Súhrn
- Vznik
- 24. 04. 200917 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Komanditná spoločnosťkód 113
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €04/2018 — 03/2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Plancompact k. s.
- identifikačné číslo organizácie
- 44569947
- daňové identifikačné číslo
- 2022821020
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Bratislavská 264, 90801 Kúty, Slovenská republika
- Územie
- Kútyokres SenicaTrnavský kraj
- Právna forma
- Komanditná spoločnosť (113)
- Vznik
- 24. 04. 2009
- V registri
- 17 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sr, vložka č. 10075/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 996768
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) | 24. 04. 2009 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 24. 04. 2009 | — |
| Činnosť účtovných poradcov | 24. 04. 2009 | — |
| Podnikateľské poradenstvo | 24. 04. 2009 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 24. 04. 2009 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu automatizovaného spracovania dát | 24. 04. 2009 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti elektrotechnickej výroby | 24. 04. 2009 | — |
| Počítačové služby | 24. 04. 2009 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 24. 04. 2009 | — |
| Poskytovanie softwaru – predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom | 24. 04. 2009 | — |
| Servis a údržba softwaru bez zásahu do elektrických častí | 24. 04. 2009 | — |
| Administratívne a kancelárske práce | 24. 04. 2009 | — |
| Poradenská činnosť v oblasti výpočtovej techniky vrátane systémovej údržby softwaru | 24. 04. 2009 | — |
| Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení | 11. 02. 2016 | — |
| Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie | 11. 02. 2016 | — |
| Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí | 11. 02. 2016 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 11. 02. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022821020 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 10. 04. 2021 (rok porušenia 2020).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 04/2018 — 03/2019 prehĺbila stratu na −15 934 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−15 934 €
▼ 791,7 %Aktíva
2 553 €
▼ 87,5 %Vlastné imanie
287 €
▼ 98,2 %Zadlženosť
88,8 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 04/2014 — 03/2015Závierka v registri účtovných závierok | 04/2015 — 03/2016Závierka v registri účtovných závierok | 04/2016 — 03/2017Závierka v registri účtovných závierok | 04/2017 — 03/2018Závierka v registri účtovných závierok | 04/2018 — 03/2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 26,6 tis. | 18,1 tis. | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 3,8 tis. | 5,9 tis. | −3,2 tis. | −1,8 tis. | −15,9 tis. |
| Aktíva | 26,1 tis. | 26,1 tis. | 20,3 tis. | 20,5 tis. | 2,6 tis. |
| Vlastné imanie | 15,3 tis. | 21,2 tis. | 18 tis. | 16,2 tis. | 287 |
| Daň z príjmu | 1,1 tis. | 2 tis. | 960 | 960 | 0 |
| Zadlženosť | 41,3 % | 18,7 % | 11,3 % | 20,8 % | 88,8 % |
04/2018 — 03/2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −15,9 tis.
- Aktíva
- 2,6 tis.
- Vlastné imanie
- 287
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 88,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
04/2017 — 03/2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,8 tis.
- Aktíva
- 20,5 tis.
- Vlastné imanie
- 16,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 20,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
04/2016 — 03/2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −3,2 tis.
- Aktíva
- 20,3 tis.
- Vlastné imanie
- 18 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 11,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
04/2015 — 03/2016
- Tržby
- 18,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,9 tis.
- Aktíva
- 26,1 tis.
- Vlastné imanie
- 21,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 18,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
04/2014 — 03/2015
- Tržby
- 26,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,8 tis.
- Aktíva
- 26,1 tis.
- Vlastné imanie
- 15,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 41,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.