prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

MF-STAVBY, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44596596aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 04. 200917 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
250 956 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MF-STAVBY, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44596596
daňové identifikačné číslo
2022822945
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022822945
Sídlo
Hlavná 70, 05911 Hozelec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 04. 2009
V registri
17 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 21543/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
637505
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prípravné práce k realizácii stavby28. 04. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien28. 04. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov28. 04. 2009—
čistiace a upratovacie služby28. 04. 2009—
prevádzkovanie čistiarne a práčovne28. 04. 2009—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu28. 04. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)28. 04. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu28. 04. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb28. 04. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby28. 04. 2009—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla28. 04. 2009—
nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie28. 04. 2009—
vykonávanie odťahovej služby28. 04. 2009—
sťahovacie služby28. 04. 2009—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla28. 04. 2009—
skladovanie28. 04. 2009—
správa bytového a nebytového fondu28. 04. 2009—
obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu28. 04. 2009—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom28. 04. 2009—
prenájom hnuteľných vecí28. 04. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022822945: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022822945: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022822945IČ DPH SK2022822945Obdobia daňových registráciíDIČ 2022822945: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022822945: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022822945IČ DPH SK2022822945Obdobia daňových registráciíDIČ 2022822945: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022822945: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022822945IČ DPH SK2022822945
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202282294511. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo202282294510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 zvýšila zisk o ▲95 % na 68 020 € a zvýšila tržby o ▲383 % na 251 tisíc eur.

Tržby

250 956 €

▲ 383,1 %

Výsledok hospodárenia

68 020 €

▲ 94,9 %

Aktíva

175 201 €

▲ 86,2 %

Vlastné imanie

149 056 €

▲ 83,9 %

Zadlženosť

14,9 %

Hrubá marža

34,4 %

Čistá marža

27,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 10 602 €. 2018: tržby 27 068 €. 2019: tržby 34 210 €. 2020: tržby 51 945 €. 2021: tržby 250 956 €.500 tis.250 tis.010,6 tis.27,1 tis.34,2 tis.51,9 tis.251 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 10 602 €. 2018: tržby 27 068 €. 2019: tržby 34 210 €. 2020: tržby 51 945 €. 2021: tržby 250 956 €.500 tis.250 tis.010,6 tis.27,1 tis.34,2 tis.51,9 tis.251 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 10 602 €. 2018: tržby 27 068 €. 2019: tržby 34 210 €. 2020: tržby 51 945 €. 2021: tržby 250 956 €.500 tis.250 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 9 588 €. 2018: výsledok hospodárenia 20 876 €. 2019: výsledok hospodárenia 26 448 €. 2020: výsledok hospodárenia 34 892 €. 2021: výsledok hospodárenia 68 020 €.100 tis.50 tis.0+9,6 tis.+20,9 tis.+26,4 tis.+34,9 tis.+68 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 9 588 €. 2018: výsledok hospodárenia 20 876 €. 2019: výsledok hospodárenia 26 448 €. 2020: výsledok hospodárenia 34 892 €. 2021: výsledok hospodárenia 68 020 €.100 tis.50 tis.0+9,6 tis.+20,9 tis.+26,4 tis.+34,9 tis.+68 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 9 588 €. 2018: výsledok hospodárenia 20 876 €. 2019: výsledok hospodárenia 26 448 €. 2020: výsledok hospodárenia 34 892 €. 2021: výsledok hospodárenia 68 020 €.100 tis.50 tis.0201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 19 911 €, vlastné imanie −1 181 €. 2018: aktíva 45 698 €, vlastné imanie 19 695 €. 2019: aktíva 53 785 €, vlastné imanie 46 143 €. 2020: aktíva 94 115 €, vlastné imanie 81 035 €. 2021: aktíva 175 201 €, vlastné imanie 149 056 €.200 tis.0−2 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 19 911 €, vlastné imanie −1 181 €. 2018: aktíva 45 698 €, vlastné imanie 19 695 €. 2019: aktíva 53 785 €, vlastné imanie 46 143 €. 2020: aktíva 94 115 €, vlastné imanie 81 035 €. 2021: aktíva 175 201 €, vlastné imanie 149 056 €.200 tis.0−2 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 19 911 €, vlastné imanie −1 181 €. 2018: aktíva 45 698 €, vlastné imanie 19 695 €. 2019: aktíva 53 785 €, vlastné imanie 46 143 €. 2020: aktíva 94 115 €, vlastné imanie 81 035 €. 2021: aktíva 175 201 €, vlastné imanie 149 056 €.200 tis.0−2 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 578 €, finančné účty 13 333 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 305 €, finančné účty 13 393 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 392 €, finančné účty 2 393 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 87 950 €, finančné účty 6 157 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 165 030 €, finančné účty 10 171 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 578 €, finančné účty 13 333 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 305 €, finančné účty 13 393 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 392 €, finančné účty 2 393 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 87 950 €, finančné účty 6 157 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 165 030 €, finančné účty 10 171 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 578 €, finančné účty 13 333 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 305 €, finančné účty 13 393 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 392 €, finančné účty 2 393 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 87 950 €, finančné účty 6 157 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 165 030 €, finančné účty 10 171 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −1 181 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 092 €. 2018: vlastné imanie 19 695 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 003 €. 2019: vlastné imanie 46 143 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 642 €. 2020: vlastné imanie 81 035 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 080 €. 2021: vlastné imanie 149 056 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 145 €.200 tis.0−2 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −1 181 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 092 €. 2018: vlastné imanie 19 695 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 003 €. 2019: vlastné imanie 46 143 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 642 €. 2020: vlastné imanie 81 035 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 080 €. 2021: vlastné imanie 149 056 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 145 €.200 tis.0−2 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −1 181 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 092 €. 2018: vlastné imanie 19 695 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 003 €. 2019: vlastné imanie 46 143 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 642 €. 2020: vlastné imanie 81 035 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 080 €. 2021: vlastné imanie 149 056 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 145 €.200 tis.0−2 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 751 €. 2018: daň z príjmu 5 598 €. 2019: daň z príjmu 7 088 €. 2020: daň z príjmu 6 164 €. 2021: daň z príjmu 18 233 €.20 tis.10 tis.07515,6 tis.7,1 tis.6,2 tis.18,2 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 751 €. 2018: daň z príjmu 5 598 €. 2019: daň z príjmu 7 088 €. 2020: daň z príjmu 6 164 €. 2021: daň z príjmu 18 233 €.20 tis.10 tis.07515,6 tis.7,1 tis.6,2 tis.18,2 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 751 €. 2018: daň z príjmu 5 598 €. 2019: daň z príjmu 7 088 €. 2020: daň z príjmu 6 164 €. 2021: daň z príjmu 18 233 €.20 tis.10 tis.0751201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby10,6 tis.27,1 tis.34,2 tis.51,9 tis.251 tis.
Výsledok hospodárenia9,6 tis.20,9 tis.26,4 tis.34,9 tis.68 tis.
Aktíva19,9 tis.45,7 tis.53,8 tis.94,1 tis.175,2 tis.
Vlastné imanie−1,2 tis.19,7 tis.46,1 tis.81 tis.149,1 tis.
Daň z príjmu7515,6 tis.7,1 tis.6,2 tis.18,2 tis.
Zadlženosť105,9 %56,9 %14,2 %13,9 %14,9 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
251 tis.
Výsledok hospodárenia
68 tis.
Aktíva
175,2 tis.
Vlastné imanie
149,1 tis.
Daň z príjmu
18,2 tis.
Zadlženosť
14,9 %

2020

Tržby
51,9 tis.
Výsledok hospodárenia
34,9 tis.
Aktíva
94,1 tis.
Vlastné imanie
81 tis.
Daň z príjmu
6,2 tis.
Zadlženosť
13,9 %

2019

Tržby
34,2 tis.
Výsledok hospodárenia
26,4 tis.
Aktíva
53,8 tis.
Vlastné imanie
46,1 tis.
Daň z príjmu
7,1 tis.
Zadlženosť
14,2 %

2018

Tržby
27,1 tis.
Výsledok hospodárenia
20,9 tis.
Aktíva
45,7 tis.
Vlastné imanie
19,7 tis.
Daň z príjmu
5,6 tis.
Zadlženosť
56,9 %

2017

Tržby
10,6 tis.
Výsledok hospodárenia
9,6 tis.
Aktíva
19,9 tis.
Vlastné imanie
−1,2 tis.
Daň z príjmu
751
Zadlženosť
105,9 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API