Súhrn
- Vznik
- 27. 01. 200917 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 4 620 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- B&T auto s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44570961
- daňové identifikačné číslo
- 2022749003
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Fejova 2, 040 01 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Juhokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 27. 01. 2009
- V registri
- 17 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 23091/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 750183
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 27. 01. 2009 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 27. 01. 2009 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov,kokteilov, piva, vína a destilátov | 27. 01. 2009 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 27. 01. 2009 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy | 27. 01. 2009 | — |
| finančný a operatívny leasing | 27. 01. 2009 | — |
| vykonávanie odťahovej služby | 27. 01. 2009 | — |
| prevádzkovanie autoumyvárne | 27. 01. 2009 | — |
| nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie | 27. 01. 2009 | — |
| prenájom automobilov | 27. 01. 2009 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022749003 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 prepadlo do straty −95 € a znížila tržby o ▼55 % na 4,6 tisíc eur.
Tržby
4 620 €
▼ 54,6 %Výsledok hospodárenia
−95 €
▼ 101,0 %Aktíva
47 €
▼ 66,9 %Vlastné imanie
−12 316 €
▼ 0,8 %Zadlženosť
26 304,3 %
Hrubá marža
−2,1 %
Čistá marža
−2,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 20,3 tis. | 8,3 tis. | 4,1 tis. | 10,2 tis. | 4,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,9 tis. | −31,3 tis. | −8,1 tis. | 9,5 tis. | −95 |
| Aktíva | 22 tis. | 3,8 tis. | 4,7 tis. | 142 | 47 |
| Vlastné imanie | 17,6 tis. | −13,6 tis. | −21,7 tis. | −12,2 tis. | −12,3 tis. |
| Daň z príjmu | 535 | 480 | 480 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 19,6 % | 458,6 % | 558,9 % | 8 706,3 % | 26 304,3 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- 4,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −95
- Aktíva
- 47
- Vlastné imanie
- −12,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 26 304,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 10,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,5 tis.
- Aktíva
- 142
- Vlastné imanie
- −12,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 8 706,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 4,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8,1 tis.
- Aktíva
- 4,7 tis.
- Vlastné imanie
- −21,7 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 558,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 8,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −31,3 tis.
- Aktíva
- 3,8 tis.
- Vlastné imanie
- −13,6 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 458,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 20,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 22 tis.
- Vlastné imanie
- 17,6 tis.
- Daň z príjmu
- 535
- Zadlženosť
- 19,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.