prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

AGB GROUP s.r.o. „v konkurze“

identifikačné číslo organizácie 44570554aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 04. 200917 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
0 €2024
Oznámenia
1616 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
AGB GROUP s.r.o. „v konkurze“
identifikačné číslo organizácie
44570554
daňové identifikačné číslo
2022797986
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
496, 97664 Beňuš, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 04. 2009
V registri
17 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 16314/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
464038
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prípravné práce k realizácii stavby01. 04. 2009—
administratívne služby01. 04. 2009—
prenájom hnuteľných vecí01. 04. 2009—
vedenie účtovníctva01. 04. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov01. 04. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 04. 2009—
reklamné a marketingové služby01. 04. 2009—
čistiace a upratovacie služby01. 04. 2009—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí01. 04. 2009—
prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných ako základných služieb spojených s prenájmom01. 04. 2009—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení01. 04. 2009—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov01. 04. 2009—
počítačové služby01. 04. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 04. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)01. 04. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 04. 2009—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve01. 04. 2009—
pestovanie, spracovanie a obchodovanie s chránenými rastlinami01. 04. 2009—
chov vybraných druhov zvierat01. 04. 2009—
chov, spracovanie a obchodovanie s chránenými živočíchmi01. 04. 2009—
poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá01. 04. 2009—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve01. 04. 2009—
poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja01. 04. 2009—
vykonávanie medzinárodnej nákladnej cestnej dopravy v celkovom počte: 1 (jedno) nákladné motorové vozidlo na neobmedzený počet prepravných výkonov19. 12. 2009—
výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied23. 03. 2016—
výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied23. 03. 2016—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly23. 03. 2016—
poskytovanie služieb v rybárstve07. 03. 2018—
vŕtanie studní s dĺžkou do 30m07. 03. 2018—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom07. 03. 2018—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva07. 03. 2018—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla07. 03. 2018—
výroba kŕmnych zmesí07. 03. 2018—
výroba potravinárskych výrobkov07. 03. 2018—
poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami07. 03. 2018—
finančný lízing07. 03. 2018—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt07. 03. 2018—
faktoring a forfaiting07. 03. 2018—
skladovanie a pomocné činnosti v doprave07. 03. 2018—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 06. 04. 2017 do 27. 02. 2024 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
URBÁNI & Partners s.r.o. · od 27. 10. 2018

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022797986: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022797986Obdobia daňových registráciíDIČ 2022797986: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022797986Obdobia daňových registráciíDIČ 2022797986: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022797986
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202279798610. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 10. 2024 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

0 €

▲ 100,0 %

Aktíva

1 397 819 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−133 907 €

bez zmeny

Zadlženosť

109,6 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 245 072 €. 2020: tržby 107 156 €. 2021: tržby 74 031 €. 2022: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.250 tis.125 tis.0245,1 tis.107,2 tis.74 tis.0020192020202120222024Tržby2019: tržby 245 072 €. 2020: tržby 107 156 €. 2021: tržby 74 031 €. 2022: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.250 tis.125 tis.0245,1 tis.107,2 tis.74 tis.0020192020202120222024Tržby2019: tržby 245 072 €. 2020: tržby 107 156 €. 2021: tržby 74 031 €. 2022: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.250 tis.125 tis.00201920212024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 27 915 €. 2020: výsledok hospodárenia −206 747 €. 2021: výsledok hospodárenia −100 908 €. 2022: výsledok hospodárenia −180 797 €. 2024: výsledok hospodárenia 0 €.50 tis.0−250 tis.+27,9 tis.−206,7 tis.−100,9 tis.−180,8 tis.020192020202120222024Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 27 915 €. 2020: výsledok hospodárenia −206 747 €. 2021: výsledok hospodárenia −100 908 €. 2022: výsledok hospodárenia −180 797 €. 2024: výsledok hospodárenia 0 €.50 tis.0−250 tis.+27,9 tis.0201920212024Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 27 915 €. 2020: výsledok hospodárenia −206 747 €. 2021: výsledok hospodárenia −100 908 €. 2022: výsledok hospodárenia −180 797 €. 2024: výsledok hospodárenia 0 €.50 tis.0−250 tis.020202024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 4 231 131 €, vlastné imanie 3 153 632 €. 2020: aktíva 3 672 429 €, vlastné imanie 2 021 075 €. 2021: aktíva 1 572 443 €, vlastné imanie 46 890 €. 2022: aktíva 1 397 819 €, vlastné imanie −133 907 €. 2024: aktíva 1 397 819 €, vlastné imanie −133 907 €.5 mil.0−200 tis.20192020202120222024Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 4 231 131 €, vlastné imanie 3 153 632 €. 2020: aktíva 3 672 429 €, vlastné imanie 2 021 075 €. 2021: aktíva 1 572 443 €, vlastné imanie 46 890 €. 2022: aktíva 1 397 819 €, vlastné imanie −133 907 €. 2024: aktíva 1 397 819 €, vlastné imanie −133 907 €.5 mil.0−200 tis.20192020202120222024Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 4 231 131 €, vlastné imanie 3 153 632 €. 2020: aktíva 3 672 429 €, vlastné imanie 2 021 075 €. 2021: aktíva 1 572 443 €, vlastné imanie 46 890 €. 2022: aktíva 1 397 819 €, vlastné imanie −133 907 €. 2024: aktíva 1 397 819 €, vlastné imanie −133 907 €.5 mil.0−200 tis.20192020202120222024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 3 838 456 €, zásoby 147 800 €, pohľadávky 217 631 €, finančné účty 20 442 €. 2020: dlhodobý majetok 3 504 230 €, zásoby 84 131 €, pohľadávky 79 096 €, finančné účty 4 457 €. 2021: dlhodobý majetok 1 407 582 €, zásoby 0 €, pohľadávky 145 604 €, finančné účty 19 233 €. 2022: dlhodobý majetok 1 321 470 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 116 €, finančné účty 19 100 €. 2024: dlhodobý majetok 1 321 470 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 116 €, finančné účty 19 100 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222024Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 3 838 456 €, zásoby 147 800 €, pohľadávky 217 631 €, finančné účty 20 442 €. 2020: dlhodobý majetok 3 504 230 €, zásoby 84 131 €, pohľadávky 79 096 €, finančné účty 4 457 €. 2021: dlhodobý majetok 1 407 582 €, zásoby 0 €, pohľadávky 145 604 €, finančné účty 19 233 €. 2022: dlhodobý majetok 1 321 470 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 116 €, finančné účty 19 100 €. 2024: dlhodobý majetok 1 321 470 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 116 €, finančné účty 19 100 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222024Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 3 838 456 €, zásoby 147 800 €, pohľadávky 217 631 €, finančné účty 20 442 €. 2020: dlhodobý majetok 3 504 230 €, zásoby 84 131 €, pohľadávky 79 096 €, finančné účty 4 457 €. 2021: dlhodobý majetok 1 407 582 €, zásoby 0 €, pohľadávky 145 604 €, finančné účty 19 233 €. 2022: dlhodobý majetok 1 321 470 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 116 €, finančné účty 19 100 €. 2024: dlhodobý majetok 1 321 470 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 116 €, finančné účty 19 100 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 3 153 632 €, dlhodobé záväzky 651 €, krátkodobé záväzky 896 956 €. 2020: vlastné imanie 2 021 075 €, dlhodobé záväzky 660 €, krátkodobé záväzky 1 650 694 €. 2021: vlastné imanie 46 890 €, dlhodobé záväzky 656 €, krátkodobé záväzky 1 524 897 €. 2022: vlastné imanie −133 907 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 531 726 €. 2024: vlastné imanie −133 907 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 531 726 €.5 mil.0−200 tis.20192020202120222024Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 3 153 632 €, dlhodobé záväzky 651 €, krátkodobé záväzky 896 956 €. 2020: vlastné imanie 2 021 075 €, dlhodobé záväzky 660 €, krátkodobé záväzky 1 650 694 €. 2021: vlastné imanie 46 890 €, dlhodobé záväzky 656 €, krátkodobé záväzky 1 524 897 €. 2022: vlastné imanie −133 907 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 531 726 €. 2024: vlastné imanie −133 907 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 531 726 €.5 mil.0−200 tis.20192020202120222024Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 3 153 632 €, dlhodobé záväzky 651 €, krátkodobé záväzky 896 956 €. 2020: vlastné imanie 2 021 075 €, dlhodobé záväzky 660 €, krátkodobé záväzky 1 650 694 €. 2021: vlastné imanie 46 890 €, dlhodobé záväzky 656 €, krátkodobé záväzky 1 524 897 €. 2022: vlastné imanie −133 907 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 531 726 €. 2024: vlastné imanie −133 907 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 531 726 €.5 mil.0−200 tis.20192020202120222024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 21 344 €. 2020: daň z príjmu 1 222 €. 2021: daň z príjmu 144 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.25 tis.12,5 tis.021,3 tis.1,2 tis.1440020192020202120222024Daň z príjmu2019: daň z príjmu 21 344 €. 2020: daň z príjmu 1 222 €. 2021: daň z príjmu 144 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.25 tis.12,5 tis.021,3 tis.1,2 tis.1440020192020202120222024Daň z príjmu2019: daň z príjmu 21 344 €. 2020: daň z príjmu 1 222 €. 2021: daň z príjmu 144 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.25 tis.12,5 tis.01440201920212024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby245,1 tis.107,2 tis.74 tis.00
Výsledok hospodárenia27,9 tis.−206,7 tis.−100,9 tis.−180,8 tis.0
Aktíva4,23 mil.3,67 mil.1,57 mil.1,4 mil.1,4 mil.
Vlastné imanie3,15 mil.2,02 mil.46,9 tis.−133,9 tis.−133,9 tis.
Daň z príjmu21,3 tis.1,2 tis.14400
Zadlženosť21,2 %45,0 %97,0 %109,6 %109,6 %

aj 2013–2018 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
1,4 mil.
Vlastné imanie
−133,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
109,6 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−180,8 tis.
Aktíva
1,4 mil.
Vlastné imanie
−133,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
109,6 %

2021

Tržby
74 tis.
Výsledok hospodárenia
−100,9 tis.
Aktíva
1,57 mil.
Vlastné imanie
46,9 tis.
Daň z príjmu
144
Zadlženosť
97,0 %

2020

Tržby
107,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−206,7 tis.
Aktíva
3,67 mil.
Vlastné imanie
2,02 mil.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
45,0 %

2019

Tržby
245,1 tis.
Výsledok hospodárenia
27,9 tis.
Aktíva
4,23 mil.
Vlastné imanie
3,15 mil.
Daň z príjmu
21,3 tis.
Zadlženosť
21,2 %

aj 2013–2018 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

16 oznámení

  1. 18. 12. 2025

    Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 16. 09. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 03. 09. 2025

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 09. 07. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 13. 05. 2025

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 26. 02. 2025

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 25. 02. 2025

    Súpis oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 04. 02. 2025

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 04. 02. 2025

    Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 04. 02. 2025

    Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 30. 12. 2024

    Rozhodnutie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 30. 10. 2024

    Oznam súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 30. 10. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 03. 10. 2024

    Oznam súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 03. 10. 2024

    Oznam súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 24. 09. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API