prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

RJK, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44563752aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 01. 200917 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
17 649 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RJK, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44563752
daňové identifikačné číslo
2022747056
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
ČSA 1306, 02404 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 01. 2009
V registri
17 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 50671/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
668119
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
montáž, oprava a údržba meracej a regulačnej techniky09. 01. 2009—
montáž, opravy a údržba telekomunikačných zariadení09. 01. 2009—
inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie09. 01. 2009—
počítačové služby09. 01. 2009—
výroba meracích, kontrolných a testovacích zariadení09. 01. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)09. 01. 2009—
montáž, rekonštrukcia a údržba nevyhradených technických zariadení09. 01. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022747056: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022747056Obdobia daňových registráciíDIČ 2022747056: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022747056Obdobia daňových registráciíDIČ 2022747056: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022747056
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202274705610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila zisk o ▼78 % na 2 097 € a zvýšila tržby o ▲17 % na 17,6 tisíc eur.

Tržby

17 649 €

▲ 16,8 %

Výsledok hospodárenia

2 097 €

▼ 78,4 %

Aktíva

58 414 €

▲ 3,8 %

Vlastné imanie

58 263 €

▲ 3,7 %

Zadlženosť

0,3 %

Hrubá marža

16,2 %

Čistá marža

11,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 19 170 €. 2017: tržby 12 804 €. 2018: tržby 11 320 €. 2019: tržby 15 105 €. 2020: tržby 17 649 €.20 tis.10 tis.019,2 tis.12,8 tis.11,3 tis.15,1 tis.17,6 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 19 170 €. 2017: tržby 12 804 €. 2018: tržby 11 320 €. 2019: tržby 15 105 €. 2020: tržby 17 649 €.20 tis.10 tis.019,2 tis.12,8 tis.11,3 tis.15,1 tis.17,6 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 19 170 €. 2017: tržby 12 804 €. 2018: tržby 11 320 €. 2019: tržby 15 105 €. 2020: tržby 17 649 €.20 tis.10 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 15 711 €. 2017: výsledok hospodárenia 6 798 €. 2018: výsledok hospodárenia 4 722 €. 2019: výsledok hospodárenia 9 694 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 097 €.20 tis.10 tis.0+15,7 tis.+6,8 tis.+4,7 tis.+9,7 tis.+2,1 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 15 711 €. 2017: výsledok hospodárenia 6 798 €. 2018: výsledok hospodárenia 4 722 €. 2019: výsledok hospodárenia 9 694 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 097 €.20 tis.10 tis.0+15,7 tis.+6,8 tis.+4,7 tis.+9,7 tis.+2,1 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 15 711 €. 2017: výsledok hospodárenia 6 798 €. 2018: výsledok hospodárenia 4 722 €. 2019: výsledok hospodárenia 9 694 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 097 €.20 tis.10 tis.0201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 35 162 €, vlastné imanie 34 862 €. 2017: aktíva 41 836 €, vlastné imanie 41 750 €. 2018: aktíva 46 558 €, vlastné imanie 46 472 €. 2019: aktíva 56 257 €, vlastné imanie 56 166 €. 2020: aktíva 58 414 €, vlastné imanie 58 263 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 35 162 €, vlastné imanie 34 862 €. 2017: aktíva 41 836 €, vlastné imanie 41 750 €. 2018: aktíva 46 558 €, vlastné imanie 46 472 €. 2019: aktíva 56 257 €, vlastné imanie 56 166 €. 2020: aktíva 58 414 €, vlastné imanie 58 263 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 35 162 €, vlastné imanie 34 862 €. 2017: aktíva 41 836 €, vlastné imanie 41 750 €. 2018: aktíva 46 558 €, vlastné imanie 46 472 €. 2019: aktíva 56 257 €, vlastné imanie 56 166 €. 2020: aktíva 58 414 €, vlastné imanie 58 263 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 043 €, finančné účty 17 119 €. 2017: dlhodobý majetok 10 532 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 087 €, finančné účty 17 217 €. 2018: dlhodobý majetok 7 144 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 031 €, finančné účty 14 383 €. 2019: dlhodobý majetok 4 888 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 343 €, finančné účty 22 026 €. 2020: dlhodobý majetok 2 632 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 408 €, finančné účty 14 374 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 043 €, finančné účty 17 119 €. 2017: dlhodobý majetok 10 532 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 087 €, finančné účty 17 217 €. 2018: dlhodobý majetok 7 144 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 031 €, finančné účty 14 383 €. 2019: dlhodobý majetok 4 888 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 343 €, finančné účty 22 026 €. 2020: dlhodobý majetok 2 632 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 408 €, finančné účty 14 374 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 043 €, finančné účty 17 119 €. 2017: dlhodobý majetok 10 532 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 087 €, finančné účty 17 217 €. 2018: dlhodobý majetok 7 144 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 031 €, finančné účty 14 383 €. 2019: dlhodobý majetok 4 888 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 343 €, finančné účty 22 026 €. 2020: dlhodobý majetok 2 632 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 408 €, finančné účty 14 374 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 34 862 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 300 €. 2017: vlastné imanie 41 750 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 €. 2018: vlastné imanie 46 472 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 €. 2019: vlastné imanie 56 166 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 91 €. 2020: vlastné imanie 58 263 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 151 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 34 862 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 300 €. 2017: vlastné imanie 41 750 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 €. 2018: vlastné imanie 46 472 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 €. 2019: vlastné imanie 56 166 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 91 €. 2020: vlastné imanie 58 263 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 151 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 34 862 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 300 €. 2017: vlastné imanie 41 750 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 €. 2018: vlastné imanie 46 472 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 €. 2019: vlastné imanie 56 166 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 91 €. 2020: vlastné imanie 58 263 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 151 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 3 623 €. 2017: daň z príjmu 1 807 €. 2018: daň z príjmu 1 290 €. 2019: daň z príjmu 2 585 €. 2020: daň z príjmu 768 €.5 tis.2,5 tis.03,6 tis.1,8 tis.1,3 tis.2,6 tis.76820162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 3 623 €. 2017: daň z príjmu 1 807 €. 2018: daň z príjmu 1 290 €. 2019: daň z príjmu 2 585 €. 2020: daň z príjmu 768 €.5 tis.2,5 tis.03,6 tis.1,8 tis.1,3 tis.2,6 tis.76820162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 3 623 €. 2017: daň z príjmu 1 807 €. 2018: daň z príjmu 1 290 €. 2019: daň z príjmu 2 585 €. 2020: daň z príjmu 768 €.5 tis.2,5 tis.0768201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby19,2 tis.12,8 tis.11,3 tis.15,1 tis.17,6 tis.
Výsledok hospodárenia15,7 tis.6,8 tis.4,7 tis.9,7 tis.2,1 tis.
Aktíva35,2 tis.41,8 tis.46,6 tis.56,3 tis.58,4 tis.
Vlastné imanie34,9 tis.41,8 tis.46,5 tis.56,2 tis.58,3 tis.
Daň z príjmu3,6 tis.1,8 tis.1,3 tis.2,6 tis.768
Zadlženosť0,9 %0,2 %0,2 %0,2 %0,3 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2020

Tržby
17,6 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
58,4 tis.
Vlastné imanie
58,3 tis.
Daň z príjmu
768
Zadlženosť
0,3 %

2019

Tržby
15,1 tis.
Výsledok hospodárenia
9,7 tis.
Aktíva
56,3 tis.
Vlastné imanie
56,2 tis.
Daň z príjmu
2,6 tis.
Zadlženosť
0,2 %

2018

Tržby
11,3 tis.
Výsledok hospodárenia
4,7 tis.
Aktíva
46,6 tis.
Vlastné imanie
46,5 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
0,2 %

2017

Tržby
12,8 tis.
Výsledok hospodárenia
6,8 tis.
Aktíva
41,8 tis.
Vlastné imanie
41,8 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
0,2 %

2016

Tržby
19,2 tis.
Výsledok hospodárenia
15,7 tis.
Aktíva
35,2 tis.
Vlastné imanie
34,9 tis.
Daň z príjmu
3,6 tis.
Zadlženosť
0,9 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API