prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

ELESKO Investments a. s.

identifikačné číslo organizácie 44624417aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 02. 200917 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Akciová spoločnosťkód 121
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
46 800 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ELESKO Investments a. s.
identifikačné číslo organizácie
44624417
daňové identifikačné číslo
2022767494
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022767494
Sídlo
Františkánska 423/1, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Akciová spoločnosť (121)
Vznik
20. 02. 2009
V registri
17 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka č. 4701/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1008608
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),20. 02. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,20. 02. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb spojených so správou a prevádzkou nehnuteľností,20. 02. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu reklamy,20. 02. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva,20. 02. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu automatizovaného spracovania dát,20. 02. 2009—
reklamné a marketingové služby,20. 02. 2009—
administratívne služby,20. 02. 2009—
prieskum trhu a verejnej mienky,20. 02. 2009—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,20. 02. 2009—
správa bytového/nebytového fondu a jeho údržba v rozsahu obstarávania služieb spojených so správou bytového/nebytového fondu,20. 02. 2009—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,20. 02. 2009—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,20. 02. 2009—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,20. 02. 2009—
prenájom hnuteľných vecí,20. 02. 2009—
finančný leasing,20. 02. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien,20. 02. 2009—
prípravné práce k realizácii stavby,20. 02. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,20. 02. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,20. 02. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022767494: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022767494: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022767494IČ DPH SK2022767494Obdobia daňových registráciíDIČ 2022767494: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022767494: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022767494IČ DPH SK2022767494Obdobia daňových registráciíDIČ 2022767494: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022767494: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022767494IČ DPH SK2022767494
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202276749411. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 20. 03. 2009
daňové identifikačné číslo202276749410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲7 % na 12 038 € a tržby bez zmeny na 46,8 tisíc eur.

Tržby

46 800 €

bez zmeny

Výsledok hospodárenia

12 038 €

▲ 6,7 %

Aktíva

1 255 778 €

▲ 2,4 %

Vlastné imanie

576 371 €

▲ 2,1 %

Zadlženosť

54,1 %

Hrubá marža

26,4 %

Čistá marža

25,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 42 900 €. 2022: tržby 46 800 €. 2023: tržby 46 800 €. 2024: tržby 46 800 €. 2025: tržby 46 800 €.50 tis.25 tis.042,9 tis.46,8 tis.46,8 tis.46,8 tis.46,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 42 900 €. 2022: tržby 46 800 €. 2023: tržby 46 800 €. 2024: tržby 46 800 €. 2025: tržby 46 800 €.50 tis.25 tis.042,9 tis.46,8 tis.46,8 tis.46,8 tis.46,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 42 900 €. 2022: tržby 46 800 €. 2023: tržby 46 800 €. 2024: tržby 46 800 €. 2025: tržby 46 800 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −371 181 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 152 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 961 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 281 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 038 €.20 tis.0−500 tis.−371,2 tis.+14,2 tis.−2 tis.+11,3 tis.+12 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −371 181 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 152 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 961 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 281 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 038 €.20 tis.0−500 tis.−2 tis.+12 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −371 181 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 152 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 961 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 281 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 038 €.20 tis.0−500 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 317 223 €, vlastné imanie −282 289 €. 2022: aktíva 1 327 241 €, vlastné imanie −268 137 €. 2023: aktíva 1 252 577 €, vlastné imanie −270 099 €. 2024: aktíva 1 226 176 €, vlastné imanie 564 333 €. 2025: aktíva 1 255 778 €, vlastné imanie 576 371 €.2 mil.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 317 223 €, vlastné imanie −282 289 €. 2022: aktíva 1 327 241 €, vlastné imanie −268 137 €. 2023: aktíva 1 252 577 €, vlastné imanie −270 099 €. 2024: aktíva 1 226 176 €, vlastné imanie 564 333 €. 2025: aktíva 1 255 778 €, vlastné imanie 576 371 €.2 mil.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 317 223 €, vlastné imanie −282 289 €. 2022: aktíva 1 327 241 €, vlastné imanie −268 137 €. 2023: aktíva 1 252 577 €, vlastné imanie −270 099 €. 2024: aktíva 1 226 176 €, vlastné imanie 564 333 €. 2025: aktíva 1 255 778 €, vlastné imanie 576 371 €.2 mil.0−500 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 285 570 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 500 €, finančné účty 7 153 €. 2022: dlhodobý majetok 1 258 606 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 460 €, finančné účty 175 €. 2023: dlhodobý majetok 1 231 641 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 460 €, finančné účty 476 €. 2024: dlhodobý majetok 1 204 677 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 620 €, finančné účty 1 879 €. 2025: dlhodobý majetok 1 179 214 €, zásoby 0 €, pohľadávky 76 342 €, finančné účty 222 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 285 570 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 500 €, finančné účty 7 153 €. 2022: dlhodobý majetok 1 258 606 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 460 €, finančné účty 175 €. 2023: dlhodobý majetok 1 231 641 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 460 €, finančné účty 476 €. 2024: dlhodobý majetok 1 204 677 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 620 €, finančné účty 1 879 €. 2025: dlhodobý majetok 1 179 214 €, zásoby 0 €, pohľadávky 76 342 €, finančné účty 222 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 285 570 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 500 €, finančné účty 7 153 €. 2022: dlhodobý majetok 1 258 606 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 460 €, finančné účty 175 €. 2023: dlhodobý majetok 1 231 641 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 460 €, finančné účty 476 €. 2024: dlhodobý majetok 1 204 677 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 620 €, finančné účty 1 879 €. 2025: dlhodobý majetok 1 179 214 €, zásoby 0 €, pohľadávky 76 342 €, finančné účty 222 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −282 289 €, dlhodobé záväzky 1 589 733 €, krátkodobé záväzky 9 779 €. 2022: vlastné imanie −268 137 €, dlhodobé záväzky 1 584 111 €, krátkodobé záväzky 11 267 €. 2023: vlastné imanie −270 099 €, dlhodobé záväzky 1 519 558 €, krátkodobé záväzky 3 118 €. 2024: vlastné imanie 564 333 €, dlhodobé záväzky 660 550 €, krátkodobé záväzky 1 293 €. 2025: vlastné imanie 576 371 €, dlhodobé záväzky 667 122 €, krátkodobé záväzky 12 285 €.2 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −282 289 €, dlhodobé záväzky 1 589 733 €, krátkodobé záväzky 9 779 €. 2022: vlastné imanie −268 137 €, dlhodobé záväzky 1 584 111 €, krátkodobé záväzky 11 267 €. 2023: vlastné imanie −270 099 €, dlhodobé záväzky 1 519 558 €, krátkodobé záväzky 3 118 €. 2024: vlastné imanie 564 333 €, dlhodobé záväzky 660 550 €, krátkodobé záväzky 1 293 €. 2025: vlastné imanie 576 371 €, dlhodobé záväzky 667 122 €, krátkodobé záväzky 12 285 €.2 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −282 289 €, dlhodobé záväzky 1 589 733 €, krátkodobé záväzky 9 779 €. 2022: vlastné imanie −268 137 €, dlhodobé záväzky 1 584 111 €, krátkodobé záväzky 11 267 €. 2023: vlastné imanie −270 099 €, dlhodobé záväzky 1 519 558 €, krátkodobé záväzky 3 118 €. 2024: vlastné imanie 564 333 €, dlhodobé záväzky 660 550 €, krátkodobé záväzky 1 293 €. 2025: vlastné imanie 576 371 €, dlhodobé záväzky 667 122 €, krátkodobé záväzky 12 285 €.2 mil.0−500 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby42,9 tis.46,8 tis.46,8 tis.46,8 tis.46,8 tis.
Výsledok hospodárenia−371,2 tis.14,2 tis.−2 tis.11,3 tis.12 tis.
Aktíva1,32 mil.1,33 mil.1,25 mil.1,23 mil.1,26 mil.
Vlastné imanie−282,3 tis.−268,1 tis.−270,1 tis.564,3 tis.576,4 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť121,4 %120,2 %121,6 %54,0 %54,1 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
46,8 tis.
Výsledok hospodárenia
12 tis.
Aktíva
1,26 mil.
Vlastné imanie
576,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
54,1 %

2024

Tržby
46,8 tis.
Výsledok hospodárenia
11,3 tis.
Aktíva
1,23 mil.
Vlastné imanie
564,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
54,0 %

2023

Tržby
46,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−2 tis.
Aktíva
1,25 mil.
Vlastné imanie
−270,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
121,6 %

2022

Tržby
46,8 tis.
Výsledok hospodárenia
14,2 tis.
Aktíva
1,33 mil.
Vlastné imanie
−268,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
120,2 %

2021

Tržby
42,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−371,2 tis.
Aktíva
1,32 mil.
Vlastné imanie
−282,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
121,4 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API