prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

ARLES, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44537719zaniknutý 28. 08. 2024otvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 12. 200815 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
52 830 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ARLES, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44537719
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Čenkovce 408, 93039 Čenkovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 12. 2008
Zánik
28. 08. 2024
V registri
15 rokov 8 mesiacov
Stav
zaniknutý 28. 08. 2024
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 23015/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
953404

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 17. 02. 2020 (rok porušenia 2016).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 prehĺbila stratu na −106 264 € a zvýšila tržby o ▲90 % na 52,8 tisíc eur.

Tržby

52 830 €

▲ 89,7 %

Výsledok hospodárenia

−106 264 €

▼ 139,2 %

Aktíva

296 797 €

▼ 28,9 %

Vlastné imanie

57 623 €

▼ 64,8 %

Zadlženosť

80,6 %

Hrubá marža

−201,1 %

Čistá marža

−201,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 194 727 €. 2016: tržby 99 063 €. 2017: tržby 55 833 €. 2018: tržby 27 842 €. 2019: tržby 52 830 €.200 tis.100 tis.0194,7 tis.99,1 tis.55,8 tis.27,8 tis.52,8 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 194 727 €. 2016: tržby 99 063 €. 2017: tržby 55 833 €. 2018: tržby 27 842 €. 2019: tržby 52 830 €.200 tis.100 tis.0194,7 tis.99,1 tis.55,8 tis.27,8 tis.52,8 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 194 727 €. 2016: tržby 99 063 €. 2017: tržby 55 833 €. 2018: tržby 27 842 €. 2019: tržby 52 830 €.200 tis.100 tis.0201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −11 479 €. 2016: výsledok hospodárenia 999 €. 2017: výsledok hospodárenia −127 217 €. 2018: výsledok hospodárenia −44 416 €. 2019: výsledok hospodárenia −106 264 €.1 tis.0−200 tis.−11,5 tis.+999−127,2 tis.−44,4 tis.−106,3 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −11 479 €. 2016: výsledok hospodárenia 999 €. 2017: výsledok hospodárenia −127 217 €. 2018: výsledok hospodárenia −44 416 €. 2019: výsledok hospodárenia −106 264 €.1 tis.0−200 tis.−11,5 tis.201520172019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −11 479 €. 2016: výsledok hospodárenia 999 €. 2017: výsledok hospodárenia −127 217 €. 2018: výsledok hospodárenia −44 416 €. 2019: výsledok hospodárenia −106 264 €.1 tis.0−200 tis.+99920162019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 554 628 €, vlastné imanie 93 920 €. 2016: aktíva 547 433 €, vlastné imanie 335 520 €. 2017: aktíva 443 088 €, vlastné imanie 208 303 €. 2018: aktíva 417 436 €, vlastné imanie 163 887 €. 2019: aktíva 296 797 €, vlastné imanie 57 623 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 554 628 €, vlastné imanie 93 920 €. 2016: aktíva 547 433 €, vlastné imanie 335 520 €. 2017: aktíva 443 088 €, vlastné imanie 208 303 €. 2018: aktíva 417 436 €, vlastné imanie 163 887 €. 2019: aktíva 296 797 €, vlastné imanie 57 623 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 554 628 €, vlastné imanie 93 920 €. 2016: aktíva 547 433 €, vlastné imanie 335 520 €. 2017: aktíva 443 088 €, vlastné imanie 208 303 €. 2018: aktíva 417 436 €, vlastné imanie 163 887 €. 2019: aktíva 296 797 €, vlastné imanie 57 623 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 135 661 €, zásoby 363 125 €, pohľadávky 41 483 €, finančné účty 14 359 €. 2016: dlhodobý majetok 129 738 €, zásoby 387 446 €, pohľadávky 22 950 €, finančné účty 7 299 €. 2017: dlhodobý majetok 126 208 €, zásoby 265 571 €, pohľadávky 44 639 €, finančné účty 6 670 €. 2018: dlhodobý majetok 122 778 €, zásoby 264 236 €, pohľadávky 70 605 €, finančné účty −40 183 €. 2019: dlhodobý majetok 113 057 €, zásoby 189 600 €, pohľadávky 67 293 €, finančné účty −73 153 €.1 mil.0−100 tis.20152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 135 661 €, zásoby 363 125 €, pohľadávky 41 483 €, finančné účty 14 359 €. 2016: dlhodobý majetok 129 738 €, zásoby 387 446 €, pohľadávky 22 950 €, finančné účty 7 299 €. 2017: dlhodobý majetok 126 208 €, zásoby 265 571 €, pohľadávky 44 639 €, finančné účty 6 670 €. 2018: dlhodobý majetok 122 778 €, zásoby 264 236 €, pohľadávky 70 605 €, finančné účty −40 183 €. 2019: dlhodobý majetok 113 057 €, zásoby 189 600 €, pohľadávky 67 293 €, finančné účty −73 153 €.1 mil.0−100 tis.20152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 135 661 €, zásoby 363 125 €, pohľadávky 41 483 €, finančné účty 14 359 €. 2016: dlhodobý majetok 129 738 €, zásoby 387 446 €, pohľadávky 22 950 €, finančné účty 7 299 €. 2017: dlhodobý majetok 126 208 €, zásoby 265 571 €, pohľadávky 44 639 €, finančné účty 6 670 €. 2018: dlhodobý majetok 122 778 €, zásoby 264 236 €, pohľadávky 70 605 €, finančné účty −40 183 €. 2019: dlhodobý majetok 113 057 €, zásoby 189 600 €, pohľadávky 67 293 €, finančné účty −73 153 €.1 mil.0−100 tis.20152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 93 920 €, dlhodobé záväzky 266 232 €, krátkodobé záväzky 194 476 €. 2016: vlastné imanie 335 520 €, dlhodobé záväzky 25 915 €, krátkodobé záväzky 185 998 €. 2017: vlastné imanie 208 303 €, dlhodobé záväzky 25 723 €, krátkodobé záväzky 209 062 €. 2018: vlastné imanie 163 887 €, dlhodobé záväzky 25 764 €, krátkodobé záväzky 227 785 €. 2019: vlastné imanie 57 623 €, dlhodobé záväzky 25 859 €, krátkodobé záväzky 213 315 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 93 920 €, dlhodobé záväzky 266 232 €, krátkodobé záväzky 194 476 €. 2016: vlastné imanie 335 520 €, dlhodobé záväzky 25 915 €, krátkodobé záväzky 185 998 €. 2017: vlastné imanie 208 303 €, dlhodobé záväzky 25 723 €, krátkodobé záväzky 209 062 €. 2018: vlastné imanie 163 887 €, dlhodobé záväzky 25 764 €, krátkodobé záväzky 227 785 €. 2019: vlastné imanie 57 623 €, dlhodobé záväzky 25 859 €, krátkodobé záväzky 213 315 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 93 920 €, dlhodobé záväzky 266 232 €, krátkodobé záväzky 194 476 €. 2016: vlastné imanie 335 520 €, dlhodobé záväzky 25 915 €, krátkodobé záväzky 185 998 €. 2017: vlastné imanie 208 303 €, dlhodobé záväzky 25 723 €, krátkodobé záväzky 209 062 €. 2018: vlastné imanie 163 887 €, dlhodobé záväzky 25 764 €, krátkodobé záväzky 227 785 €. 2019: vlastné imanie 57 623 €, dlhodobé záväzky 25 859 €, krátkodobé záväzky 213 315 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609609600020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609609600020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609609600020152016201720182019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby194,7 tis.99,1 tis.55,8 tis.27,8 tis.52,8 tis.
Výsledok hospodárenia−11,5 tis.999−127,2 tis.−44,4 tis.−106,3 tis.
Aktíva554,6 tis.547,4 tis.443,1 tis.417,4 tis.296,8 tis.
Vlastné imanie93,9 tis.335,5 tis.208,3 tis.163,9 tis.57,6 tis.
Daň z príjmu96096096000
Zadlženosť83,1 %38,7 %53,0 %60,7 %80,6 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
52,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−106,3 tis.
Aktíva
296,8 tis.
Vlastné imanie
57,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
80,6 %

2018

Tržby
27,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−44,4 tis.
Aktíva
417,4 tis.
Vlastné imanie
163,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
60,7 %

2017

Tržby
55,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−127,2 tis.
Aktíva
443,1 tis.
Vlastné imanie
208,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
53,0 %

2016

Tržby
99,1 tis.
Výsledok hospodárenia
999
Aktíva
547,4 tis.
Vlastné imanie
335,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
38,7 %

2015

Tržby
194,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,5 tis.
Aktíva
554,6 tis.
Vlastné imanie
93,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
83,1 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API