Súhrn
- Vznik
- 31. 12. 200817 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 51 752 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Slovakia Les sv. Huberta s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44569955
- daňové identifikačné číslo
- 2022738223
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022738223
- Sídlo
- Dolné Strháre 139, 99103 Pôtor, Slovenská republika
- Územie
- Pôtorokres Veľký KrtíšBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 31. 12. 2008
- V registri
- 17 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 15869/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 471449
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 31. 12. 2008 | — |
| poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 31. 12. 2008 | — |
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 31. 12. 2008 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 31. 12. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 31. 12. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 31. 12. 2008 | — |
| príprava prác k realizácii stavby | 31. 12. 2008 | — |
| poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 22. 07. 2010 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022738223 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 10. 01. 2009 |
| daňové identifikačné číslo | 2022738223 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 prepadlo do straty −21 974 € a znížila tržby o ▼2 % na 51,8 tisíc eur.
Tržby
51 752 €
▼ 1,5 %Výsledok hospodárenia
−21 974 €
▼ 543,5 %Aktíva
195 043 €
▼ 4,2 %Vlastné imanie
−76 641 €
▼ 40,2 %Zadlženosť
139,3 %
Hrubá marža
−42,5 %
Čistá marža
−42,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 32,9 tis. | 48,3 tis. | 22,8 tis. | 52,6 tis. | 51,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −21,5 tis. | −5,9 tis. | −12,7 tis. | 5 tis. | −22 tis. |
| Aktíva | 115,1 tis. | 135,1 tis. | 150,9 tis. | 203,6 tis. | 195 tis. |
| Vlastné imanie | −41,1 tis. | −46,9 tis. | −59,6 tis. | −54,7 tis. | −76,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 135,7 % | 134,7 % | 139,5 % | 126,8 % | 139,3 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 51,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −22 tis.
- Aktíva
- 195 tis.
- Vlastné imanie
- −76,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 139,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 52,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5 tis.
- Aktíva
- 203,6 tis.
- Vlastné imanie
- −54,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 126,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 22,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −12,7 tis.
- Aktíva
- 150,9 tis.
- Vlastné imanie
- −59,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 139,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 48,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,9 tis.
- Aktíva
- 135,1 tis.
- Vlastné imanie
- −46,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 134,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 32,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −21,5 tis.
- Aktíva
- 115,1 tis.
- Vlastné imanie
- −41,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 135,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.