prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

GM TECHNOLOGY SK s.r.o. v reštrukturalizácii

identifikačné číslo organizácie 44546505aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 01. 200917 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
406 280 €2025
Oznámenia
2020 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GM TECHNOLOGY SK s.r.o. v reštrukturalizácii
identifikačné číslo organizácie
44546505
daňové identifikačné číslo
2022746330
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022746330
Sídlo
Súvoz 1, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 01. 2009
V registri
17 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 21180/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
227762
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)16. 01. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb16. 01. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu16. 01. 2009—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom12. 11. 2009—
výroba strojov pre hospodárske odvetvia12. 11. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022746330: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022746330: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022746330IČ DPH SK2022746330Obdobia daňových registráciíDIČ 2022746330: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022746330: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022746330IČ DPH SK2022746330Obdobia daňových registráciíDIČ 2022746330: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022746330: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022746330IČ DPH SK2022746330
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202274633011. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 05. 03. 2009
daňové identifikačné číslo202274633010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 02. 03. 2017, rok porušenia 2016).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 1 608 € a znížila tržby o ▼9 % na 406,3 tisíc eur.

Tržby

406 280 €

▼ 8,8 %

Výsledok hospodárenia

1 608 €

▲ 103,3 %

Aktíva

1 748 687 €

▲ 85,0 %

Vlastné imanie

22 622 €

▲ 102,8 %

Zadlženosť

98,6 %

Hrubá marža

6,2 %

Čistá marža

0,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 397 956 €. 2022: tržby 379 364 €. 2023: tržby 363 742 €. 2024: tržby 445 715 €. 2025: tržby 406 280 €.500 tis.250 tis.0398 tis.379,4 tis.363,7 tis.445,7 tis.406,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 397 956 €. 2022: tržby 379 364 €. 2023: tržby 363 742 €. 2024: tržby 445 715 €. 2025: tržby 406 280 €.500 tis.250 tis.0398 tis.379,4 tis.363,7 tis.445,7 tis.406,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 397 956 €. 2022: tržby 379 364 €. 2023: tržby 363 742 €. 2024: tržby 445 715 €. 2025: tržby 406 280 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 30 649 €. 2022: výsledok hospodárenia −98 996 €. 2023: výsledok hospodárenia −103 270 €. 2024: výsledok hospodárenia −49 201 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 608 €.50 tis.0−200 tis.+30,6 tis.−99 tis.−103,3 tis.−49,2 tis.+1,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 30 649 €. 2022: výsledok hospodárenia −98 996 €. 2023: výsledok hospodárenia −103 270 €. 2024: výsledok hospodárenia −49 201 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 608 €.50 tis.0−200 tis.+30,6 tis.+1,6 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 30 649 €. 2022: výsledok hospodárenia −98 996 €. 2023: výsledok hospodárenia −103 270 €. 2024: výsledok hospodárenia −49 201 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 608 €.50 tis.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 160 842 €, vlastné imanie −318 460 €. 2022: aktíva 1 186 014 €, vlastné imanie −417 456 €. 2023: aktíva 1 087 803 €, vlastné imanie −753 786 €. 2024: aktíva 945 113 €, vlastné imanie −802 986 €. 2025: aktíva 1 748 687 €, vlastné imanie 22 622 €.2 mil.0−1 mil.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 160 842 €, vlastné imanie −318 460 €. 2022: aktíva 1 186 014 €, vlastné imanie −417 456 €. 2023: aktíva 1 087 803 €, vlastné imanie −753 786 €. 2024: aktíva 945 113 €, vlastné imanie −802 986 €. 2025: aktíva 1 748 687 €, vlastné imanie 22 622 €.2 mil.0−1 mil.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 160 842 €, vlastné imanie −318 460 €. 2022: aktíva 1 186 014 €, vlastné imanie −417 456 €. 2023: aktíva 1 087 803 €, vlastné imanie −753 786 €. 2024: aktíva 945 113 €, vlastné imanie −802 986 €. 2025: aktíva 1 748 687 €, vlastné imanie 22 622 €.2 mil.0−1 mil.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 929 289 €, zásoby 30 998 €, pohľadávky 178 916 €, finančné účty 20 879 €. 2022: dlhodobý majetok 943 367 €, zásoby 32 770 €, pohľadávky 167 047 €, finančné účty 41 969 €. 2023: dlhodobý majetok 971 291 €, zásoby 39 169 €, pohľadávky 64 163 €, finančné účty 12 387 €. 2024: dlhodobý majetok 782 554 €, zásoby 37 148 €, pohľadávky 103 040 €, finančné účty 21 460 €. 2025: dlhodobý majetok 804 554 €, zásoby 35 900 €, pohľadávky 904 699 €, finančné účty 3 044 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 929 289 €, zásoby 30 998 €, pohľadávky 178 916 €, finančné účty 20 879 €. 2022: dlhodobý majetok 943 367 €, zásoby 32 770 €, pohľadávky 167 047 €, finančné účty 41 969 €. 2023: dlhodobý majetok 971 291 €, zásoby 39 169 €, pohľadávky 64 163 €, finančné účty 12 387 €. 2024: dlhodobý majetok 782 554 €, zásoby 37 148 €, pohľadávky 103 040 €, finančné účty 21 460 €. 2025: dlhodobý majetok 804 554 €, zásoby 35 900 €, pohľadávky 904 699 €, finančné účty 3 044 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 929 289 €, zásoby 30 998 €, pohľadávky 178 916 €, finančné účty 20 879 €. 2022: dlhodobý majetok 943 367 €, zásoby 32 770 €, pohľadávky 167 047 €, finančné účty 41 969 €. 2023: dlhodobý majetok 971 291 €, zásoby 39 169 €, pohľadávky 64 163 €, finančné účty 12 387 €. 2024: dlhodobý majetok 782 554 €, zásoby 37 148 €, pohľadávky 103 040 €, finančné účty 21 460 €. 2025: dlhodobý majetok 804 554 €, zásoby 35 900 €, pohľadávky 904 699 €, finančné účty 3 044 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −318 460 €, dlhodobé záväzky 833 081 €, krátkodobé záväzky 644 301 €. 2022: vlastné imanie −417 456 €, dlhodobé záväzky 768 910 €, krátkodobé záväzky 834 560 €. 2023: vlastné imanie −753 786 €, dlhodobé záväzky 684 165 €, krátkodobé záväzky 1 157 424 €. 2024: vlastné imanie −802 986 €, dlhodobé záväzky 573 197 €, krátkodobé záväzky 1 174 902 €. 2025: vlastné imanie 22 622 €, dlhodobé záväzky 485 668 €, krátkodobé záväzky 1 238 397 €.2 mil.0−1 mil.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −318 460 €, dlhodobé záväzky 833 081 €, krátkodobé záväzky 644 301 €. 2022: vlastné imanie −417 456 €, dlhodobé záväzky 768 910 €, krátkodobé záväzky 834 560 €. 2023: vlastné imanie −753 786 €, dlhodobé záväzky 684 165 €, krátkodobé záväzky 1 157 424 €. 2024: vlastné imanie −802 986 €, dlhodobé záväzky 573 197 €, krátkodobé záväzky 1 174 902 €. 2025: vlastné imanie 22 622 €, dlhodobé záväzky 485 668 €, krátkodobé záväzky 1 238 397 €.2 mil.0−1 mil.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −318 460 €, dlhodobé záväzky 833 081 €, krátkodobé záväzky 644 301 €. 2022: vlastné imanie −417 456 €, dlhodobé záväzky 768 910 €, krátkodobé záväzky 834 560 €. 2023: vlastné imanie −753 786 €, dlhodobé záväzky 684 165 €, krátkodobé záväzky 1 157 424 €. 2024: vlastné imanie −802 986 €, dlhodobé záväzky 573 197 €, krátkodobé záväzky 1 174 902 €. 2025: vlastné imanie 22 622 €, dlhodobé záväzky 485 668 €, krátkodobé záväzky 1 238 397 €.2 mil.0−1 mil.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 145 €. 2022: daň z príjmu 1 494 €. 2023: daň z príjmu 58 555 €. 2024: daň z príjmu 4 654 €. 2025: daň z príjmu 23 599 €.100 tis.50 tis.01451,5 tis.58,6 tis.4,7 tis.23,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 145 €. 2022: daň z príjmu 1 494 €. 2023: daň z príjmu 58 555 €. 2024: daň z príjmu 4 654 €. 2025: daň z príjmu 23 599 €.100 tis.50 tis.01451,5 tis.58,6 tis.4,7 tis.23,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 145 €. 2022: daň z príjmu 1 494 €. 2023: daň z príjmu 58 555 €. 2024: daň z príjmu 4 654 €. 2025: daň z príjmu 23 599 €.100 tis.50 tis.0145202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby398 tis.379,4 tis.363,7 tis.445,7 tis.406,3 tis.
Výsledok hospodárenia30,6 tis.−99 tis.−103,3 tis.−49,2 tis.1,6 tis.
Aktíva1,16 mil.1,19 mil.1,09 mil.945,1 tis.1,75 mil.
Vlastné imanie−318,5 tis.−417,5 tis.−753,8 tis.−803 tis.22,6 tis.
Daň z príjmu1451,5 tis.58,6 tis.4,7 tis.23,6 tis.
Zadlženosť127,3 %135,2 %169,3 %185,0 %98,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
406,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
1,75 mil.
Vlastné imanie
22,6 tis.
Daň z príjmu
23,6 tis.
Zadlženosť
98,6 %

2024

Tržby
445,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−49,2 tis.
Aktíva
945,1 tis.
Vlastné imanie
−803 tis.
Daň z príjmu
4,7 tis.
Zadlženosť
185,0 %

2023

Tržby
363,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−103,3 tis.
Aktíva
1,09 mil.
Vlastné imanie
−753,8 tis.
Daň z príjmu
58,6 tis.
Zadlženosť
169,3 %

2022

Tržby
379,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−99 tis.
Aktíva
1,19 mil.
Vlastné imanie
−417,5 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
135,2 %

2021

Tržby
398 tis.
Výsledok hospodárenia
30,6 tis.
Aktíva
1,16 mil.
Vlastné imanie
−318,5 tis.
Daň z príjmu
145
Zadlženosť
127,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

20 oznámení

  1. 27. 10. 2026

    Oznam súdu reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 26. 10. 2026

    Uznesenie o priznaní hlasovacích a dalších práv spojených s popretou pohladávkou reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 12. 10. 2026

    Ukončenie prieskumu pohľadávok reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 24. 08. 2026

    Ukončenie prihlasovania pohľadávok reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 11. 08. 2026

    Uznesenie o vrátení preddavku zložitelovi konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 06. 08. 2026

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 03. 08. 2026

    Iné oznámenie súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 31. 07. 2026

    Iné zverejnenie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 27. 07. 2026

    Uznesenie o zastavení konkurzného konania z iného dôvodu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 21. 07. 2026

    Uznesenie o povolení reštrukturalizácie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 15. 07. 2026

    Uznesenie o zacatí RK na návrh dlžníka reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 21. 05. 2026

    Uznesenie o prerušení konkurzného konania z dôvodu prípravy reštrukturalizacného posudku konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 14. 04. 2026

    Iné oznámenie súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 14. 04. 2026

    Iné oznámenie súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 14. 04. 2026

    Iné rozhodnutie súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 09. 04. 2026

    Uznesenie o zacatí konkurzného konania na návrh veritela konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  17. 29. 09. 2017

    Uznesenie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  18. 14. 07. 2017

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  19. 07. 04. 2017

    Iné zverejnenie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  20. 07. 04. 2017

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API