prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

IDEAstav s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44615914aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 04. 200917 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 18. 09. 2026
Tržby
161 620 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
IDEAstav s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44615914
daňové identifikačné číslo
2022800087
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022800087
Sídlo
Kellenbergerova 1656/6, 90001 Modra, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 04. 2009
V registri
17 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 197639/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
428039
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 04. 2009—
textilná výroba03. 04. 2009—
odevná výroba03. 04. 2009—
výroba bižutérie a suvenírov03. 04. 2009—
oprava odevov, textilu a bytového textilu03. 04. 2009—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba03. 04. 2009—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti03. 04. 2009—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí03. 04. 2009—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu03. 04. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby03. 04. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu26. 08. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb26. 08. 2015—
reklamné a marketingové služby26. 08. 2015—
čistiace a upratovacie služby26. 08. 2015—
vedenie účtovníctva26. 08. 2015—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla26. 08. 2015—
administatívne služby26. 08. 2015—
prenájom hnuteľných vecí26. 08. 2015—
poskytovanie služieb vedenia cudzieho motorového vozidla26. 08. 2015—
prípravné práce k realizácii stavby26. 08. 2015—
dokončovacie stavebné práce pro realizácii exteriérov a interiérov26. 08. 2015—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien26. 08. 2015—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu26. 08. 2015—
skladovanie26. 08. 2015—
sťahovacie služby26. 08. 2015—
stavebné cenárstvo26. 08. 2015—
montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických26. 08. 2015—
vypracovanie dokumentácie a projektu stavebnej časti jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb26. 08. 2015—
vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo26. 08. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022800087: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022800087: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022800087IČ DPH SK2022800087Obdobia daňových registráciíDIČ 2022800087: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022800087: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022800087IČ DPH SK2022800087Obdobia daňových registráciíDIČ 2022800087: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022800087: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022800087IČ DPH SK2022800087
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202280008711. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2011
daňové identifikačné číslo202280008710. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 18. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 18. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 18. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 18. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 18. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −4 877 € a znížila tržby o ▼63 % na 161,6 tisíc eur.

Tržby

161 620 €

▼ 63,0 %

Výsledok hospodárenia

−4 877 €

▼ 103,9 %

Aktíva

152 088 €

▲ 4,7 %

Vlastné imanie

121 220 €

▼ 3,9 %

Zadlženosť

20,3 %

Hrubá marža

−2,4 %

Čistá marža

−3,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 142 627 €. 2022: tržby 160 647 €. 2023: tržby 102 687 €. 2024: tržby 436 891 €. 2025: tržby 161 620 €.500 tis.250 tis.0142,6 tis.160,6 tis.102,7 tis.436,9 tis.161,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 142 627 €. 2022: tržby 160 647 €. 2023: tržby 102 687 €. 2024: tržby 436 891 €. 2025: tržby 161 620 €.500 tis.250 tis.0142,6 tis.160,6 tis.102,7 tis.436,9 tis.161,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 142 627 €. 2022: tržby 160 647 €. 2023: tržby 102 687 €. 2024: tržby 436 891 €. 2025: tržby 161 620 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −22 334 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 987 €. 2023: výsledok hospodárenia −18 855 €. 2024: výsledok hospodárenia 124 965 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 877 €.200 tis.0−25 tis.−22,3 tis.+15 tis.−18,9 tis.+125 tis.−4,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −22 334 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 987 €. 2023: výsledok hospodárenia −18 855 €. 2024: výsledok hospodárenia 124 965 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 877 €.200 tis.0−25 tis.−22,3 tis.+15 tis.−18,9 tis.+125 tis.−4,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −22 334 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 987 €. 2023: výsledok hospodárenia −18 855 €. 2024: výsledok hospodárenia 124 965 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 877 €.200 tis.0−25 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 76 054 €, vlastné imanie −17 334 €. 2022: aktíva 46 148 €, vlastné imanie 19 987 €. 2023: aktíva 58 270 €, vlastné imanie 1 132 €. 2024: aktíva 145 244 €, vlastné imanie 126 097 €. 2025: aktíva 152 088 €, vlastné imanie 121 220 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 76 054 €, vlastné imanie −17 334 €. 2022: aktíva 46 148 €, vlastné imanie 19 987 €. 2023: aktíva 58 270 €, vlastné imanie 1 132 €. 2024: aktíva 145 244 €, vlastné imanie 126 097 €. 2025: aktíva 152 088 €, vlastné imanie 121 220 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 76 054 €, vlastné imanie −17 334 €. 2022: aktíva 46 148 €, vlastné imanie 19 987 €. 2023: aktíva 58 270 €, vlastné imanie 1 132 €. 2024: aktíva 145 244 €, vlastné imanie 126 097 €. 2025: aktíva 152 088 €, vlastné imanie 121 220 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 940 €, zásoby 15 000 €, pohľadávky 16 157 €, finančné účty 23 957 €. 2022: dlhodobý majetok 15 781 €, zásoby 12 000 €, pohľadávky 13 268 €, finančné účty 5 099 €. 2023: dlhodobý majetok 36 013 €, zásoby 2 000 €, pohľadávky 4 933 €, finančné účty 15 324 €. 2024: dlhodobý majetok 31 428 €, zásoby 0 €, pohľadávky 87 844 €, finančné účty 25 972 €. 2025: dlhodobý majetok 18 484 €, zásoby 0 €, pohľadávky 122 454 €, finančné účty 11 150 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 940 €, zásoby 15 000 €, pohľadávky 16 157 €, finančné účty 23 957 €. 2022: dlhodobý majetok 15 781 €, zásoby 12 000 €, pohľadávky 13 268 €, finančné účty 5 099 €. 2023: dlhodobý majetok 36 013 €, zásoby 2 000 €, pohľadávky 4 933 €, finančné účty 15 324 €. 2024: dlhodobý majetok 31 428 €, zásoby 0 €, pohľadávky 87 844 €, finančné účty 25 972 €. 2025: dlhodobý majetok 18 484 €, zásoby 0 €, pohľadávky 122 454 €, finančné účty 11 150 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 940 €, zásoby 15 000 €, pohľadávky 16 157 €, finančné účty 23 957 €. 2022: dlhodobý majetok 15 781 €, zásoby 12 000 €, pohľadávky 13 268 €, finančné účty 5 099 €. 2023: dlhodobý majetok 36 013 €, zásoby 2 000 €, pohľadávky 4 933 €, finančné účty 15 324 €. 2024: dlhodobý majetok 31 428 €, zásoby 0 €, pohľadávky 87 844 €, finančné účty 25 972 €. 2025: dlhodobý majetok 18 484 €, zásoby 0 €, pohľadávky 122 454 €, finančné účty 11 150 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −17 334 €, dlhodobé záväzky 837 €, krátkodobé záväzky 92 551 €. 2022: vlastné imanie 19 987 €, dlhodobé záväzky 845 €, krátkodobé záväzky 25 316 €. 2023: vlastné imanie 1 132 €, dlhodobé záväzky 856 €, krátkodobé záväzky 56 282 €. 2024: vlastné imanie 126 097 €, dlhodobé záväzky 871 €, krátkodobé záväzky 18 276 €. 2025: vlastné imanie 121 220 €, dlhodobé záväzky 887 €, krátkodobé záväzky 29 981 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −17 334 €, dlhodobé záväzky 837 €, krátkodobé záväzky 92 551 €. 2022: vlastné imanie 19 987 €, dlhodobé záväzky 845 €, krátkodobé záväzky 25 316 €. 2023: vlastné imanie 1 132 €, dlhodobé záväzky 856 €, krátkodobé záväzky 56 282 €. 2024: vlastné imanie 126 097 €, dlhodobé záväzky 871 €, krátkodobé záväzky 18 276 €. 2025: vlastné imanie 121 220 €, dlhodobé záväzky 887 €, krátkodobé záväzky 29 981 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −17 334 €, dlhodobé záväzky 837 €, krátkodobé záväzky 92 551 €. 2022: vlastné imanie 19 987 €, dlhodobé záväzky 845 €, krátkodobé záväzky 25 316 €. 2023: vlastné imanie 1 132 €, dlhodobé záväzky 856 €, krátkodobé záväzky 56 282 €. 2024: vlastné imanie 126 097 €, dlhodobé záväzky 871 €, krátkodobé záväzky 18 276 €. 2025: vlastné imanie 121 220 €, dlhodobé záväzky 887 €, krátkodobé záväzky 29 981 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 266 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 12 359 €. 2025: daň z príjmu 960 €.20 tis.10 tis.00266012,4 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 266 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 12 359 €. 2025: daň z príjmu 960 €.20 tis.10 tis.00266012,4 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 266 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 12 359 €. 2025: daň z príjmu 960 €.20 tis.10 tis.000960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby142,6 tis.160,6 tis.102,7 tis.436,9 tis.161,6 tis.
Výsledok hospodárenia−22,3 tis.15 tis.−18,9 tis.125 tis.−4,9 tis.
Aktíva76,1 tis.46,1 tis.58,3 tis.145,2 tis.152,1 tis.
Vlastné imanie−17,3 tis.20 tis.1,1 tis.126,1 tis.121,2 tis.
Daň z príjmu0266012,4 tis.960
Zadlženosť122,8 %56,7 %98,1 %13,2 %20,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
161,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,9 tis.
Aktíva
152,1 tis.
Vlastné imanie
121,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
20,3 %

2024

Tržby
436,9 tis.
Výsledok hospodárenia
125 tis.
Aktíva
145,2 tis.
Vlastné imanie
126,1 tis.
Daň z príjmu
12,4 tis.
Zadlženosť
13,2 %

2023

Tržby
102,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,9 tis.
Aktíva
58,3 tis.
Vlastné imanie
1,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,1 %

2022

Tržby
160,6 tis.
Výsledok hospodárenia
15 tis.
Aktíva
46,1 tis.
Vlastné imanie
20 tis.
Daň z príjmu
266
Zadlženosť
56,7 %

2021

Tržby
142,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−22,3 tis.
Aktíva
76,1 tis.
Vlastné imanie
−17,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
122,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API