prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

creo! IT Services s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44546891aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 01. 200917 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
creo! IT Services s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44546891
daňové identifikačné číslo
2022751445
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Jelenia 1, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 01. 2009
V registri
17 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 98180/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
782197
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
počítačové služby15. 01. 2009—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)15. 01. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022751445: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022751445Obdobia daňových registráciíDIČ 2022751445: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022751445Obdobia daňových registráciíDIČ 2022751445: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022751445
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202275144510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −10 817 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−10 817 €

▲ 81,7 %

Aktíva

259 702 €

▲ 0,9 %

Vlastné imanie

137 964 €

▼ 7,3 %

Zadlženosť

46,9 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 97 947 €. 2017: tržby 372 675 €. 2018: tržby 292 133 €. 2019: tržby 8 550 €. 2020: tržby 0 €.500 tis.250 tis.097,9 tis.372,7 tis.292,1 tis.8,6 tis.020162017201820192020Tržby2016: tržby 97 947 €. 2017: tržby 372 675 €. 2018: tržby 292 133 €. 2019: tržby 8 550 €. 2020: tržby 0 €.500 tis.250 tis.097,9 tis.372,7 tis.292,1 tis.8,6 tis.020162017201820192020Tržby2016: tržby 97 947 €. 2017: tržby 372 675 €. 2018: tržby 292 133 €. 2019: tržby 8 550 €. 2020: tržby 0 €.500 tis.250 tis.00201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 24 602 €. 2017: výsledok hospodárenia 18 100 €. 2018: výsledok hospodárenia 31 043 €. 2019: výsledok hospodárenia −59 022 €. 2020: výsledok hospodárenia −10 817 €.50 tis.0−100 tis.+24,6 tis.+18,1 tis.+31 tis.−59 tis.−10,8 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 24 602 €. 2017: výsledok hospodárenia 18 100 €. 2018: výsledok hospodárenia 31 043 €. 2019: výsledok hospodárenia −59 022 €. 2020: výsledok hospodárenia −10 817 €.50 tis.0−100 tis.+24,6 tis.+18,1 tis.+31 tis.−59 tis.−10,8 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 24 602 €. 2017: výsledok hospodárenia 18 100 €. 2018: výsledok hospodárenia 31 043 €. 2019: výsledok hospodárenia −59 022 €. 2020: výsledok hospodárenia −10 817 €.50 tis.0−100 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 188 031 €, vlastné imanie 158 660 €. 2017: aktíva 297 713 €, vlastné imanie 176 760 €. 2018: aktíva 282 862 €, vlastné imanie 207 803 €. 2019: aktíva 257 365 €, vlastné imanie 148 781 €. 2020: aktíva 259 702 €, vlastné imanie 137 964 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 188 031 €, vlastné imanie 158 660 €. 2017: aktíva 297 713 €, vlastné imanie 176 760 €. 2018: aktíva 282 862 €, vlastné imanie 207 803 €. 2019: aktíva 257 365 €, vlastné imanie 148 781 €. 2020: aktíva 259 702 €, vlastné imanie 137 964 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 188 031 €, vlastné imanie 158 660 €. 2017: aktíva 297 713 €, vlastné imanie 176 760 €. 2018: aktíva 282 862 €, vlastné imanie 207 803 €. 2019: aktíva 257 365 €, vlastné imanie 148 781 €. 2020: aktíva 259 702 €, vlastné imanie 137 964 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 17 323 €, zásoby 0 €, pohľadávky 157 994 €, finančné účty 12 714 €. 2017: dlhodobý majetok 10 557 €, zásoby 0 €, pohľadávky 277 483 €, finančné účty 9 673 €. 2018: dlhodobý majetok 3 782 €, zásoby 0 €, pohľadávky 272 357 €, finančné účty 6 723 €. 2019: dlhodobý majetok 2 682 €, zásoby 0 €, pohľadávky 253 785 €, finančné účty 898 €. 2020: dlhodobý majetok 2 682 €, zásoby 0 €, pohľadávky 256 122 €, finančné účty 898 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 17 323 €, zásoby 0 €, pohľadávky 157 994 €, finančné účty 12 714 €. 2017: dlhodobý majetok 10 557 €, zásoby 0 €, pohľadávky 277 483 €, finančné účty 9 673 €. 2018: dlhodobý majetok 3 782 €, zásoby 0 €, pohľadávky 272 357 €, finančné účty 6 723 €. 2019: dlhodobý majetok 2 682 €, zásoby 0 €, pohľadávky 253 785 €, finančné účty 898 €. 2020: dlhodobý majetok 2 682 €, zásoby 0 €, pohľadávky 256 122 €, finančné účty 898 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 17 323 €, zásoby 0 €, pohľadávky 157 994 €, finančné účty 12 714 €. 2017: dlhodobý majetok 10 557 €, zásoby 0 €, pohľadávky 277 483 €, finančné účty 9 673 €. 2018: dlhodobý majetok 3 782 €, zásoby 0 €, pohľadávky 272 357 €, finančné účty 6 723 €. 2019: dlhodobý majetok 2 682 €, zásoby 0 €, pohľadávky 253 785 €, finančné účty 898 €. 2020: dlhodobý majetok 2 682 €, zásoby 0 €, pohľadávky 256 122 €, finančné účty 898 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 158 660 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 371 €. 2017: vlastné imanie 176 760 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 120 953 €. 2018: vlastné imanie 207 803 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 75 059 €. 2019: vlastné imanie 148 781 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 108 584 €. 2020: vlastné imanie 137 964 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 121 738 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 158 660 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 371 €. 2017: vlastné imanie 176 760 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 120 953 €. 2018: vlastné imanie 207 803 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 75 059 €. 2019: vlastné imanie 148 781 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 108 584 €. 2020: vlastné imanie 137 964 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 121 738 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 158 660 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 371 €. 2017: vlastné imanie 176 760 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 120 953 €. 2018: vlastné imanie 207 803 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 75 059 €. 2019: vlastné imanie 148 781 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 108 584 €. 2020: vlastné imanie 137 964 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 121 738 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 12 335 €. 2017: daň z príjmu 6 072 €. 2018: daň z príjmu 8 465 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.012,3 tis.6,1 tis.8,5 tis.0020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 12 335 €. 2017: daň z príjmu 6 072 €. 2018: daň z príjmu 8 465 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.012,3 tis.6,1 tis.8,5 tis.0020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 12 335 €. 2017: daň z príjmu 6 072 €. 2018: daň z príjmu 8 465 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.00201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby97,9 tis.372,7 tis.292,1 tis.8,6 tis.0
Výsledok hospodárenia24,6 tis.18,1 tis.31 tis.−59 tis.−10,8 tis.
Aktíva188 tis.297,7 tis.282,9 tis.257,4 tis.259,7 tis.
Vlastné imanie158,7 tis.176,8 tis.207,8 tis.148,8 tis.138 tis.
Daň z príjmu12,3 tis.6,1 tis.8,5 tis.00
Zadlženosť15,6 %40,6 %26,5 %42,2 %46,9 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−10,8 tis.
Aktíva
259,7 tis.
Vlastné imanie
138 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
46,9 %

2019

Tržby
8,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−59 tis.
Aktíva
257,4 tis.
Vlastné imanie
148,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
42,2 %

2018

Tržby
292,1 tis.
Výsledok hospodárenia
31 tis.
Aktíva
282,9 tis.
Vlastné imanie
207,8 tis.
Daň z príjmu
8,5 tis.
Zadlženosť
26,5 %

2017

Tržby
372,7 tis.
Výsledok hospodárenia
18,1 tis.
Aktíva
297,7 tis.
Vlastné imanie
176,8 tis.
Daň z príjmu
6,1 tis.
Zadlženosť
40,6 %

2016

Tržby
97,9 tis.
Výsledok hospodárenia
24,6 tis.
Aktíva
188 tis.
Vlastné imanie
158,7 tis.
Daň z príjmu
12,3 tis.
Zadlženosť
15,6 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API