prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Slavic Group s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44607661aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 02. 200917 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
67 494 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Slavic Group s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44607661
daňové identifikačné číslo
2022766801
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Palackého 85/5, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 02. 2009
V registri
17 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 21285/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
269534
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb13. 02. 2009—
kuriérske služby13. 02. 2009—
vedenie účtovníctva13. 02. 2009—
prenájom hnuteľných vecí13. 02. 2009—
počítačové služby13. 02. 2009—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov13. 02. 2009—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom13. 02. 2009—
administratívne služby13. 02. 2009—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenksých podujatí13. 02. 2009—
reklamné a marketingové služby13. 02. 2009—
prieskum trhu a verejnej mienky13. 02. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022766801: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022766801Obdobia daňových registráciíDIČ 2022766801: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022766801Obdobia daňových registráciíDIČ 2022766801: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022766801
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202276680110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila zisk o ▼98 % na 613 € a znížila tržby o ▼33 % na 67,5 tisíc eur.

Tržby

67 494 €

▼ 32,8 %

Výsledok hospodárenia

613 €

▼ 98,5 %

Aktíva

110 345 €

▼ 25,1 %

Vlastné imanie

91 681 €

▲ 0,7 %

Zadlženosť

16,9 %

Hrubá marža

0,9 %

Čistá marža

0,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 42 069 €. 2017: tržby 140 804 €. 2018: tržby 131 005 €. 2019: tržby 100 493 €. 2020: tržby 67 494 €.200 tis.100 tis.042,1 tis.140,8 tis.131 tis.100,5 tis.67,5 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 42 069 €. 2017: tržby 140 804 €. 2018: tržby 131 005 €. 2019: tržby 100 493 €. 2020: tržby 67 494 €.200 tis.100 tis.042,1 tis.140,8 tis.131 tis.100,5 tis.67,5 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 42 069 €. 2017: tržby 140 804 €. 2018: tržby 131 005 €. 2019: tržby 100 493 €. 2020: tržby 67 494 €.200 tis.100 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −46 066 €. 2017: výsledok hospodárenia 38 847 €. 2018: výsledok hospodárenia 47 369 €. 2019: výsledok hospodárenia 40 436 €. 2020: výsledok hospodárenia 613 €.50 tis.0−50 tis.−46,1 tis.+38,8 tis.+47,4 tis.+40,4 tis.+61320162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −46 066 €. 2017: výsledok hospodárenia 38 847 €. 2018: výsledok hospodárenia 47 369 €. 2019: výsledok hospodárenia 40 436 €. 2020: výsledok hospodárenia 613 €.50 tis.0−50 tis.−46,1 tis.+38,8 tis.+47,4 tis.+40,4 tis.+61320162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −46 066 €. 2017: výsledok hospodárenia 38 847 €. 2018: výsledok hospodárenia 47 369 €. 2019: výsledok hospodárenia 40 436 €. 2020: výsledok hospodárenia 613 €.50 tis.0−50 tis.+613201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 29 331 €, vlastné imanie −46 324 €. 2017: aktíva 62 422 €, vlastné imanie −7 477 €. 2018: aktíva 91 993 €, vlastné imanie 50 632 €. 2019: aktíva 147 406 €, vlastné imanie 91 068 €. 2020: aktíva 110 345 €, vlastné imanie 91 681 €.200 tis.0−50 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 29 331 €, vlastné imanie −46 324 €. 2017: aktíva 62 422 €, vlastné imanie −7 477 €. 2018: aktíva 91 993 €, vlastné imanie 50 632 €. 2019: aktíva 147 406 €, vlastné imanie 91 068 €. 2020: aktíva 110 345 €, vlastné imanie 91 681 €.200 tis.0−50 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 29 331 €, vlastné imanie −46 324 €. 2017: aktíva 62 422 €, vlastné imanie −7 477 €. 2018: aktíva 91 993 €, vlastné imanie 50 632 €. 2019: aktíva 147 406 €, vlastné imanie 91 068 €. 2020: aktíva 110 345 €, vlastné imanie 91 681 €.200 tis.0−50 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 8 062 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 762 €, finančné účty 1 507 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 494 €, finančné účty 8 928 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 90 660 €, finančné účty 1 333 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 824 €, finančné účty 45 582 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 899 €, finančné účty 41 446 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 8 062 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 762 €, finančné účty 1 507 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 494 €, finančné účty 8 928 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 90 660 €, finančné účty 1 333 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 824 €, finančné účty 45 582 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 899 €, finančné účty 41 446 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 8 062 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 762 €, finančné účty 1 507 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 494 €, finančné účty 8 928 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 90 660 €, finančné účty 1 333 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 824 €, finančné účty 45 582 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 899 €, finančné účty 41 446 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −46 324 €, dlhodobé záväzky 8 254 €, krátkodobé záväzky 67 401 €. 2017: vlastné imanie −7 477 €, dlhodobé záväzky 193 €, krátkodobé záväzky 69 706 €. 2018: vlastné imanie 50 632 €, dlhodobé záväzky 276 €, krátkodobé záväzky 41 085 €. 2019: vlastné imanie 91 068 €, dlhodobé záväzky 338 €, krátkodobé záväzky 56 000 €. 2020: vlastné imanie 91 681 €, dlhodobé záväzky 345 €, krátkodobé záväzky 18 319 €.200 tis.0−50 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −46 324 €, dlhodobé záväzky 8 254 €, krátkodobé záväzky 67 401 €. 2017: vlastné imanie −7 477 €, dlhodobé záväzky 193 €, krátkodobé záväzky 69 706 €. 2018: vlastné imanie 50 632 €, dlhodobé záväzky 276 €, krátkodobé záväzky 41 085 €. 2019: vlastné imanie 91 068 €, dlhodobé záväzky 338 €, krátkodobé záväzky 56 000 €. 2020: vlastné imanie 91 681 €, dlhodobé záväzky 345 €, krátkodobé záväzky 18 319 €.200 tis.0−50 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −46 324 €, dlhodobé záväzky 8 254 €, krátkodobé záväzky 67 401 €. 2017: vlastné imanie −7 477 €, dlhodobé záväzky 193 €, krátkodobé záväzky 69 706 €. 2018: vlastné imanie 50 632 €, dlhodobé záväzky 276 €, krátkodobé záväzky 41 085 €. 2019: vlastné imanie 91 068 €, dlhodobé záväzky 338 €, krátkodobé záväzky 56 000 €. 2020: vlastné imanie 91 681 €, dlhodobé záväzky 345 €, krátkodobé záväzky 18 319 €.200 tis.0−50 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609609600020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609609600020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609609600020162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby42,1 tis.140,8 tis.131 tis.100,5 tis.67,5 tis.
Výsledok hospodárenia−46,1 tis.38,8 tis.47,4 tis.40,4 tis.613
Aktíva29,3 tis.62,4 tis.92 tis.147,4 tis.110,3 tis.
Vlastné imanie−46,3 tis.−7,5 tis.50,6 tis.91,1 tis.91,7 tis.
Daň z príjmu96096096000
Zadlženosť257,9 %112,0 %45,0 %38,2 %16,9 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
67,5 tis.
Výsledok hospodárenia
613
Aktíva
110,3 tis.
Vlastné imanie
91,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
16,9 %

2019

Tržby
100,5 tis.
Výsledok hospodárenia
40,4 tis.
Aktíva
147,4 tis.
Vlastné imanie
91,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
38,2 %

2018

Tržby
131 tis.
Výsledok hospodárenia
47,4 tis.
Aktíva
92 tis.
Vlastné imanie
50,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
45,0 %

2017

Tržby
140,8 tis.
Výsledok hospodárenia
38,8 tis.
Aktíva
62,4 tis.
Vlastné imanie
−7,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
112,0 %

2016

Tržby
42,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−46,1 tis.
Aktíva
29,3 tis.
Vlastné imanie
−46,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
257,9 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API