň z príjmu
5,1 tis.
Zadlženosť
49,4 %

2020

Tržby
106,7 tis.
Výsledok hospodárenia
16 tis.
Aktíva
84,3 tis.
Vlastné imanie
47,3 tis.
Daň z príjmu
4,4 tis.
Zadlženosť
43,9 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API