Súhrn
- Vznik
- 12. 03. 200917 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 127 017 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Malohontská lesná s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44655070
- daňové identifikačné číslo
- 2022783477
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022783477
- Sídlo
- P. Šífrika 466, 98061 Tisovec, Slovenská republika
- Územie
- Tisovecokres Rimavská SobotaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 03. 2009
- V registri
- 17 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 16212/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 532315
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 12. 03. 2009 | — |
| poradenská činnosť v oblasti lesníctva a záhradníctva | 12. 03. 2009 | — |
| poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 12. 03. 2009 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 12. 03. 2009 | — |
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 12. 03. 2009 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov | 19. 06. 2025 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 19. 06. 2025 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 19. 06. 2025 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 19. 06. 2025 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 19. 06. 2025 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 19. 06. 2025 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 19. 06. 2025 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 19. 06. 2025 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 19. 06. 2025 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 19. 06. 2025 | — |
| Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty | 19. 06. 2025 | — |
| Finančný lízing | 19. 06. 2025 | — |
| Faktoring a forfaiting | 19. 06. 2025 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 19. 06. 2025 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 19. 06. 2025 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 19. 06. 2025 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 19. 06. 2025 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 19. 06. 2025 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 22. 01. 2020
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022783477 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 22. 04. 2009 |
| daňové identifikačné číslo | 2022783477 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2022 (rok porušenia 2014).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 08. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené | 31. 08. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −2 163 € a znížila tržby o ▼20 % na 127 tisíc eur.
Tržby
127 017 €
▼ 19,7 %Výsledok hospodárenia
−2 163 €
▼ 14,6 %Aktíva
405 249 €
▼ 11,5 %Vlastné imanie
12 534 €
▲ 638,6 %Zadlženosť
92,1 %
Hrubá marža
−0,9 %
Čistá marža
−1,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 130,7 tis. | 136,1 tis. | 160,4 tis. | 158,3 tis. | 127 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −7,1 tis. | −189 | 5,8 tis. | −1,9 tis. | −2,2 tis. |
| Aktíva | 395,4 tis. | 405,5 tis. | 439,3 tis. | 457,8 tis. | 405,2 tis. |
| Vlastné imanie | −24,8 tis. | −2,2 tis. | 3,6 tis. | 1,7 tis. | 12,5 tis. |
| Daň z príjmu | 217 | 430 | 2,4 tis. | 1,2 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 105,0 % | 100,5 % | 90,4 % | 93,3 % | 92,1 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 127 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,2 tis.
- Aktíva
- 405,2 tis.
- Vlastné imanie
- 12,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 92,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 158,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,9 tis.
- Aktíva
- 457,8 tis.
- Vlastné imanie
- 1,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 93,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 160,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,8 tis.
- Aktíva
- 439,3 tis.
- Vlastné imanie
- 3,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,4 tis.
- Zadlženosť
- 90,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 136,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −189
- Aktíva
- 405,5 tis.
- Vlastné imanie
- −2,2 tis.
- Daň z príjmu
- 430
- Zadlženosť
- 100,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 130,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,1 tis.
- Aktíva
- 395,4 tis.
- Vlastné imanie
- −24,8 tis.
- Daň z príjmu
- 217
- Zadlženosť
- 105,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.