Súhrn
- Vznik
- 12. 12. 200817 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 176 509 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- INTERVIA s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44534582
- daňové identifikačné číslo
- 2022735484
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022735484
- Sídlo
- Poľovnícka 2488/3A, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
- Územie
- Ivanka pri Dunajiokres SenecBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 12. 2008
- V registri
- 17 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 55855/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 548753
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prevádzkovanie cestovnej agentúry, | 12. 12. 2008 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, | 12. 12. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 12. 12. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 12. 12. 2008 | — |
| nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie, | 12. 12. 2008 | — |
| počítačové služby, | 12. 12. 2008 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov, | 12. 12. 2008 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 12. 12. 2008 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 12. 12. 2008 | — |
| administratívne služby, | 12. 12. 2008 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 12. 12. 2008 | — |
| vedenie účtovníctva, | 12. 12. 2008 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, | 12. 12. 2008 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení, | 12. 12. 2008 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí, | 12. 12. 2008 | — |
| prevádzka športových zariadení, | 12. 12. 2008 | — |
| čistiace a upratovacie služby, | 12. 12. 2008 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 12. 12. 2008 | — |
| poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť, | 12. 12. 2008 | — |
| starostlivosť o deti a seniorov, | 12. 12. 2008 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022735484 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2011 |
| daňové identifikačné číslo | 2022735484 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −27 305 € a zvýšila tržby o ▲73 % na 176,5 tisíc eur.
Tržby
176 509 €
▲ 72,6 %Výsledok hospodárenia
−27 305 €
▼ 712,2 %Aktíva
32 312 €
▼ 39,1 %Vlastné imanie
−18 721 €
▼ 318,1 %Zadlženosť
157,9 %
Hrubá marža
−14,9 %
Čistá marža
−15,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 13 tis. | 18,4 tis. | 109,9 tis. | 102,3 tis. | 176,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 517 | 21 | 411 | 4,5 tis. | −27,3 tis. |
| Aktíva | 4,8 tis. | 9,2 tis. | 52,2 tis. | 53 tis. | 32,3 tis. |
| Vlastné imanie | 3,7 tis. | 3,7 tis. | 4,1 tis. | 8,6 tis. | −18,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 99 | 960 |
| Zadlženosť | 22,8 % | 59,8 % | 92,1 % | 83,8 % | 157,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 176,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −27,3 tis.
- Aktíva
- 32,3 tis.
- Vlastné imanie
- −18,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 157,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 102,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,5 tis.
- Aktíva
- 53 tis.
- Vlastné imanie
- 8,6 tis.
- Daň z príjmu
- 99
- Zadlženosť
- 83,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 109,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 411
- Aktíva
- 52,2 tis.
- Vlastné imanie
- 4,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 18,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 21
- Aktíva
- 9,2 tis.
- Vlastné imanie
- 3,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 59,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 13 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 517
- Aktíva
- 4,8 tis.
- Vlastné imanie
- 3,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 22,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).