Súhrn
- Vznik
- 01. 04. 200917 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 614 592 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DREVMARK, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44645481
- daňové identifikačné číslo
- 2022806093
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022806093
- Sídlo
- Slobody 452/115, 96681 Žarnovica, Slovenská republika
- Územie
- Žarnovicaokres ŽarnovicaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 04. 2009
- V registri
- 17 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 16286/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 504394
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 01. 04. 2009 | — |
| poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 01. 04. 2009 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 01. 04. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 01. 04. 2009 | — |
| vnútroštátna nákladná cestná doprava | 01. 04. 2009 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 18. 09. 2018 do 24. 01. 2023 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- Advokátska kancelária JUDr. Vladimír Filičko, PhD., s. r. o. · od 26. 07. 2019
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022806093 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2009 |
| daňové identifikačné číslo | 2022806093 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené | 13. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼15 % na 11 385 € a znížila tržby o ▼4 % na 614,6 tisíc eur.
Tržby
614 592 €
▼ 3,6 %Výsledok hospodárenia
11 385 €
▼ 15,4 %Aktíva
39 055 €
▼ 61,5 %Vlastné imanie
30 753 €
▼ 34,3 %Zadlženosť
21,3 %
Hrubá marža
2,5 %
Čistá marža
1,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 509,3 tis. | 490,6 tis. | 680,7 tis. | 637,3 tis. | 614,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 7,6 tis. | 8,5 tis. | 11,1 tis. | 13,4 tis. | 11,4 tis. |
| Aktíva | 40,2 tis. | 75 tis. | 103 tis. | 101,5 tis. | 39,1 tis. |
| Vlastné imanie | 13,7 tis. | 22,2 tis. | 33,4 tis. | 46,8 tis. | 30,8 tis. |
| Daň z príjmu | 2 tis. | 2,3 tis. | 3 tis. | 3,8 tis. | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 65,9 % | 70,4 % | 67,6 % | 53,9 % | 21,3 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 614,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,4 tis.
- Aktíva
- 39,1 tis.
- Vlastné imanie
- 30,8 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 21,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 637,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,4 tis.
- Aktíva
- 101,5 tis.
- Vlastné imanie
- 46,8 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 53,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 680,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,1 tis.
- Aktíva
- 103 tis.
- Vlastné imanie
- 33,4 tis.
- Daň z príjmu
- 3 tis.
- Zadlženosť
- 67,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 490,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,5 tis.
- Aktíva
- 75 tis.
- Vlastné imanie
- 22,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 70,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 509,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,6 tis.
- Aktíva
- 40,2 tis.
- Vlastné imanie
- 13,7 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 65,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.