prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

RAFFAJ FOREST, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44565399zaniknutý 19. 09. 2024otvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 02. 200915 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
5 604 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RAFFAJ FOREST, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44565399
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Jasenie 347, 97675 Jasenie, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 02. 2009
Zánik
19. 09. 2024
V registri
15 rokov 7 mesiacov
Stav
zaniknutý 19. 09. 2024
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 15998/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
486412

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2018 (rok porušenia 2015).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 prepadlo do straty −545 € a znížila tržby o ▼70 % na 5,6 tisíc eur.

Tržby

5 604 €

▼ 70,0 %

Výsledok hospodárenia

−545 €

▼ 109,5 %

Aktíva

102 086 €

▲ 1,6 %

Vlastné imanie

59 717 €

▼ 0,9 %

Zadlženosť

41,5 %

Hrubá marža

−9,7 %

Čistá marža

−9,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 31 334 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: tržby 18 555 €. 2018: tržby 18 676 €. 2019: tržby 5 604 €.50 tis.25 tis.031,3 tis.18,6 tis.18,7 tis.5,6 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 31 334 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: tržby 18 555 €. 2018: tržby 18 676 €. 2019: tržby 5 604 €.50 tis.25 tis.031,3 tis.18,6 tis.18,7 tis.5,6 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 31 334 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: tržby 18 555 €. 2018: tržby 18 676 €. 2019: tržby 5 604 €.50 tis.25 tis.0201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 5 724 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: výsledok hospodárenia 1 093 €. 2018: výsledok hospodárenia 5 756 €. 2019: výsledok hospodárenia −545 €.10 tis.0−1 tis.+5,7 tis.+1,1 tis.+5,8 tis.−54520152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 5 724 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: výsledok hospodárenia 1 093 €. 2018: výsledok hospodárenia 5 756 €. 2019: výsledok hospodárenia −545 €.10 tis.0−1 tis.+5,7 tis.+1,1 tis.+5,8 tis.−54520152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 5 724 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: výsledok hospodárenia 1 093 €. 2018: výsledok hospodárenia 5 756 €. 2019: výsledok hospodárenia −545 €.10 tis.0−1 tis.−545201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 76 427 €, vlastné imanie 47 213 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: aktíva 91 475 €, vlastné imanie 54 505 €. 2018: aktíva 100 513 €, vlastné imanie 60 262 €. 2019: aktíva 102 086 €, vlastné imanie 59 717 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 76 427 €, vlastné imanie 47 213 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: aktíva 91 475 €, vlastné imanie 54 505 €. 2018: aktíva 100 513 €, vlastné imanie 60 262 €. 2019: aktíva 102 086 €, vlastné imanie 59 717 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 76 427 €, vlastné imanie 47 213 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: aktíva 91 475 €, vlastné imanie 54 505 €. 2018: aktíva 100 513 €, vlastné imanie 60 262 €. 2019: aktíva 102 086 €, vlastné imanie 59 717 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 921 €, finančné účty 74 506 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 965 €, finančné účty 89 510 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 350 €, finančné účty 99 163 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 350 €, finančné účty 100 736 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 921 €, finančné účty 74 506 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 965 €, finančné účty 89 510 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 350 €, finančné účty 99 163 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 350 €, finančné účty 100 736 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 921 €, finančné účty 74 506 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 965 €, finančné účty 89 510 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 350 €, finančné účty 99 163 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 350 €, finančné účty 100 736 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 47 213 €, dlhodobé záväzky 9 366 €, krátkodobé záväzky 19 848 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: vlastné imanie 54 505 €, dlhodobé záväzky 9 426 €, krátkodobé záväzky 27 544 €. 2018: vlastné imanie 60 262 €, dlhodobé záväzky 9 461 €, krátkodobé záväzky 30 790 €. 2019: vlastné imanie 59 717 €, dlhodobé záväzky 9 485 €, krátkodobé záväzky 32 884 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 47 213 €, dlhodobé záväzky 9 366 €, krátkodobé záväzky 19 848 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: vlastné imanie 54 505 €, dlhodobé záväzky 9 426 €, krátkodobé záväzky 27 544 €. 2018: vlastné imanie 60 262 €, dlhodobé záväzky 9 461 €, krátkodobé záväzky 30 790 €. 2019: vlastné imanie 59 717 €, dlhodobé záväzky 9 485 €, krátkodobé záväzky 32 884 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 47 213 €, dlhodobé záväzky 9 366 €, krátkodobé záväzky 19 848 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: vlastné imanie 54 505 €, dlhodobé záväzky 9 426 €, krátkodobé záväzky 27 544 €. 2018: vlastné imanie 60 262 €, dlhodobé záväzky 9 461 €, krátkodobé záväzky 30 790 €. 2019: vlastné imanie 59 717 €, dlhodobé záväzky 9 485 €, krátkodobé záväzky 32 884 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 1 633 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 1 536 €. 2019: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,6 tis.9601,5 tis.020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 1 633 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 1 536 €. 2019: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,6 tis.9601,5 tis.020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 1 633 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 1 536 €. 2019: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.09600201520172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby31,3 tis.—18,6 tis.18,7 tis.5,6 tis.
Výsledok hospodárenia5,7 tis.—1,1 tis.5,8 tis.−545
Aktíva76,4 tis.—91,5 tis.100,5 tis.102,1 tis.
Vlastné imanie47,2 tis.—54,5 tis.60,3 tis.59,7 tis.
Daň z príjmu1,6 tis.—9601,5 tis.0
Zadlženosť38,2 %—40,4 %40,0 %41,5 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
5,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−545
Aktíva
102,1 tis.
Vlastné imanie
59,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
41,5 %

2018

Tržby
18,7 tis.
Výsledok hospodárenia
5,8 tis.
Aktíva
100,5 tis.
Vlastné imanie
60,3 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
40,0 %

2017

Tržby
18,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
91,5 tis.
Vlastné imanie
54,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
40,4 %

2016

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
—
Vlastné imanie
—
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
—

2015

Tržby
31,3 tis.
Výsledok hospodárenia
5,7 tis.
Aktíva
76,4 tis.
Vlastné imanie
47,2 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
38,2 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API