Súhrn
- Vznik
- 31. 03. 200917 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 08. 2026
- Tržby
- 274 671 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- B.V. Design s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44694288
- daňové identifikačné číslo
- 2022798261
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022798261
- Sídlo
- Hlavná 678/9B, 90065 Záhorská Ves, Slovenská republika
- Územie
- Záhorská Vesokres MalackyBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 31. 03. 2009
- V registri
- 17 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 57706/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 716520
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 31. 03. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti reklamy, | 31. 03. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti verejných kultúrnych podujatí, | 31. 03. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 31. 03. 2009 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí, | 31. 03. 2009 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 31. 03. 2009 | — |
| služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov, | 31. 03. 2009 | — |
| technicko - organizačné zabezpečenie pri výrobe filmov, reklám, televíznych a rozhlasových programov, | 31. 03. 2009 | — |
| nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora, | 31. 03. 2009 | — |
| výroba a rozmnožovanie zvukových a zvukovoobrazových záznamov so súhlasom autora, | 31. 03. 2009 | — |
| vydavateľská činnosť, | 31. 03. 2009 | — |
| public relations - činnosť v oblasti komunikácie s verejnosťou, | 31. 03. 2009 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 31. 03. 2009 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 31. 03. 2009 | — |
| Vedenie účtovníctva | 15. 06. 2016 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 23. 10. 2020 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 23. 10. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022798261 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2009 |
| daňové identifikačné číslo | 2022798261 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené | 22. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 08. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 22. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲41 % na 5 685 € a tržby bez zmeny na 274,7 tisíc eur.
Tržby
274 671 €
▼ 0,1 %Výsledok hospodárenia
5 685 €
▲ 41,3 %Aktíva
86 790 €
▲ 7,8 %Vlastné imanie
28 256 €
▲ 25,2 %Zadlženosť
67,4 %
Hrubá marža
2,8 %
Čistá marža
2,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 155,9 tis. | 171,8 tis. | 231,5 tis. | 275 tis. | 274,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −51 | −4,5 tis. | 345 | 4 tis. | 5,7 tis. |
| Aktíva | 76,2 tis. | 60 tis. | 60 tis. | 80,5 tis. | 86,8 tis. |
| Vlastné imanie | 22,7 tis. | 18,2 tis. | 18,5 tis. | 22,6 tis. | 28,3 tis. |
| Daň z príjmu | 759 | 80 | 1,5 tis. | 1,9 tis. | 2 tis. |
| Zadlženosť | 70,2 % | 69,7 % | 69,1 % | 72,0 % | 67,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 274,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,7 tis.
- Aktíva
- 86,8 tis.
- Vlastné imanie
- 28,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 67,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 275 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4 tis.
- Aktíva
- 80,5 tis.
- Vlastné imanie
- 22,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 72,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 231,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 345
- Aktíva
- 60 tis.
- Vlastné imanie
- 18,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 69,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 171,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,5 tis.
- Aktíva
- 60 tis.
- Vlastné imanie
- 18,2 tis.
- Daň z príjmu
- 80
- Zadlženosť
- 69,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 155,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −51
- Aktíva
- 76,2 tis.
- Vlastné imanie
- 22,7 tis.
- Daň z príjmu
- 759
- Zadlženosť
- 70,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 22. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.