prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

ZAMAKO SK s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44672268aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 04. 200917 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
104 889 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ZAMAKO SK s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44672268
daňové identifikačné číslo
2022846903
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Gorkého 12, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 04. 2009
V registri
17 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 161919/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
844986
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prípravné práce k realizácii stavby29. 04. 2011—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien29. 04. 2011—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov29. 04. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby16. 12. 2016—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov16. 12. 2016—
inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení16. 12. 2016—
prenájom hnuteľných vecí16. 12. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla02. 03. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022846903: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022846903Obdobia daňových registráciíDIČ 2022846903: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022846903Obdobia daňových registráciíDIČ 2022846903: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022846903
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202284690310. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prepadlo do straty −49 687 € a znížila tržby o ▼57 % na 104,9 tisíc eur.

Tržby

104 889 €

▼ 57,1 %

Výsledok hospodárenia

−49 687 €

▼ 1 314,8 %

Aktíva

64 731 €

▼ 56,8 %

Vlastné imanie

7 049 €

▼ 87,6 %

Zadlženosť

89,1 %

Hrubá marža

−47,4 %

Čistá marža

−47,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 152 233 €. 2018: tržby 198 327 €. 2019: tržby 383 693 €. 2020: tržby 244 237 €. 2021: tržby 104 889 €.500 tis.250 tis.0152,2 tis.198,3 tis.383,7 tis.244,2 tis.104,9 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 152 233 €. 2018: tržby 198 327 €. 2019: tržby 383 693 €. 2020: tržby 244 237 €. 2021: tržby 104 889 €.500 tis.250 tis.0152,2 tis.198,3 tis.383,7 tis.244,2 tis.104,9 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 152 233 €. 2018: tržby 198 327 €. 2019: tržby 383 693 €. 2020: tržby 244 237 €. 2021: tržby 104 889 €.500 tis.250 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 10 154 €. 2018: výsledok hospodárenia 9 150 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 472 €. 2020: výsledok hospodárenia 4 090 €. 2021: výsledok hospodárenia −49 687 €.20 tis.0−50 tis.+10,2 tis.+9,2 tis.−2,5 tis.+4,1 tis.−49,7 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 10 154 €. 2018: výsledok hospodárenia 9 150 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 472 €. 2020: výsledok hospodárenia 4 090 €. 2021: výsledok hospodárenia −49 687 €.20 tis.0−50 tis.+10,2 tis.+9,2 tis.−2,5 tis.+4,1 tis.−49,7 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 10 154 €. 2018: výsledok hospodárenia 9 150 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 472 €. 2020: výsledok hospodárenia 4 090 €. 2021: výsledok hospodárenia −49 687 €.20 tis.0−50 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 88 329 €, vlastné imanie 35 226 €. 2018: aktíva 108 831 €, vlastné imanie 55 118 €. 2019: aktíva 188 794 €, vlastné imanie 52 645 €. 2020: aktíva 149 733 €, vlastné imanie 56 736 €. 2021: aktíva 64 731 €, vlastné imanie 7 049 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 88 329 €, vlastné imanie 35 226 €. 2018: aktíva 108 831 €, vlastné imanie 55 118 €. 2019: aktíva 188 794 €, vlastné imanie 52 645 €. 2020: aktíva 149 733 €, vlastné imanie 56 736 €. 2021: aktíva 64 731 €, vlastné imanie 7 049 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 88 329 €, vlastné imanie 35 226 €. 2018: aktíva 108 831 €, vlastné imanie 55 118 €. 2019: aktíva 188 794 €, vlastné imanie 52 645 €. 2020: aktíva 149 733 €, vlastné imanie 56 736 €. 2021: aktíva 64 731 €, vlastné imanie 7 049 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 34 028 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 775 €, finančné účty 4 526 €. 2018: dlhodobý majetok 56 705 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 708 €, finančné účty 963 €. 2019: dlhodobý majetok 110 464 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 163 €, finančné účty 34 167 €. 2020: dlhodobý majetok 75 874 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 686 €, finančné účty 59 173 €. 2021: dlhodobý majetok 7 073 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 641 €, finančné účty 30 017 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 34 028 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 775 €, finančné účty 4 526 €. 2018: dlhodobý majetok 56 705 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 708 €, finančné účty 963 €. 2019: dlhodobý majetok 110 464 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 163 €, finančné účty 34 167 €. 2020: dlhodobý majetok 75 874 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 686 €, finančné účty 59 173 €. 2021: dlhodobý majetok 7 073 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 641 €, finančné účty 30 017 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 34 028 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 775 €, finančné účty 4 526 €. 2018: dlhodobý majetok 56 705 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 708 €, finančné účty 963 €. 2019: dlhodobý majetok 110 464 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 163 €, finančné účty 34 167 €. 2020: dlhodobý majetok 75 874 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 686 €, finančné účty 59 173 €. 2021: dlhodobý majetok 7 073 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 641 €, finančné účty 30 017 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 35 226 €, dlhodobé záväzky 7 966 €, krátkodobé záväzky 45 137 €. 2018: vlastné imanie 55 118 €, dlhodobé záväzky −1 937 €, krátkodobé záväzky 55 650 €. 2019: vlastné imanie 52 645 €, dlhodobé záväzky 333 €, krátkodobé záväzky 135 816 €. 2020: vlastné imanie 56 736 €, dlhodobé záväzky 338 €, krátkodobé záväzky 92 659 €. 2021: vlastné imanie 7 049 €, dlhodobé záväzky 352 €, krátkodobé záväzky 57 330 €.200 tis.0−2 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 35 226 €, dlhodobé záväzky 7 966 €, krátkodobé záväzky 45 137 €. 2018: vlastné imanie 55 118 €, dlhodobé záväzky −1 937 €, krátkodobé záväzky 55 650 €. 2019: vlastné imanie 52 645 €, dlhodobé záväzky 333 €, krátkodobé záväzky 135 816 €. 2020: vlastné imanie 56 736 €, dlhodobé záväzky 338 €, krátkodobé záväzky 92 659 €. 2021: vlastné imanie 7 049 €, dlhodobé záväzky 352 €, krátkodobé záväzky 57 330 €.200 tis.0−2 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 35 226 €, dlhodobé záväzky 7 966 €, krátkodobé záväzky 45 137 €. 2018: vlastné imanie 55 118 €, dlhodobé záväzky −1 937 €, krátkodobé záväzky 55 650 €. 2019: vlastné imanie 52 645 €, dlhodobé záväzky 333 €, krátkodobé záväzky 135 816 €. 2020: vlastné imanie 56 736 €, dlhodobé záväzky 338 €, krátkodobé záväzky 92 659 €. 2021: vlastné imanie 7 049 €, dlhodobé záväzky 352 €, krátkodobé záväzky 57 330 €.200 tis.0−2 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 699 €. 2018: daň z príjmu 2 409 €. 2019: daň z príjmu 2 536 €. 2020: daň z príjmu 1 177 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,7 tis.2,4 tis.2,5 tis.1,2 tis.020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 699 €. 2018: daň z príjmu 2 409 €. 2019: daň z príjmu 2 536 €. 2020: daň z príjmu 1 177 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,7 tis.2,4 tis.2,5 tis.1,2 tis.020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 699 €. 2018: daň z príjmu 2 409 €. 2019: daň z príjmu 2 536 €. 2020: daň z príjmu 1 177 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.00201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby152,2 tis.198,3 tis.383,7 tis.244,2 tis.104,9 tis.
Výsledok hospodárenia10,2 tis.9,2 tis.−2,5 tis.4,1 tis.−49,7 tis.
Aktíva88,3 tis.108,8 tis.188,8 tis.149,7 tis.64,7 tis.
Vlastné imanie35,2 tis.55,1 tis.52,6 tis.56,7 tis.7 tis.
Daň z príjmu2,7 tis.2,4 tis.2,5 tis.1,2 tis.0
Zadlženosť60,1 %49,4 %72,1 %62,1 %89,1 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
104,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−49,7 tis.
Aktíva
64,7 tis.
Vlastné imanie
7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,1 %

2020

Tržby
244,2 tis.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
149,7 tis.
Vlastné imanie
56,7 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
62,1 %

2019

Tržby
383,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,5 tis.
Aktíva
188,8 tis.
Vlastné imanie
52,6 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
72,1 %

2018

Tržby
198,3 tis.
Výsledok hospodárenia
9,2 tis.
Aktíva
108,8 tis.
Vlastné imanie
55,1 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
49,4 %

2017

Tržby
152,2 tis.
Výsledok hospodárenia
10,2 tis.
Aktíva
88,3 tis.
Vlastné imanie
35,2 tis.
Daň z príjmu
2,7 tis.
Zadlženosť
60,1 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API