prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

PA-MAX s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44533519aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 02. 200917 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PA-MAX s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44533519
daňové identifikačné číslo
2022765195
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Bystrá 36, 05501 Margecany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 02. 2009
V registri
17 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 38559/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
620162
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 02. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu21. 02. 2009—
prenájom spotrebného tovaru, zariadení, strojov a prístrojov21. 02. 2009—
upratovacie práce21. 02. 2009—
výroba a distribúcia audiozáznamov a videozáznamov21. 02. 2009—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom21. 02. 2009—
kopírovacie práce21. 02. 2009—
organizovanie školení a seminárov21. 02. 2009—
reklamná a propagačná činnosť21. 02. 2009—
vydavateľská činnosť21. 02. 2009—
usporadúvanie kultúrnych a spoločenských podujatí21. 02. 2009—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve04. 02. 2016—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve04. 02. 2016—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva04. 02. 2016—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu04. 02. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby04. 02. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 02. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov04. 02. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb04. 02. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby04. 02. 2016—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla04. 02. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla04. 02. 2016—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla04. 02. 2016—
Skladovanie04. 02. 2016—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom04. 02. 2016—
Administratívne služby04. 02. 2016—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov04. 02. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022765195: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022765195Obdobia daňových registráciíDIČ 2022765195: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022765195Obdobia daňových registráciíDIČ 2022765195: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022765195
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202276519510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 zisk bez zmeny na 0 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

0 €

Aktíva

354 079 €

bez zmeny

Vlastné imanie

13 796 €

bez zmeny

Zadlženosť

96,1 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 1 014 846 €. 2018: tržby 583 999 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.2 mil.1 mil.01,01 mil.584 tis.00020172018201920202021Tržby2017: tržby 1 014 846 €. 2018: tržby 583 999 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.2 mil.1 mil.01,01 mil.584 tis.00020172018201920202021Tržby2017: tržby 1 014 846 €. 2018: tržby 583 999 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.2 mil.1 mil.000201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 7 279 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 085 €. 2019: výsledok hospodárenia −204 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €.10 tis.0−5 tis.+7,3 tis.−3,1 tis.−2040020172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 7 279 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 085 €. 2019: výsledok hospodárenia −204 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €.10 tis.0−5 tis.+7,3 tis.−3,1 tis.−2040020172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 7 279 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 085 €. 2019: výsledok hospodárenia −204 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €.10 tis.0−5 tis.−2040201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 474 786 €, vlastné imanie 17 084 €. 2018: aktíva 429 684 €, vlastné imanie 13 999 €. 2019: aktíva 356 959 €, vlastné imanie 13 796 €. 2020: aktíva 354 079 €, vlastné imanie 13 796 €. 2021: aktíva 354 079 €, vlastné imanie 13 796 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 474 786 €, vlastné imanie 17 084 €. 2018: aktíva 429 684 €, vlastné imanie 13 999 €. 2019: aktíva 356 959 €, vlastné imanie 13 796 €. 2020: aktíva 354 079 €, vlastné imanie 13 796 €. 2021: aktíva 354 079 €, vlastné imanie 13 796 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 474 786 €, vlastné imanie 17 084 €. 2018: aktíva 429 684 €, vlastné imanie 13 999 €. 2019: aktíva 356 959 €, vlastné imanie 13 796 €. 2020: aktíva 354 079 €, vlastné imanie 13 796 €. 2021: aktíva 354 079 €, vlastné imanie 13 796 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 8 254 €, zásoby 505 €, pohľadávky 452 272 €, finančné účty 13 755 €. 2018: dlhodobý majetok 8 254 €, zásoby 505 €, pohľadávky 420 826 €, finančné účty 99 €. 2019: dlhodobý majetok 8 254 €, zásoby 505 €, pohľadávky 348 101 €, finančné účty 99 €. 2020: dlhodobý majetok 8 254 €, zásoby 505 €, pohľadávky 349 019 €, finančné účty −3 699 €. 2021: dlhodobý majetok 8 254 €, zásoby 505 €, pohľadávky 349 019 €, finančné účty −3 699 €.500 tis.0−5 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 8 254 €, zásoby 505 €, pohľadávky 452 272 €, finančné účty 13 755 €. 2018: dlhodobý majetok 8 254 €, zásoby 505 €, pohľadávky 420 826 €, finančné účty 99 €. 2019: dlhodobý majetok 8 254 €, zásoby 505 €, pohľadávky 348 101 €, finančné účty 99 €. 2020: dlhodobý majetok 8 254 €, zásoby 505 €, pohľadávky 349 019 €, finančné účty −3 699 €. 2021: dlhodobý majetok 8 254 €, zásoby 505 €, pohľadávky 349 019 €, finančné účty −3 699 €.500 tis.0−5 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 8 254 €, zásoby 505 €, pohľadávky 452 272 €, finančné účty 13 755 €. 2018: dlhodobý majetok 8 254 €, zásoby 505 €, pohľadávky 420 826 €, finančné účty 99 €. 2019: dlhodobý majetok 8 254 €, zásoby 505 €, pohľadávky 348 101 €, finančné účty 99 €. 2020: dlhodobý majetok 8 254 €, zásoby 505 €, pohľadávky 349 019 €, finančné účty −3 699 €. 2021: dlhodobý majetok 8 254 €, zásoby 505 €, pohľadávky 349 019 €, finančné účty −3 699 €.500 tis.0−5 tis.20172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 17 084 €, dlhodobé záväzky 31 €, krátkodobé záväzky 457 671 €. 2018: vlastné imanie 13 999 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 415 685 €. 2019: vlastné imanie 13 796 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 343 163 €. 2020: vlastné imanie 13 796 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 283 €. 2021: vlastné imanie 13 796 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 283 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 17 084 €, dlhodobé záväzky 31 €, krátkodobé záväzky 457 671 €. 2018: vlastné imanie 13 999 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 415 685 €. 2019: vlastné imanie 13 796 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 343 163 €. 2020: vlastné imanie 13 796 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 283 €. 2021: vlastné imanie 13 796 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 283 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 17 084 €, dlhodobé záväzky 31 €, krátkodobé záväzky 457 671 €. 2018: vlastné imanie 13 999 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 415 685 €. 2019: vlastné imanie 13 796 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 343 163 €. 2020: vlastné imanie 13 796 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 283 €. 2021: vlastné imanie 13 796 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 283 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.000201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,01 mil.584 tis.000
Výsledok hospodárenia7,3 tis.−3,1 tis.−20400
Aktíva474,8 tis.429,7 tis.357 tis.354,1 tis.354,1 tis.
Vlastné imanie17,1 tis.14 tis.13,8 tis.13,8 tis.13,8 tis.
Daň z príjmu2,9 tis.0000
Zadlženosť96,4 %96,7 %96,1 %96,1 %96,1 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
354,1 tis.
Vlastné imanie
13,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,1 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
354,1 tis.
Vlastné imanie
13,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,1 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−204
Aktíva
357 tis.
Vlastné imanie
13,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,1 %

2018

Tržby
584 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,1 tis.
Aktíva
429,7 tis.
Vlastné imanie
14 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,7 %

2017

Tržby
1,01 mil.
Výsledok hospodárenia
7,3 tis.
Aktíva
474,8 tis.
Vlastné imanie
17,1 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
96,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API