prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

IN OKNÁ, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44654014aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 02. 200917 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
177 598 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
IN OKNÁ, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44654014
daňové identifikačné číslo
2022779231
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022779231
Sídlo
Budovateľská 356/7, 09413 Dlhé Klčovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 02. 2009
V registri
17 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 21312/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
703217
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prípravné práce k realizácii stavby27. 02. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 02. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov27. 02. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)27. 02. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu27. 02. 2009—
vedenie účtovníctva27. 02. 2009—
administratívne služby27. 02. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov27. 02. 2009—
čistiace a upratovacie služby27. 02. 2009—
reklamné a marketingové služby27. 02. 2009—
prieskum trhu a verejnej mienky27. 02. 2009—
činnosť podriadeného finančného agenta v sektore poistenia a zaistenia, kapitálového trhu a poskytovania úverov26. 09. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022779231: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022779231: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022779231IČ DPH SK2022779231Obdobia daňových registráciíDIČ 2022779231: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022779231: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022779231IČ DPH SK2022779231Obdobia daňových registráciíDIČ 2022779231: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022779231: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022779231IČ DPH SK2022779231
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202277923111. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 2011
daňové identifikačné číslo202277923110. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2022 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −3 821 € a zvýšila tržby o ▲112 % na 177,6 tisíc eur.

Tržby

177 598 €

▲ 112,0 %

Výsledok hospodárenia

−3 821 €

▲ 44,6 %

Aktíva

250 292 €

▼ 3,8 %

Vlastné imanie

73 304 €

▼ 5,0 %

Zadlženosť

70,7 %

Hrubá marža

−2,0 %

Čistá marža

−2,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 236 831 €. 2020: tržby 188 014 €. 2021: tržby 158 006 €. 2022: tržby 83 786 €. 2023: tržby 177 598 €.250 tis.125 tis.0236,8 tis.188 tis.158 tis.83,8 tis.177,6 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 236 831 €. 2020: tržby 188 014 €. 2021: tržby 158 006 €. 2022: tržby 83 786 €. 2023: tržby 177 598 €.250 tis.125 tis.0236,8 tis.188 tis.158 tis.83,8 tis.177,6 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 236 831 €. 2020: tržby 188 014 €. 2021: tržby 158 006 €. 2022: tržby 83 786 €. 2023: tržby 177 598 €.250 tis.125 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −3 814 €. 2020: výsledok hospodárenia 274 €. 2021: výsledok hospodárenia −8 314 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 900 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 821 €.5000−10 tis.−3,8 tis.+274−8,3 tis.−6,9 tis.−3,8 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −3 814 €. 2020: výsledok hospodárenia 274 €. 2021: výsledok hospodárenia −8 314 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 900 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 821 €.5000−10 tis.−3,8 tis.+274−8,3 tis.−6,9 tis.−3,8 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −3 814 €. 2020: výsledok hospodárenia 274 €. 2021: výsledok hospodárenia −8 314 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 900 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 821 €.5000−10 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 101 327 €, vlastné imanie 54 265 €. 2020: aktíva 154 380 €, vlastné imanie 92 339 €. 2021: aktíva 192 549 €, vlastné imanie 84 025 €. 2022: aktíva 260 133 €, vlastné imanie 77 126 €. 2023: aktíva 250 292 €, vlastné imanie 73 304 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 101 327 €, vlastné imanie 54 265 €. 2020: aktíva 154 380 €, vlastné imanie 92 339 €. 2021: aktíva 192 549 €, vlastné imanie 84 025 €. 2022: aktíva 260 133 €, vlastné imanie 77 126 €. 2023: aktíva 250 292 €, vlastné imanie 73 304 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 101 327 €, vlastné imanie 54 265 €. 2020: aktíva 154 380 €, vlastné imanie 92 339 €. 2021: aktíva 192 549 €, vlastné imanie 84 025 €. 2022: aktíva 260 133 €, vlastné imanie 77 126 €. 2023: aktíva 250 292 €, vlastné imanie 73 304 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 6 509 €, zásoby 23 749 €, pohľadávky 91 536 €, finančné účty −20 467 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 46 562 €, pohľadávky 126 353 €, finančné účty −18 535 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 108 302 €, pohľadávky 111 373 €, finančné účty −27 126 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 130 666 €, pohľadávky 152 156 €, finančné účty −22 689 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 110 507 €, pohľadávky 153 035 €, finančné účty −13 250 €.500 tis.0−50 tis.20192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 6 509 €, zásoby 23 749 €, pohľadávky 91 536 €, finančné účty −20 467 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 46 562 €, pohľadávky 126 353 €, finančné účty −18 535 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 108 302 €, pohľadávky 111 373 €, finančné účty −27 126 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 130 666 €, pohľadávky 152 156 €, finančné účty −22 689 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 110 507 €, pohľadávky 153 035 €, finančné účty −13 250 €.500 tis.0−50 tis.20192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 6 509 €, zásoby 23 749 €, pohľadávky 91 536 €, finančné účty −20 467 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 46 562 €, pohľadávky 126 353 €, finančné účty −18 535 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 108 302 €, pohľadávky 111 373 €, finančné účty −27 126 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 130 666 €, pohľadávky 152 156 €, finančné účty −22 689 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 110 507 €, pohľadávky 153 035 €, finančné účty −13 250 €.500 tis.0−50 tis.20192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 54 265 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 46 981 €. 2020: vlastné imanie 92 339 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 61 960 €. 2021: vlastné imanie 84 025 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 108 443 €. 2022: vlastné imanie 77 126 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 182 926 €. 2023: vlastné imanie 73 304 €, dlhodobé záväzky 106 €, krátkodobé záväzky 176 882 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 54 265 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 46 981 €. 2020: vlastné imanie 92 339 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 61 960 €. 2021: vlastné imanie 84 025 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 108 443 €. 2022: vlastné imanie 77 126 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 182 926 €. 2023: vlastné imanie 73 304 €, dlhodobé záväzky 106 €, krátkodobé záväzky 176 882 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 54 265 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 46 981 €. 2020: vlastné imanie 92 339 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 61 960 €. 2021: vlastné imanie 84 025 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 108 443 €. 2022: vlastné imanie 77 126 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 182 926 €. 2023: vlastné imanie 73 304 €, dlhodobé záväzky 106 €, krátkodobé záväzky 176 882 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 3 329 €. 2020: daň z príjmu 1 281 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 242 €.5 tis.2,5 tis.03,3 tis.1,3 tis.0024220192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 3 329 €. 2020: daň z príjmu 1 281 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 242 €.5 tis.2,5 tis.03,3 tis.1,3 tis.0024220192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 3 329 €. 2020: daň z príjmu 1 281 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 242 €.5 tis.2,5 tis.00242201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby236,8 tis.188 tis.158 tis.83,8 tis.177,6 tis.
Výsledok hospodárenia−3,8 tis.274−8,3 tis.−6,9 tis.−3,8 tis.
Aktíva101,3 tis.154,4 tis.192,5 tis.260,1 tis.250,3 tis.
Vlastné imanie54,3 tis.92,3 tis.84 tis.77,1 tis.73,3 tis.
Daň z príjmu3,3 tis.1,3 tis.00242
Zadlženosť46,4 %40,2 %56,4 %70,4 %70,7 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
177,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,8 tis.
Aktíva
250,3 tis.
Vlastné imanie
73,3 tis.
Daň z príjmu
242
Zadlženosť
70,7 %

2022

Tržby
83,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,9 tis.
Aktíva
260,1 tis.
Vlastné imanie
77,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
70,4 %

2021

Tržby
158 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,3 tis.
Aktíva
192,5 tis.
Vlastné imanie
84 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
56,4 %

2020

Tržby
188 tis.
Výsledok hospodárenia
274
Aktíva
154,4 tis.
Vlastné imanie
92,3 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
40,2 %

2019

Tržby
236,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,8 tis.
Aktíva
101,3 tis.
Vlastné imanie
54,3 tis.
Daň z príjmu
3,3 tis.
Zadlženosť
46,4 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API