prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

ZP company s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44654936aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 02. 200917 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
32 588 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ZP company s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44654936
daňové identifikačné číslo
2022764370
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Alžbetina 55, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 02. 2009
V registri
17 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 60257/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
685008
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
vedenie účtovníctva24. 02. 2009—
administratívne služby24. 02. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov24. 02. 2009—
reklamné a marketingové služby24. 02. 2009—
prieskum trhu a verejnej mienky24. 02. 2009—
čistiace a upratovacie služby24. 02. 2009—
prenájom hnuteľných vecí24. 02. 2009—
počítačové služby24. 02. 2009—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov24. 02. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)24. 02. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu24. 02. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb24. 02. 2009—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla24. 02. 2009—
oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky24. 02. 2009—
prípravné práce k realizácii stavby24. 02. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien24. 02. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov24. 02. 2009—
výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky24. 02. 2009—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu24. 02. 2009—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom24. 02. 2009—
výroba a hutnícke spracovanie kovu24. 02. 2009—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve24. 02. 2009—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva24. 02. 2009—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba24. 02. 2009—
výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva24. 02. 2009—
služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok28. 07. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022764370: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022764370Obdobia daňových registráciíDIČ 2022764370: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022764370Obdobia daňových registráciíDIČ 2022764370: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022764370
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202276437010. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −44 932 € a znížila tržby o ▼44 % na 32,6 tisíc eur.

Tržby

32 588 €

▼ 44,4 %

Výsledok hospodárenia

−44 932 €

▲ 6,6 %

Aktíva

55 244 €

▼ 28,1 %

Vlastné imanie

−588 247 €

▼ 8,3 %

Zadlženosť

1 164,8 %

Hrubá marža

−137,9 %

Čistá marža

−137,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 104 152 €. 2020: tržby 87 487 €. 2021: tržby 87 621 €. 2022: tržby 58 605 €. 2023: tržby 32 588 €.200 tis.100 tis.0104,2 tis.87,5 tis.87,6 tis.58,6 tis.32,6 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 104 152 €. 2020: tržby 87 487 €. 2021: tržby 87 621 €. 2022: tržby 58 605 €. 2023: tržby 32 588 €.200 tis.100 tis.0104,2 tis.87,5 tis.87,6 tis.58,6 tis.32,6 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 104 152 €. 2020: tržby 87 487 €. 2021: tržby 87 621 €. 2022: tržby 58 605 €. 2023: tržby 32 588 €.200 tis.100 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −67 383 €. 2020: výsledok hospodárenia −60 276 €. 2021: výsledok hospodárenia −70 256 €. 2022: výsledok hospodárenia −48 091 €. 2023: výsledok hospodárenia −44 932 €.0−100 tis.−67,4 tis.−60,3 tis.−70,3 tis.−48,1 tis.−44,9 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −67 383 €. 2020: výsledok hospodárenia −60 276 €. 2021: výsledok hospodárenia −70 256 €. 2022: výsledok hospodárenia −48 091 €. 2023: výsledok hospodárenia −44 932 €.0−100 tis.−67,4 tis.−60,3 tis.−70,3 tis.−48,1 tis.−44,9 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −67 383 €. 2020: výsledok hospodárenia −60 276 €. 2021: výsledok hospodárenia −70 256 €. 2022: výsledok hospodárenia −48 091 €. 2023: výsledok hospodárenia −44 932 €.0−100 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 189 983 €, vlastné imanie −302 055 €. 2020: aktíva 146 747 €, vlastné imanie −424 968 €. 2021: aktíva 108 763 €, vlastné imanie −495 224 €. 2022: aktíva 76 856 €, vlastné imanie −543 315 €. 2023: aktíva 55 244 €, vlastné imanie −588 247 €.200 tis.0−1 mil.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 189 983 €, vlastné imanie −302 055 €. 2020: aktíva 146 747 €, vlastné imanie −424 968 €. 2021: aktíva 108 763 €, vlastné imanie −495 224 €. 2022: aktíva 76 856 €, vlastné imanie −543 315 €. 2023: aktíva 55 244 €, vlastné imanie −588 247 €.200 tis.0−1 mil.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 189 983 €, vlastné imanie −302 055 €. 2020: aktíva 146 747 €, vlastné imanie −424 968 €. 2021: aktíva 108 763 €, vlastné imanie −495 224 €. 2022: aktíva 76 856 €, vlastné imanie −543 315 €. 2023: aktíva 55 244 €, vlastné imanie −588 247 €.200 tis.0−1 mil.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 77 277 €, zásoby 19 930 €, pohľadávky 36 572 €, finančné účty 55 354 €. 2020: dlhodobý majetok 56 243 €, zásoby 19 928 €, pohľadávky 37 410 €, finančné účty 31 968 €. 2021: dlhodobý majetok 43 185 €, zásoby 77 €, pohľadávky 23 518 €, finančné účty 41 117 €. 2022: dlhodobý majetok 38 132 €, zásoby 119 €, pohľadávky 30 556 €, finančné účty 7 167 €. 2023: dlhodobý majetok 23 442 €, zásoby 103 €, pohľadávky 25 634 €, finančné účty 5 484 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 77 277 €, zásoby 19 930 €, pohľadávky 36 572 €, finančné účty 55 354 €. 2020: dlhodobý majetok 56 243 €, zásoby 19 928 €, pohľadávky 37 410 €, finančné účty 31 968 €. 2021: dlhodobý majetok 43 185 €, zásoby 77 €, pohľadávky 23 518 €, finančné účty 41 117 €. 2022: dlhodobý majetok 38 132 €, zásoby 119 €, pohľadávky 30 556 €, finančné účty 7 167 €. 2023: dlhodobý majetok 23 442 €, zásoby 103 €, pohľadávky 25 634 €, finančné účty 5 484 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 77 277 €, zásoby 19 930 €, pohľadávky 36 572 €, finančné účty 55 354 €. 2020: dlhodobý majetok 56 243 €, zásoby 19 928 €, pohľadávky 37 410 €, finančné účty 31 968 €. 2021: dlhodobý majetok 43 185 €, zásoby 77 €, pohľadávky 23 518 €, finančné účty 41 117 €. 2022: dlhodobý majetok 38 132 €, zásoby 119 €, pohľadávky 30 556 €, finančné účty 7 167 €. 2023: dlhodobý majetok 23 442 €, zásoby 103 €, pohľadávky 25 634 €, finančné účty 5 484 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −302 055 €, dlhodobé záväzky −1 285 €, krátkodobé záväzky 493 323 €. 2020: vlastné imanie −424 968 €, dlhodobé záväzky 30 816 €, krátkodobé záväzky 540 899 €. 2021: vlastné imanie −495 224 €, dlhodobé záväzky 30 750 €, krátkodobé záväzky 573 237 €. 2022: vlastné imanie −543 315 €, dlhodobé záväzky 20 663 €, krátkodobé záväzky 599 508 €. 2023: vlastné imanie −588 247 €, dlhodobé záväzky 10 308 €, krátkodobé záväzky 633 183 €.1 mil.0−1 mil.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −302 055 €, dlhodobé záväzky −1 285 €, krátkodobé záväzky 493 323 €. 2020: vlastné imanie −424 968 €, dlhodobé záväzky 30 816 €, krátkodobé záväzky 540 899 €. 2021: vlastné imanie −495 224 €, dlhodobé záväzky 30 750 €, krátkodobé záväzky 573 237 €. 2022: vlastné imanie −543 315 €, dlhodobé záväzky 20 663 €, krátkodobé záväzky 599 508 €. 2023: vlastné imanie −588 247 €, dlhodobé záväzky 10 308 €, krátkodobé záväzky 633 183 €.1 mil.0−1 mil.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −302 055 €, dlhodobé záväzky −1 285 €, krátkodobé záväzky 493 323 €. 2020: vlastné imanie −424 968 €, dlhodobé záväzky 30 816 €, krátkodobé záväzky 540 899 €. 2021: vlastné imanie −495 224 €, dlhodobé záväzky 30 750 €, krátkodobé záväzky 573 237 €. 2022: vlastné imanie −543 315 €, dlhodobé záväzky 20 663 €, krátkodobé záväzky 599 508 €. 2023: vlastné imanie −588 247 €, dlhodobé záväzky 10 308 €, krátkodobé záväzky 633 183 €.1 mil.0−1 mil.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby104,2 tis.87,5 tis.87,6 tis.58,6 tis.32,6 tis.
Výsledok hospodárenia−67,4 tis.−60,3 tis.−70,3 tis.−48,1 tis.−44,9 tis.
Aktíva190 tis.146,7 tis.108,8 tis.76,9 tis.55,2 tis.
Vlastné imanie−302,1 tis.−425 tis.−495,2 tis.−543,3 tis.−588,2 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť259,0 %389,6 %555,3 %806,9 %1 164,8 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
32,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−44,9 tis.
Aktíva
55,2 tis.
Vlastné imanie
−588,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 164,8 %

2022

Tržby
58,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−48,1 tis.
Aktíva
76,9 tis.
Vlastné imanie
−543,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
806,9 %

2021

Tržby
87,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−70,3 tis.
Aktíva
108,8 tis.
Vlastné imanie
−495,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
555,3 %

2020

Tržby
87,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−60,3 tis.
Aktíva
146,7 tis.
Vlastné imanie
−425 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
389,6 %

2019

Tržby
104,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−67,4 tis.
Aktíva
190 tis.
Vlastné imanie
−302,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
259,0 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API