Súhrn
- Vznik
- 12. 02. 200917 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 41 120 €2015
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PR & MARKETING s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44573375
- daňové identifikačné číslo
- 2022761686
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Čiližská 34, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Vrakuňaokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 02. 2009
- V registri
- 17 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 108288/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 798138
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 12. 02. 2009 | — |
| prenájom nehnuteľností, pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom | 12. 02. 2009 | — |
| správa nehnuteľností a obstarávanie služieb s ňou spojených | 12. 02. 2009 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 12. 02. 2009 | — |
| vedenie účtovníctva | 12. 02. 2009 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 12. 02. 2009 | — |
| administratívne služby | 12. 02. 2009 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 11. 12. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 11. 12. 2015 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 11. 12. 2015 | — |
| Počítačové služby | 11. 12. 2015 | — |
| Kuriérske služby | 11. 12. 2015 | — |
| Služby verejných nosičov a poslov | 11. 12. 2015 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 11. 12. 2015 | — |
| Fotografické služby | 11. 12. 2015 | — |
| Služby požičovní | 11. 12. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 24. 02. 2016 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 24. 02. 2016 | — |
| Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 24. 02. 2016 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 24. 02. 2016 | — |
| Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 24. 02. 2016 | — |
| Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie | 24. 02. 2016 | — |
| Poskytovanie sociálnych služieb | 24. 02. 2016 | — |
| Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb | 24. 02. 2016 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 24. 02. 2016 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení | 24. 02. 2016 | — |
| Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 24. 02. 2016 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 24. 02. 2016 | — |
| Donášková služba | 24. 02. 2016 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov | 24. 02. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb informátora | 24. 02. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022761686 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2015 sa zo straty dostalo na zisk 32 230 € a zvýšila tržby o ▲40 % na 41,1 tisíc eur.
Tržby
41 120 €
▲ 39,9 %Výsledok hospodárenia
32 230 €
▲ 706,9 %Aktíva
68 460 €
▲ 89,0 %Vlastné imanie
27 416 €
▲ 669,5 %Zadlženosť
60,0 %
Hrubá marža
78,4 %
Čistá marža
78,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 29,4 tis. | 41,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −5,3 tis. | 32,2 tis. |
| Aktíva | 36,2 tis. | 68,5 tis. |
| Vlastné imanie | −4,8 tis. | 27,4 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 0 |
| Zadlženosť | 113,3 % | 60,0 % |
2015
- Tržby
- 41,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 32,2 tis.
- Aktíva
- 68,5 tis.
- Vlastné imanie
- 27,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 60,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 29,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,3 tis.
- Aktíva
- 36,2 tis.
- Vlastné imanie
- −4,8 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 113,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.