prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

KOROMHAZ, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44643721aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 02. 200917 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
136 205 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
KOROMHAZ, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44643721
daňové identifikačné číslo
2022766515
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Palárikova 1627/26, 06901 Snina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 02. 2009
V registri
17 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 21272/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
704288
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
výroba a spracovanie plastov a fólie20. 02. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 02. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu20. 02. 2009—
prípravné práce k realizácii stavby20. 02. 2009—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve20. 02. 2009—
výroba mlynských výrobkov20. 02. 2009—
zber, spracúvanie, skladovanie, pestovanie a uvádzanie do obehu reprodukčného materiálu lesných drevín20. 02. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022766515: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022766515Obdobia daňových registráciíDIČ 2022766515: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022766515Obdobia daňových registráciíDIČ 2022766515: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022766515
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202276651510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 09. 06. 2021 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 zvýšila zisk o ▲297 % na 19 230 € a znížila tržby o ▼20 % na 136,2 tisíc eur.

Tržby

136 205 €

▼ 19,6 %

Výsledok hospodárenia

19 230 €

▲ 297,4 %

Aktíva

138 646 €

▲ 77,5 %

Vlastné imanie

42 187 €

▲ 83,8 %

Zadlženosť

69,6 %

Hrubá marža

17,9 %

Čistá marža

14,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 27 705 €. 2015: tržby 22 471 €. 2016: tržby 52 237 €. 2017: tržby 169 497 €. 2018: tržby 136 205 €.200 tis.100 tis.027,7 tis.22,5 tis.52,2 tis.169,5 tis.136,2 tis.20142015201620172018Tržby2014: tržby 27 705 €. 2015: tržby 22 471 €. 2016: tržby 52 237 €. 2017: tržby 169 497 €. 2018: tržby 136 205 €.200 tis.100 tis.027,7 tis.22,5 tis.52,2 tis.169,5 tis.136,2 tis.20142015201620172018Tržby2014: tržby 27 705 €. 2015: tržby 22 471 €. 2016: tržby 52 237 €. 2017: tržby 169 497 €. 2018: tržby 136 205 €.200 tis.100 tis.0201420162018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 4 041 €. 2015: výsledok hospodárenia 4 520 €. 2016: výsledok hospodárenia 4 247 €. 2017: výsledok hospodárenia 4 839 €. 2018: výsledok hospodárenia 19 230 €.20 tis.10 tis.0+4 tis.+4,5 tis.+4,2 tis.+4,8 tis.+19,2 tis.20142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 4 041 €. 2015: výsledok hospodárenia 4 520 €. 2016: výsledok hospodárenia 4 247 €. 2017: výsledok hospodárenia 4 839 €. 2018: výsledok hospodárenia 19 230 €.20 tis.10 tis.0+4 tis.+4,5 tis.+4,2 tis.+4,8 tis.+19,2 tis.20142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 4 041 €. 2015: výsledok hospodárenia 4 520 €. 2016: výsledok hospodárenia 4 247 €. 2017: výsledok hospodárenia 4 839 €. 2018: výsledok hospodárenia 19 230 €.20 tis.10 tis.0201420162018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 26 930 €, vlastné imanie 9 351 €. 2015: aktíva 32 368 €, vlastné imanie 13 871 €. 2016: aktíva 29 725 €, vlastné imanie 18 118 €. 2017: aktíva 78 123 €, vlastné imanie 22 957 €. 2018: aktíva 138 646 €, vlastné imanie 42 187 €.200 tis.100 tis.020142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 26 930 €, vlastné imanie 9 351 €. 2015: aktíva 32 368 €, vlastné imanie 13 871 €. 2016: aktíva 29 725 €, vlastné imanie 18 118 €. 2017: aktíva 78 123 €, vlastné imanie 22 957 €. 2018: aktíva 138 646 €, vlastné imanie 42 187 €.200 tis.100 tis.020142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 26 930 €, vlastné imanie 9 351 €. 2015: aktíva 32 368 €, vlastné imanie 13 871 €. 2016: aktíva 29 725 €, vlastné imanie 18 118 €. 2017: aktíva 78 123 €, vlastné imanie 22 957 €. 2018: aktíva 138 646 €, vlastné imanie 42 187 €.200 tis.100 tis.020142015201620172018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 2 691 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 994 €, finančné účty 245 €. 2015: dlhodobý majetok 2 691 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 994 €, finančné účty 5 683 €. 2016: dlhodobý majetok 2 691 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 994 €, finančné účty 3 040 €. 2017: dlhodobý majetok 2 691 €, zásoby 0 €, pohľadávky 47 202 €, finančné účty 28 230 €. 2018: dlhodobý majetok 6 322 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 496 €, finančné účty 91 828 €.200 tis.100 tis.020142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 2 691 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 994 €, finančné účty 245 €. 2015: dlhodobý majetok 2 691 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 994 €, finančné účty 5 683 €. 2016: dlhodobý majetok 2 691 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 994 €, finančné účty 3 040 €. 2017: dlhodobý majetok 2 691 €, zásoby 0 €, pohľadávky 47 202 €, finančné účty 28 230 €. 2018: dlhodobý majetok 6 322 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 496 €, finančné účty 91 828 €.200 tis.100 tis.020142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 2 691 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 994 €, finančné účty 245 €. 2015: dlhodobý majetok 2 691 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 994 €, finančné účty 5 683 €. 2016: dlhodobý majetok 2 691 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 994 €, finančné účty 3 040 €. 2017: dlhodobý majetok 2 691 €, zásoby 0 €, pohľadávky 47 202 €, finančné účty 28 230 €. 2018: dlhodobý majetok 6 322 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 496 €, finančné účty 91 828 €.200 tis.100 tis.020142015201620172018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 9 351 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 579 €. 2015: vlastné imanie 13 871 €, dlhodobé záväzky 15 988 €, krátkodobé záväzky 2 509 €. 2016: vlastné imanie 18 118 €, dlhodobé záväzky 8 098 €, krátkodobé záväzky 3 509 €. 2017: vlastné imanie 22 957 €, dlhodobé záväzky 51 289 €, krátkodobé záväzky 3 877 €. 2018: vlastné imanie 42 187 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 96 459 €.200 tis.100 tis.020142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 9 351 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 579 €. 2015: vlastné imanie 13 871 €, dlhodobé záväzky 15 988 €, krátkodobé záväzky 2 509 €. 2016: vlastné imanie 18 118 €, dlhodobé záväzky 8 098 €, krátkodobé záväzky 3 509 €. 2017: vlastné imanie 22 957 €, dlhodobé záväzky 51 289 €, krátkodobé záväzky 3 877 €. 2018: vlastné imanie 42 187 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 96 459 €.200 tis.100 tis.020142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 9 351 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 579 €. 2015: vlastné imanie 13 871 €, dlhodobé záväzky 15 988 €, krátkodobé záväzky 2 509 €. 2016: vlastné imanie 18 118 €, dlhodobé záväzky 8 098 €, krátkodobé záväzky 3 509 €. 2017: vlastné imanie 22 957 €, dlhodobé záväzky 51 289 €, krátkodobé záväzky 3 877 €. 2018: vlastné imanie 42 187 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 96 459 €.200 tis.100 tis.020142015201620172018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 1 140 €. 2015: daň z príjmu 1 275 €. 2016: daň z príjmu 1 198 €. 2017: daň z príjmu 1 286 €. 2018: daň z príjmu 5 112 €.10 tis.5 tis.01,1 tis.1,3 tis.1,2 tis.1,3 tis.5,1 tis.20142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 1 140 €. 2015: daň z príjmu 1 275 €. 2016: daň z príjmu 1 198 €. 2017: daň z príjmu 1 286 €. 2018: daň z príjmu 5 112 €.10 tis.5 tis.01,1 tis.1,3 tis.1,2 tis.1,3 tis.5,1 tis.20142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 1 140 €. 2015: daň z príjmu 1 275 €. 2016: daň z príjmu 1 198 €. 2017: daň z príjmu 1 286 €. 2018: daň z príjmu 5 112 €.10 tis.5 tis.0201420162018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby27,7 tis.22,5 tis.52,2 tis.169,5 tis.136,2 tis.
Výsledok hospodárenia4 tis.4,5 tis.4,2 tis.4,8 tis.19,2 tis.
Aktíva26,9 tis.32,4 tis.29,7 tis.78,1 tis.138,6 tis.
Vlastné imanie9,4 tis.13,9 tis.18,1 tis.23 tis.42,2 tis.
Daň z príjmu1,1 tis.1,3 tis.1,2 tis.1,3 tis.5,1 tis.
Zadlženosť65,3 %57,1 %39,0 %70,6 %69,6 %

2018

Tržby
136,2 tis.
Výsledok hospodárenia
19,2 tis.
Aktíva
138,6 tis.
Vlastné imanie
42,2 tis.
Daň z príjmu
5,1 tis.
Zadlženosť
69,6 %

2017

Tržby
169,5 tis.
Výsledok hospodárenia
4,8 tis.
Aktíva
78,1 tis.
Vlastné imanie
23 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
70,6 %

2016

Tržby
52,2 tis.
Výsledok hospodárenia
4,2 tis.
Aktíva
29,7 tis.
Vlastné imanie
18,1 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
39,0 %

2015

Tržby
22,5 tis.
Výsledok hospodárenia
4,5 tis.
Aktíva
32,4 tis.
Vlastné imanie
13,9 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
57,1 %

2014

Tržby
27,7 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
26,9 tis.
Vlastné imanie
9,4 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
65,3 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API