prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

inexa s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44559666aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 01. 200917 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
2 681 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
inexa s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44559666
daňové identifikačné číslo
2022741127
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hviezdoslavova 1A, 97901 Rimavská Sobota, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 01. 2009
V registri
17 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 15886/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
469553
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
vypracovanie architektonickej štúdie okrem odborných činností spadajúcich pod zákon o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch03. 01. 2009—
vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb03. 01. 2009—
navrhovanie interiéru a exteriéru okrem odborných činností spadajúcich pod zákon o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch03. 01. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien03. 01. 2009—
výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien03. 01. 2009—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)03. 01. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 01. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu03. 01. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb03. 01. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby03. 01. 2009—
administratívne služby03. 01. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov03. 01. 2009—
vedenie účtovníctva03. 01. 2009—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti03. 01. 2009—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností03. 01. 2009—
reklamné a marketingové služby03. 01. 2009—
Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva10. 02. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla10. 02. 2016—
Sťahovacie služby10. 02. 2016—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom10. 02. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí10. 02. 2016—
Čistiace a upratovacie služby10. 02. 2016—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí10. 02. 2016—
Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu10. 02. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov10. 02. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022741127: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022741127Obdobia daňových registráciíDIČ 2022741127: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022741127Obdobia daňových registráciíDIČ 2022741127: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022741127
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202274112710. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 strata bez zmeny na −356 € a tržby bez zmeny na 2,7 tisíc eur.

Tržby

2 681 €

bez zmeny

Výsledok hospodárenia

−356 €

bez zmeny

Aktíva

148 573 €

bez zmeny

Vlastné imanie

146 565 €

bez zmeny

Zadlženosť

1,4 %

Hrubá marža

−0,6 %

Čistá marža

−13,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 2 681 €. 2022: tržby 2 681 €. 2023: tržby 2 681 €. 2024: tržby 2 681 €. 2025: tržby 2 681 €.5 tis.2,5 tis.02,7 tis.2,7 tis.2,7 tis.2,7 tis.2,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 2 681 €. 2022: tržby 2 681 €. 2023: tržby 2 681 €. 2024: tržby 2 681 €. 2025: tržby 2 681 €.5 tis.2,5 tis.02,7 tis.2,7 tis.2,7 tis.2,7 tis.2,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 2 681 €. 2022: tržby 2 681 €. 2023: tržby 2 681 €. 2024: tržby 2 681 €. 2025: tržby 2 681 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −91 €. 2022: výsledok hospodárenia −91 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 €. 2024: výsledok hospodárenia −356 €. 2025: výsledok hospodárenia −356 €.0−500−91−91−16−356−35620212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −91 €. 2022: výsledok hospodárenia −91 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 €. 2024: výsledok hospodárenia −356 €. 2025: výsledok hospodárenia −356 €.0−500−91−91−16−356−35620212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −91 €. 2022: výsledok hospodárenia −91 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 €. 2024: výsledok hospodárenia −356 €. 2025: výsledok hospodárenia −356 €.0−500−91−91−16−356−35620212022202320242025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 148 573 €, vlastné imanie 146 830 €. 2022: aktíva 148 573 €, vlastné imanie 146 830 €. 2023: aktíva 148 573 €, vlastné imanie 146 905 €. 2024: aktíva 148 573 €, vlastné imanie 146 565 €. 2025: aktíva 148 573 €, vlastné imanie 146 565 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 148 573 €, vlastné imanie 146 830 €. 2022: aktíva 148 573 €, vlastné imanie 146 830 €. 2023: aktíva 148 573 €, vlastné imanie 146 905 €. 2024: aktíva 148 573 €, vlastné imanie 146 565 €. 2025: aktíva 148 573 €, vlastné imanie 146 565 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 148 573 €, vlastné imanie 146 830 €. 2022: aktíva 148 573 €, vlastné imanie 146 830 €. 2023: aktíva 148 573 €, vlastné imanie 146 905 €. 2024: aktíva 148 573 €, vlastné imanie 146 565 €. 2025: aktíva 148 573 €, vlastné imanie 146 565 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 12 498 €, zásoby 16 559 €, pohľadávky 20 406 €, finančné účty 99 110 €. 2022: dlhodobý majetok 12 498 €, zásoby 16 559 €, pohľadávky 20 406 €, finančné účty 99 110 €. 2023: dlhodobý majetok 12 498 €, zásoby 16 559 €, pohľadávky 20 406 €, finančné účty 99 110 €. 2024: dlhodobý majetok 12 498 €, zásoby 16 559 €, pohľadávky 20 406 €, finančné účty 99 110 €. 2025: dlhodobý majetok 12 498 €, zásoby 16 559 €, pohľadávky 20 406 €, finančné účty 99 110 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 12 498 €, zásoby 16 559 €, pohľadávky 20 406 €, finančné účty 99 110 €. 2022: dlhodobý majetok 12 498 €, zásoby 16 559 €, pohľadávky 20 406 €, finančné účty 99 110 €. 2023: dlhodobý majetok 12 498 €, zásoby 16 559 €, pohľadávky 20 406 €, finančné účty 99 110 €. 2024: dlhodobý majetok 12 498 €, zásoby 16 559 €, pohľadávky 20 406 €, finančné účty 99 110 €. 2025: dlhodobý majetok 12 498 €, zásoby 16 559 €, pohľadávky 20 406 €, finančné účty 99 110 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 12 498 €, zásoby 16 559 €, pohľadávky 20 406 €, finančné účty 99 110 €. 2022: dlhodobý majetok 12 498 €, zásoby 16 559 €, pohľadávky 20 406 €, finančné účty 99 110 €. 2023: dlhodobý majetok 12 498 €, zásoby 16 559 €, pohľadávky 20 406 €, finančné účty 99 110 €. 2024: dlhodobý majetok 12 498 €, zásoby 16 559 €, pohľadávky 20 406 €, finančné účty 99 110 €. 2025: dlhodobý majetok 12 498 €, zásoby 16 559 €, pohľadávky 20 406 €, finančné účty 99 110 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 146 830 €, dlhodobé záväzky 1 561 €, krátkodobé záväzky 182 €. 2022: vlastné imanie 146 830 €, dlhodobé záväzky 1 561 €, krátkodobé záväzky 182 €. 2023: vlastné imanie 146 905 €, dlhodobé záväzky 1 561 €, krátkodobé záväzky 107 €. 2024: vlastné imanie 146 565 €, dlhodobé záväzky 1 561 €, krátkodobé záväzky 447 €. 2025: vlastné imanie 146 565 €, dlhodobé záväzky 1 561 €, krátkodobé záväzky 447 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 146 830 €, dlhodobé záväzky 1 561 €, krátkodobé záväzky 182 €. 2022: vlastné imanie 146 830 €, dlhodobé záväzky 1 561 €, krátkodobé záväzky 182 €. 2023: vlastné imanie 146 905 €, dlhodobé záväzky 1 561 €, krátkodobé záväzky 107 €. 2024: vlastné imanie 146 565 €, dlhodobé záväzky 1 561 €, krátkodobé záväzky 447 €. 2025: vlastné imanie 146 565 €, dlhodobé záväzky 1 561 €, krátkodobé záväzky 447 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 146 830 €, dlhodobé záväzky 1 561 €, krátkodobé záväzky 182 €. 2022: vlastné imanie 146 830 €, dlhodobé záväzky 1 561 €, krátkodobé záväzky 182 €. 2023: vlastné imanie 146 905 €, dlhodobé záväzky 1 561 €, krátkodobé záväzky 107 €. 2024: vlastné imanie 146 565 €, dlhodobé záväzky 1 561 €, krátkodobé záväzky 447 €. 2025: vlastné imanie 146 565 €, dlhodobé záväzky 1 561 €, krátkodobé záväzky 447 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 75 €. 2022: daň z príjmu 75 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025007575034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 75 €. 2022: daň z príjmu 75 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025007575034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 75 €. 2022: daň z príjmu 75 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025007575034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby2,7 tis.2,7 tis.2,7 tis.2,7 tis.2,7 tis.
Výsledok hospodárenia−91−91−16−356−356
Aktíva148,6 tis.148,6 tis.148,6 tis.148,6 tis.148,6 tis.
Vlastné imanie146,8 tis.146,8 tis.146,9 tis.146,6 tis.146,6 tis.
Daň z príjmu75750340340
Zadlženosť1,2 %1,2 %1,1 %1,4 %1,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
2,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−356
Aktíva
148,6 tis.
Vlastné imanie
146,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
1,4 %

2024

Tržby
2,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−356
Aktíva
148,6 tis.
Vlastné imanie
146,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
1,4 %

2023

Tržby
2,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−16
Aktíva
148,6 tis.
Vlastné imanie
146,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1,1 %

2022

Tržby
2,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−91
Aktíva
148,6 tis.
Vlastné imanie
146,8 tis.
Daň z príjmu
75
Zadlženosť
1,2 %

2021

Tržby
2,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−91
Aktíva
148,6 tis.
Vlastné imanie
146,8 tis.
Daň z príjmu
75
Zadlženosť
1,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API