prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

AVANCE UM s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44622961aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 02. 200917 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
739 999 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
AVANCE UM s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44622961
daňové identifikačné číslo
2022764887
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022764887
Sídlo
Bardejovská 1, 040 11 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 02. 2009
V registri
17 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 23219/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
918538
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 02. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu13. 02. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb13. 02. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby13. 02. 2009—
oprava odevov, textilu a bytového textilu13. 02. 2009—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu13. 02. 2009—
vedenie účtovníctva13. 02. 2009—
prevádzkovanie jaslí13. 02. 2009—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí13. 02. 2009—
čistiace a upratovacie služby13. 02. 2009—
reklamné a marketingové služby13. 02. 2009—
hubenie škodlivých živočíchov, rastlín, mikroorganizmov a potláčanie ďalších škodlivých činiteľov jedmi vrátane ochrannej dezinfekcie, dezinsekcie, deratizácie13. 02. 2009—
prenájom hnuteľných vecí13. 02. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov13. 02. 2009—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve13. 02. 2009—
prevádzkovanie výdajne stravy13. 02. 2009—
odevná výroba13. 02. 2009—
výroba hračiek a hier13. 02. 2009—
poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť13. 02. 2009—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti13. 02. 2009—
čistenie a kontrola komínov11. 05. 2010—
montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických11. 05. 2010—
výroba vyhradených technických zariadení elektrických11. 05. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022764887: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022764887: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022764887IČ DPH SK2022764887Obdobia daňových registráciíDIČ 2022764887: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022764887: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022764887IČ DPH SK2022764887Obdobia daňových registráciíDIČ 2022764887: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022764887: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022764887IČ DPH SK2022764887
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202276488711. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2009
daňové identifikačné číslo202276488710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026 do 02. 11. 2026, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026 do 02. 11. 2026, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026 do 02. 11. 2026, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňa12. 10. 2026 – 02. 11. 2026 ukončené26. 10. 2026
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼100 % na 134 € a znížila tržby o ▼8 % na 740 tisíc eur.

Tržby

739 999 €

▼ 8,1 %

Výsledok hospodárenia

134 €

▼ 99,7 %

Aktíva

332 740 €

▼ 30,0 %

Vlastné imanie

143 581 €

▼ 51,9 %

Zadlženosť

56,8 %

Hrubá marža

0,5 %

Čistá marža

0,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 374 424 €. 2022: tržby 486 884 €. 2023: tržby 713 920 €. 2024: tržby 805 622 €. 2025: tržby 739 999 €.1 mil.500 tis.0374,4 tis.486,9 tis.713,9 tis.805,6 tis.740 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 374 424 €. 2022: tržby 486 884 €. 2023: tržby 713 920 €. 2024: tržby 805 622 €. 2025: tržby 739 999 €.1 mil.500 tis.0374,4 tis.486,9 tis.713,9 tis.805,6 tis.740 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 374 424 €. 2022: tržby 486 884 €. 2023: tržby 713 920 €. 2024: tržby 805 622 €. 2025: tržby 739 999 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 90 809 €. 2022: výsledok hospodárenia 29 453 €. 2023: výsledok hospodárenia 74 347 €. 2024: výsledok hospodárenia 47 627 €. 2025: výsledok hospodárenia 134 €.100 tis.50 tis.0+90,8 tis.+29,5 tis.+74,3 tis.+47,6 tis.+13420212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 90 809 €. 2022: výsledok hospodárenia 29 453 €. 2023: výsledok hospodárenia 74 347 €. 2024: výsledok hospodárenia 47 627 €. 2025: výsledok hospodárenia 134 €.100 tis.50 tis.0+90,8 tis.+29,5 tis.+74,3 tis.+47,6 tis.+13420212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 90 809 €. 2022: výsledok hospodárenia 29 453 €. 2023: výsledok hospodárenia 74 347 €. 2024: výsledok hospodárenia 47 627 €. 2025: výsledok hospodárenia 134 €.100 tis.50 tis.0+134202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 311 011 €, vlastné imanie 183 522 €. 2022: aktíva 282 330 €, vlastné imanie 176 992 €. 2023: aktíva 398 750 €, vlastné imanie 250 665 €. 2024: aktíva 475 160 €, vlastné imanie 298 292 €. 2025: aktíva 332 740 €, vlastné imanie 143 581 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 311 011 €, vlastné imanie 183 522 €. 2022: aktíva 282 330 €, vlastné imanie 176 992 €. 2023: aktíva 398 750 €, vlastné imanie 250 665 €. 2024: aktíva 475 160 €, vlastné imanie 298 292 €. 2025: aktíva 332 740 €, vlastné imanie 143 581 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 311 011 €, vlastné imanie 183 522 €. 2022: aktíva 282 330 €, vlastné imanie 176 992 €. 2023: aktíva 398 750 €, vlastné imanie 250 665 €. 2024: aktíva 475 160 €, vlastné imanie 298 292 €. 2025: aktíva 332 740 €, vlastné imanie 143 581 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 51 160 €, zásoby 29 625 €, pohľadávky 125 975 €, finančné účty 101 053 €. 2022: dlhodobý majetok 51 065 €, zásoby 87 500 €, pohľadávky 44 258 €, finančné účty 96 097 €. 2023: dlhodobý majetok 109 421 €, zásoby 83 250 €, pohľadávky 140 568 €, finančné účty 62 902 €. 2024: dlhodobý majetok 147 164 €, zásoby 135 200 €, pohľadávky 153 170 €, finančné účty 30 566 €. 2025: dlhodobý majetok 134 551 €, zásoby 43 090 €, pohľadávky 120 464 €, finančné účty 28 229 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 51 160 €, zásoby 29 625 €, pohľadávky 125 975 €, finančné účty 101 053 €. 2022: dlhodobý majetok 51 065 €, zásoby 87 500 €, pohľadávky 44 258 €, finančné účty 96 097 €. 2023: dlhodobý majetok 109 421 €, zásoby 83 250 €, pohľadávky 140 568 €, finančné účty 62 902 €. 2024: dlhodobý majetok 147 164 €, zásoby 135 200 €, pohľadávky 153 170 €, finančné účty 30 566 €. 2025: dlhodobý majetok 134 551 €, zásoby 43 090 €, pohľadávky 120 464 €, finančné účty 28 229 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 51 160 €, zásoby 29 625 €, pohľadávky 125 975 €, finančné účty 101 053 €. 2022: dlhodobý majetok 51 065 €, zásoby 87 500 €, pohľadávky 44 258 €, finančné účty 96 097 €. 2023: dlhodobý majetok 109 421 €, zásoby 83 250 €, pohľadávky 140 568 €, finančné účty 62 902 €. 2024: dlhodobý majetok 147 164 €, zásoby 135 200 €, pohľadávky 153 170 €, finančné účty 30 566 €. 2025: dlhodobý majetok 134 551 €, zásoby 43 090 €, pohľadávky 120 464 €, finančné účty 28 229 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 183 522 €, dlhodobé záväzky 4 095 €, krátkodobé záväzky 123 394 €. 2022: vlastné imanie 176 992 €, dlhodobé záväzky 42 682 €, krátkodobé záväzky 62 656 €. 2023: vlastné imanie 250 665 €, dlhodobé záväzky 19 790 €, krátkodobé záväzky 128 295 €. 2024: vlastné imanie 298 292 €, dlhodobé záväzky 104 415 €, krátkodobé záväzky 72 453 €. 2025: vlastné imanie 143 581 €, dlhodobé záväzky 100 041 €, krátkodobé záväzky 89 118 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 183 522 €, dlhodobé záväzky 4 095 €, krátkodobé záväzky 123 394 €. 2022: vlastné imanie 176 992 €, dlhodobé záväzky 42 682 €, krátkodobé záväzky 62 656 €. 2023: vlastné imanie 250 665 €, dlhodobé záväzky 19 790 €, krátkodobé záväzky 128 295 €. 2024: vlastné imanie 298 292 €, dlhodobé záväzky 104 415 €, krátkodobé záväzky 72 453 €. 2025: vlastné imanie 143 581 €, dlhodobé záväzky 100 041 €, krátkodobé záväzky 89 118 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 183 522 €, dlhodobé záväzky 4 095 €, krátkodobé záväzky 123 394 €. 2022: vlastné imanie 176 992 €, dlhodobé záväzky 42 682 €, krátkodobé záväzky 62 656 €. 2023: vlastné imanie 250 665 €, dlhodobé záväzky 19 790 €, krátkodobé záväzky 128 295 €. 2024: vlastné imanie 298 292 €, dlhodobé záväzky 104 415 €, krátkodobé záväzky 72 453 €. 2025: vlastné imanie 143 581 €, dlhodobé záväzky 100 041 €, krátkodobé záväzky 89 118 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 24 376 €. 2022: daň z príjmu 9 047 €. 2023: daň z príjmu 20 306 €. 2024: daň z príjmu 13 116 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.25 tis.12,5 tis.024,4 tis.9 tis.20,3 tis.13,1 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 24 376 €. 2022: daň z príjmu 9 047 €. 2023: daň z príjmu 20 306 €. 2024: daň z príjmu 13 116 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.25 tis.12,5 tis.024,4 tis.9 tis.20,3 tis.13,1 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 24 376 €. 2022: daň z príjmu 9 047 €. 2023: daň z príjmu 20 306 €. 2024: daň z príjmu 13 116 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby374,4 tis.486,9 tis.713,9 tis.805,6 tis.740 tis.
Výsledok hospodárenia90,8 tis.29,5 tis.74,3 tis.47,6 tis.134
Aktíva311 tis.282,3 tis.398,8 tis.475,2 tis.332,7 tis.
Vlastné imanie183,5 tis.177 tis.250,7 tis.298,3 tis.143,6 tis.
Daň z príjmu24,4 tis.9 tis.20,3 tis.13,1 tis.3,8 tis.
Zadlženosť41,0 %37,3 %37,1 %37,2 %56,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
740 tis.
Výsledok hospodárenia
134
Aktíva
332,7 tis.
Vlastné imanie
143,6 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
56,8 %

2024

Tržby
805,6 tis.
Výsledok hospodárenia
47,6 tis.
Aktíva
475,2 tis.
Vlastné imanie
298,3 tis.
Daň z príjmu
13,1 tis.
Zadlženosť
37,2 %

2023

Tržby
713,9 tis.
Výsledok hospodárenia
74,3 tis.
Aktíva
398,8 tis.
Vlastné imanie
250,7 tis.
Daň z príjmu
20,3 tis.
Zadlženosť
37,1 %

2022

Tržby
486,9 tis.
Výsledok hospodárenia
29,5 tis.
Aktíva
282,3 tis.
Vlastné imanie
177 tis.
Daň z príjmu
9 tis.
Zadlženosť
37,3 %

2021

Tržby
374,4 tis.
Výsledok hospodárenia
90,8 tis.
Aktíva
311 tis.
Vlastné imanie
183,5 tis.
Daň z príjmu
24,4 tis.
Zadlženosť
41,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API