prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

BA-UNI-MONT s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44558767aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 01. 200917 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BA-UNI-MONT s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44558767
daňové identifikačné číslo
2820002482
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava-mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 01. 2009
V registri
17 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 143600/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
819929
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva01. 01. 2009—
prípravné práce k realizácii stavby01. 01. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 01. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 01. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 01. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 01. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 01. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby01. 01. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2820002482: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820002482Obdobia daňových registráciíDIČ 2820002482: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820002482Obdobia daňových registráciíDIČ 2820002482: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820002482
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo282000248210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 znížila stratu na −2 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−2 €

▲ 99,6 %

Aktíva

32 509 €

▼ 1,5 %

Vlastné imanie

−88 459 €

bez zmeny

Zadlženosť

372,1 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 0 €. 2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €.1100000020142015201620172018Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 0 €. 2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €.1100000020142015201620172018Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 0 €. 2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €.1100000020142015201620172018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −480 €. 2015: výsledok hospodárenia −482 €. 2016: výsledok hospodárenia −482 €. 2017: výsledok hospodárenia −482 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 €.0−500−480−482−482−482−220142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −480 €. 2015: výsledok hospodárenia −482 €. 2016: výsledok hospodárenia −482 €. 2017: výsledok hospodárenia −482 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 €.0−500−480−482−482−482−220142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −480 €. 2015: výsledok hospodárenia −482 €. 2016: výsledok hospodárenia −482 €. 2017: výsledok hospodárenia −482 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 €.0−500−480−482−482−482−220142015201620172018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 34 436 €, vlastné imanie −87 012 €. 2015: aktíva 33 954 €, vlastné imanie −87 494 €. 2016: aktíva 33 472 €, vlastné imanie −87 976 €. 2017: aktíva 32 991 €, vlastné imanie −88 457 €. 2018: aktíva 32 509 €, vlastné imanie −88 459 €.50 tis.0−100 tis.20142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 34 436 €, vlastné imanie −87 012 €. 2015: aktíva 33 954 €, vlastné imanie −87 494 €. 2016: aktíva 33 472 €, vlastné imanie −87 976 €. 2017: aktíva 32 991 €, vlastné imanie −88 457 €. 2018: aktíva 32 509 €, vlastné imanie −88 459 €.50 tis.0−100 tis.20142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 34 436 €, vlastné imanie −87 012 €. 2015: aktíva 33 954 €, vlastné imanie −87 494 €. 2016: aktíva 33 472 €, vlastné imanie −87 976 €. 2017: aktíva 32 991 €, vlastné imanie −88 457 €. 2018: aktíva 32 509 €, vlastné imanie −88 459 €.50 tis.0−100 tis.20142015201620172018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 334 €, finančné účty 34 102 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 333 €, finančné účty 33 621 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 333 €, finančné účty 33 139 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 333 €, finančné účty 32 658 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 333 €, finančné účty 32 176 €.50 tis.25 tis.020142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 334 €, finančné účty 34 102 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 333 €, finančné účty 33 621 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 333 €, finančné účty 33 139 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 333 €, finančné účty 32 658 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 333 €, finančné účty 32 176 €.50 tis.25 tis.020142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 334 €, finančné účty 34 102 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 333 €, finančné účty 33 621 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 333 €, finančné účty 33 139 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 333 €, finančné účty 32 658 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 333 €, finančné účty 32 176 €.50 tis.25 tis.020142015201620172018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −87 012 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 121 444 €. 2015: vlastné imanie −87 494 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 121 444 €. 2016: vlastné imanie −87 976 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 121 444 €. 2017: vlastné imanie −88 457 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 121 444 €. 2018: vlastné imanie −88 459 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 120 964 €.200 tis.0−100 tis.20142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −87 012 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 121 444 €. 2015: vlastné imanie −87 494 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 121 444 €. 2016: vlastné imanie −87 976 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 121 444 €. 2017: vlastné imanie −88 457 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 121 444 €. 2018: vlastné imanie −88 459 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 120 964 €.200 tis.0−100 tis.20142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −87 012 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 121 444 €. 2015: vlastné imanie −87 494 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 121 444 €. 2016: vlastné imanie −87 976 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 121 444 €. 2017: vlastné imanie −88 457 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 121 444 €. 2018: vlastné imanie −88 459 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 120 964 €.200 tis.0−100 tis.20142015201620172018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €.5002500480480480480020142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €.5002500480480480480020142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €.5002500480480480480020142015201620172018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00000
Výsledok hospodárenia−480−482−482−482−2
Aktíva34,4 tis.34 tis.33,5 tis.33 tis.32,5 tis.
Vlastné imanie−87 tis.−87,5 tis.−88 tis.−88,5 tis.−88,5 tis.
Daň z príjmu4804804804800
Zadlženosť352,7 %357,7 %362,8 %368,1 %372,1 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2
Aktíva
32,5 tis.
Vlastné imanie
−88,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
372,1 %

2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−482
Aktíva
33 tis.
Vlastné imanie
−88,5 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
368,1 %

2016

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−482
Aktíva
33,5 tis.
Vlastné imanie
−88 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
362,8 %

2015

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−482
Aktíva
34 tis.
Vlastné imanie
−87,5 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
357,7 %

2014

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−480
Aktíva
34,4 tis.
Vlastné imanie
−87 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
352,7 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API