prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

SORREL s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44575360zaniknutý 02. 06. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 02. 200917 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
610 654 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SORREL s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44575360
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
305, 980 13 Hrnčiarska Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 02. 2009
Zánik
02. 06. 2026
V registri
17 rokov 3 mesiace
Stav
zaniknutý 02. 06. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 49939/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
200782

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila zisk o ▼77 % na 27 491 € a znížila tržby o ▼25 % na 610,7 tisíc eur.

Tržby

610 654 €

▼ 24,6 %

Výsledok hospodárenia

27 491 €

▼ 77,0 %

Aktíva

392 082 €

▼ 7,4 %

Vlastné imanie

210 889 €

▲ 15,0 %

Zadlženosť

46,2 %

Hrubá marža

4,5 %

Čistá marža

4,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 686 763 €. 2019: tržby 355 831 €. 2020: tržby 931 154 €. 2021: tržby 809 586 €. 2022: tržby 610 654 €.1 mil.500 tis.0686,8 tis.355,8 tis.931,2 tis.809,6 tis.610,7 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 686 763 €. 2019: tržby 355 831 €. 2020: tržby 931 154 €. 2021: tržby 809 586 €. 2022: tržby 610 654 €.1 mil.500 tis.0686,8 tis.355,8 tis.931,2 tis.809,6 tis.610,7 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 686 763 €. 2019: tržby 355 831 €. 2020: tržby 931 154 €. 2021: tržby 809 586 €. 2022: tržby 610 654 €.1 mil.500 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 45 363 €. 2019: výsledok hospodárenia −97 097 €. 2020: výsledok hospodárenia 137 573 €. 2021: výsledok hospodárenia 119 612 €. 2022: výsledok hospodárenia 27 491 €.200 tis.0−100 tis.+45,4 tis.−97,1 tis.+137,6 tis.+119,6 tis.+27,5 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 45 363 €. 2019: výsledok hospodárenia −97 097 €. 2020: výsledok hospodárenia 137 573 €. 2021: výsledok hospodárenia 119 612 €. 2022: výsledok hospodárenia 27 491 €.200 tis.0−100 tis.+45,4 tis.+27,5 tis.201820202022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 45 363 €. 2019: výsledok hospodárenia −97 097 €. 2020: výsledok hospodárenia 137 573 €. 2021: výsledok hospodárenia 119 612 €. 2022: výsledok hospodárenia 27 491 €.200 tis.0−100 tis.20192022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 148 179 €, vlastné imanie 23 804 €. 2019: aktíva 168 963 €, vlastné imanie −73 864 €. 2020: aktíva 380 431 €, vlastné imanie 63 708 €. 2021: aktíva 423 195 €, vlastné imanie 183 320 €. 2022: aktíva 392 082 €, vlastné imanie 210 889 €.500 tis.0−100 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 148 179 €, vlastné imanie 23 804 €. 2019: aktíva 168 963 €, vlastné imanie −73 864 €. 2020: aktíva 380 431 €, vlastné imanie 63 708 €. 2021: aktíva 423 195 €, vlastné imanie 183 320 €. 2022: aktíva 392 082 €, vlastné imanie 210 889 €.500 tis.0−100 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 148 179 €, vlastné imanie 23 804 €. 2019: aktíva 168 963 €, vlastné imanie −73 864 €. 2020: aktíva 380 431 €, vlastné imanie 63 708 €. 2021: aktíva 423 195 €, vlastné imanie 183 320 €. 2022: aktíva 392 082 €, vlastné imanie 210 889 €.500 tis.0−100 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 535 €, zásoby 6 615 €, pohľadávky 111 877 €, finančné účty 27 812 €. 2019: dlhodobý majetok 1 062 €, zásoby 64 676 €, pohľadávky 96 868 €, finančné účty 4 291 €. 2020: dlhodobý majetok 5 856 €, zásoby 20 152 €, pohľadávky 352 071 €, finančné účty 246 €. 2021: dlhodobý majetok 17 033 €, zásoby 126 145 €, pohľadávky 278 009 €, finančné účty 979 €. 2022: dlhodobý majetok 22 786 €, zásoby 83 382 €, pohľadávky 285 210 €, finančné účty 212 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 535 €, zásoby 6 615 €, pohľadávky 111 877 €, finančné účty 27 812 €. 2019: dlhodobý majetok 1 062 €, zásoby 64 676 €, pohľadávky 96 868 €, finančné účty 4 291 €. 2020: dlhodobý majetok 5 856 €, zásoby 20 152 €, pohľadávky 352 071 €, finančné účty 246 €. 2021: dlhodobý majetok 17 033 €, zásoby 126 145 €, pohľadávky 278 009 €, finančné účty 979 €. 2022: dlhodobý majetok 22 786 €, zásoby 83 382 €, pohľadávky 285 210 €, finančné účty 212 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 535 €, zásoby 6 615 €, pohľadávky 111 877 €, finančné účty 27 812 €. 2019: dlhodobý majetok 1 062 €, zásoby 64 676 €, pohľadávky 96 868 €, finančné účty 4 291 €. 2020: dlhodobý majetok 5 856 €, zásoby 20 152 €, pohľadávky 352 071 €, finančné účty 246 €. 2021: dlhodobý majetok 17 033 €, zásoby 126 145 €, pohľadávky 278 009 €, finančné účty 979 €. 2022: dlhodobý majetok 22 786 €, zásoby 83 382 €, pohľadávky 285 210 €, finančné účty 212 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 23 804 €, dlhodobé záväzky 386 €, krátkodobé záväzky 123 989 €. 2019: vlastné imanie −73 864 €, dlhodobé záväzky 69 581 €, krátkodobé záväzky 173 246 €. 2020: vlastné imanie 63 708 €, dlhodobé záväzky 58 067 €, krátkodobé záväzky 258 656 €. 2021: vlastné imanie 183 320 €, dlhodobé záväzky 79 526 €, krátkodobé záväzky 160 349 €. 2022: vlastné imanie 210 889 €, dlhodobé záväzky 62 727 €, krátkodobé záväzky 118 466 €.500 tis.0−100 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 23 804 €, dlhodobé záväzky 386 €, krátkodobé záväzky 123 989 €. 2019: vlastné imanie −73 864 €, dlhodobé záväzky 69 581 €, krátkodobé záväzky 173 246 €. 2020: vlastné imanie 63 708 €, dlhodobé záväzky 58 067 €, krátkodobé záväzky 258 656 €. 2021: vlastné imanie 183 320 €, dlhodobé záväzky 79 526 €, krátkodobé záväzky 160 349 €. 2022: vlastné imanie 210 889 €, dlhodobé záväzky 62 727 €, krátkodobé záväzky 118 466 €.500 tis.0−100 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 23 804 €, dlhodobé záväzky 386 €, krátkodobé záväzky 123 989 €. 2019: vlastné imanie −73 864 €, dlhodobé záväzky 69 581 €, krátkodobé záväzky 173 246 €. 2020: vlastné imanie 63 708 €, dlhodobé záväzky 58 067 €, krátkodobé záväzky 258 656 €. 2021: vlastné imanie 183 320 €, dlhodobé záväzky 79 526 €, krátkodobé záväzky 160 349 €. 2022: vlastné imanie 210 889 €, dlhodobé záväzky 62 727 €, krátkodobé záväzky 118 466 €.500 tis.0−100 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 8 513 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 29 623 €. 2021: daň z príjmu 28 004 €. 2022: daň z príjmu 0 €.50 tis.25 tis.08,5 tis.029,6 tis.28 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 8 513 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 29 623 €. 2021: daň z príjmu 28 004 €. 2022: daň z príjmu 0 €.50 tis.25 tis.08,5 tis.029,6 tis.28 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 8 513 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 29 623 €. 2021: daň z príjmu 28 004 €. 2022: daň z príjmu 0 €.50 tis.25 tis.00201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby686,8 tis.355,8 tis.931,2 tis.809,6 tis.610,7 tis.
Výsledok hospodárenia45,4 tis.−97,1 tis.137,6 tis.119,6 tis.27,5 tis.
Aktíva148,2 tis.169 tis.380,4 tis.423,2 tis.392,1 tis.
Vlastné imanie23,8 tis.−73,9 tis.63,7 tis.183,3 tis.210,9 tis.
Daň z príjmu8,5 tis.029,6 tis.28 tis.0
Zadlženosť83,9 %143,7 %83,3 %56,7 %46,2 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
610,7 tis.
Výsledok hospodárenia
27,5 tis.
Aktíva
392,1 tis.
Vlastné imanie
210,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
46,2 %

2021

Tržby
809,6 tis.
Výsledok hospodárenia
119,6 tis.
Aktíva
423,2 tis.
Vlastné imanie
183,3 tis.
Daň z príjmu
28 tis.
Zadlženosť
56,7 %

2020

Tržby
931,2 tis.
Výsledok hospodárenia
137,6 tis.
Aktíva
380,4 tis.
Vlastné imanie
63,7 tis.
Daň z príjmu
29,6 tis.
Zadlženosť
83,3 %

2019

Tržby
355,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−97,1 tis.
Aktíva
169 tis.
Vlastné imanie
−73,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
143,7 %

2018

Tržby
686,8 tis.
Výsledok hospodárenia
45,4 tis.
Aktíva
148,2 tis.
Vlastné imanie
23,8 tis.
Daň z príjmu
8,5 tis.
Zadlženosť
83,9 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API