Súhrn
- Vznik
- 11. 02. 200917 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 495 529 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ARCHITEKT PAULEN, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44604203
- daňové identifikačné číslo
- 2022765844
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022765844
- Sídlo
- Vystrkov 7/1845, 95701 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
- Územie
- Bánovce nad Bebravouokres Bánovce nad BebravouTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 02. 2009
- V registri
- 17 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 21260/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 261313
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| činnosť autorizovaného architekta | 11. 02. 2009 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) | 11. 02. 2009 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 11. 02. 2009 | — |
| organizovanie a usporadúvanie konferencií, seminárov, prezentácií, výstav, školení a kurzov | 11. 02. 2009 | — |
| uskotočňovanie stavieb a ich zmien | 11. 02. 2009 | — |
| výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a na výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien | 11. 02. 2009 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 11. 02. 2009 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitné činnosti) | 11. 02. 2009 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť | 11. 02. 2009 | — |
| reklamné a marketingové služby | 11. 02. 2009 | — |
| textilná výroba | 04. 07. 2013 | — |
| odevná výroba | 04. 07. 2013 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 25. 02. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022765844 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 07. 10. 2013 |
| daňové identifikačné číslo | 2022765844 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲16 % na 29 061 € a zvýšila tržby o ▲17 % na 495,5 tisíc eur.
Tržby
495 529 €
▲ 16,6 %Výsledok hospodárenia
29 061 €
▲ 16,4 %Aktíva
522 540 €
▲ 9,6 %Vlastné imanie
437 421 €
▲ 7,1 %Zadlženosť
16,3 %
Hrubá marža
7,5 %
Čistá marža
5,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 339,5 tis. | 366,4 tis. | 444,8 tis. | 424,9 tis. | 495,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 22,2 tis. | 19,4 tis. | 39,8 tis. | 25 tis. | 29,1 tis. |
| Aktíva | 416,9 tis. | 420,8 tis. | 453,5 tis. | 476,9 tis. | 522,5 tis. |
| Vlastné imanie | 325,6 tis. | 344,6 tis. | 384,2 tis. | 408,5 tis. | 437,4 tis. |
| Daň z príjmu | 6,4 tis. | 5,5 tis. | 11,8 tis. | 7 tis. | 8 tis. |
| Zadlženosť | 21,9 % | 18,1 % | 15,3 % | 14,3 % | 16,3 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 495,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 29,1 tis.
- Aktíva
- 522,5 tis.
- Vlastné imanie
- 437,4 tis.
- Daň z príjmu
- 8 tis.
- Zadlženosť
- 16,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 424,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 25 tis.
- Aktíva
- 476,9 tis.
- Vlastné imanie
- 408,5 tis.
- Daň z príjmu
- 7 tis.
- Zadlženosť
- 14,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 444,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 39,8 tis.
- Aktíva
- 453,5 tis.
- Vlastné imanie
- 384,2 tis.
- Daň z príjmu
- 11,8 tis.
- Zadlženosť
- 15,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 366,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 19,4 tis.
- Aktíva
- 420,8 tis.
- Vlastné imanie
- 344,6 tis.
- Daň z príjmu
- 5,5 tis.
- Zadlženosť
- 18,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 339,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 22,2 tis.
- Aktíva
- 416,9 tis.
- Vlastné imanie
- 325,6 tis.
- Daň z príjmu
- 6,4 tis.
- Zadlženosť
- 21,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.