prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

ZVARIUS s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44531699aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 12. 200817 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 13. 10. 2026
Tržby
807 590 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ZVARIUS s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44531699
daňové identifikačné číslo
2022729093
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022729093
Sídlo
Partizánska cesta 1481, 95701 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 12. 2008
V registri
17 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 21072/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
354181
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kovovýroba15. 12. 2008—
zámočníctvo15. 12. 2008—
organizovanie a riadenie zváračských kurzov a školení15. 12. 2008—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)15. 12. 2008—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností15. 12. 2008—
prenájom hnuteľných vecí15. 12. 2008—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 09. 04. 2022

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022729093: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022729093: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022729093IČ DPH SK2022729093Obdobia daňových registráciíDIČ 2022729093: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022729093: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022729093IČ DPH SK2022729093Obdobia daňových registráciíDIČ 2022729093: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022729093: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022729093IČ DPH SK2022729093
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202272909311. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 19. 12. 2008
daňové identifikačné číslo202272909310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 13. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 13. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 13. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 13. 10. 2026 otvorený05. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 21. 09. 2026 ukončené18. 09. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 13. 10. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadlo do straty −118 831 € a znížila tržby o ▼57 % na 807,6 tisíc eur.

Tržby

807 590 €

▼ 56,6 %

Výsledok hospodárenia

−118 831 €

▼ 147,7 %

Aktíva

1 149 799 €

▼ 7,3 %

Vlastné imanie

860 127 €

▼ 12,1 %

Zadlženosť

25,2 %

Hrubá marža

−14,2 %

Čistá marža

−14,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 829 114 €. 2021: tržby 929 701 €. 2022: tržby 1 036 425 €. 2023: tržby 1 860 700 €. 2024: tržby 807 590 €.2 mil.1 mil.0829,1 tis.929,7 tis.1,04 mil.1,86 mil.807,6 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 829 114 €. 2021: tržby 929 701 €. 2022: tržby 1 036 425 €. 2023: tržby 1 860 700 €. 2024: tržby 807 590 €.2 mil.1 mil.0829,1 tis.929,7 tis.1,04 mil.1,86 mil.807,6 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 829 114 €. 2021: tržby 929 701 €. 2022: tržby 1 036 425 €. 2023: tržby 1 860 700 €. 2024: tržby 807 590 €.2 mil.1 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 151 712 €. 2021: výsledok hospodárenia 24 609 €. 2022: výsledok hospodárenia 46 590 €. 2023: výsledok hospodárenia 249 181 €. 2024: výsledok hospodárenia −118 831 €.250 tis.0−200 tis.+151,7 tis.+24,6 tis.+46,6 tis.+249,2 tis.−118,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 151 712 €. 2021: výsledok hospodárenia 24 609 €. 2022: výsledok hospodárenia 46 590 €. 2023: výsledok hospodárenia 249 181 €. 2024: výsledok hospodárenia −118 831 €.250 tis.0−200 tis.+46,6 tis.202020222024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 151 712 €. 2021: výsledok hospodárenia 24 609 €. 2022: výsledok hospodárenia 46 590 €. 2023: výsledok hospodárenia 249 181 €. 2024: výsledok hospodárenia −118 831 €.250 tis.0−200 tis.20212024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 855 632 €, vlastné imanie 658 579 €. 2021: aktíva 871 506 €, vlastné imanie 683 188 €. 2022: aktíva 1 254 608 €, vlastné imanie 729 777 €. 2023: aktíva 1 240 333 €, vlastné imanie 978 958 €. 2024: aktíva 1 149 799 €, vlastné imanie 860 127 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 855 632 €, vlastné imanie 658 579 €. 2021: aktíva 871 506 €, vlastné imanie 683 188 €. 2022: aktíva 1 254 608 €, vlastné imanie 729 777 €. 2023: aktíva 1 240 333 €, vlastné imanie 978 958 €. 2024: aktíva 1 149 799 €, vlastné imanie 860 127 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 855 632 €, vlastné imanie 658 579 €. 2021: aktíva 871 506 €, vlastné imanie 683 188 €. 2022: aktíva 1 254 608 €, vlastné imanie 729 777 €. 2023: aktíva 1 240 333 €, vlastné imanie 978 958 €. 2024: aktíva 1 149 799 €, vlastné imanie 860 127 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 87 235 €, zásoby 16 287 €, pohľadávky 354 482 €, finančné účty 397 033 €. 2021: dlhodobý majetok 79 561 €, zásoby 17 256 €, pohľadávky 363 693 €, finančné účty 410 410 €. 2022: dlhodobý majetok 98 774 €, zásoby 229 395 €, pohľadávky 493 382 €, finančné účty 432 432 €. 2023: dlhodobý majetok 101 896 €, zásoby 25 384 €, pohľadávky 554 331 €, finančné účty 557 760 €. 2024: dlhodobý majetok 112 243 €, zásoby 21 085 €, pohľadávky 486 203 €, finančné účty 523 231 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 87 235 €, zásoby 16 287 €, pohľadávky 354 482 €, finančné účty 397 033 €. 2021: dlhodobý majetok 79 561 €, zásoby 17 256 €, pohľadávky 363 693 €, finančné účty 410 410 €. 2022: dlhodobý majetok 98 774 €, zásoby 229 395 €, pohľadávky 493 382 €, finančné účty 432 432 €. 2023: dlhodobý majetok 101 896 €, zásoby 25 384 €, pohľadávky 554 331 €, finančné účty 557 760 €. 2024: dlhodobý majetok 112 243 €, zásoby 21 085 €, pohľadávky 486 203 €, finančné účty 523 231 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 87 235 €, zásoby 16 287 €, pohľadávky 354 482 €, finančné účty 397 033 €. 2021: dlhodobý majetok 79 561 €, zásoby 17 256 €, pohľadávky 363 693 €, finančné účty 410 410 €. 2022: dlhodobý majetok 98 774 €, zásoby 229 395 €, pohľadávky 493 382 €, finančné účty 432 432 €. 2023: dlhodobý majetok 101 896 €, zásoby 25 384 €, pohľadávky 554 331 €, finančné účty 557 760 €. 2024: dlhodobý majetok 112 243 €, zásoby 21 085 €, pohľadávky 486 203 €, finančné účty 523 231 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 658 579 €, dlhodobé záväzky 4 411 €, krátkodobé záväzky 192 642 €. 2021: vlastné imanie 683 188 €, dlhodobé záväzky 4 931 €, krátkodobé záväzky 183 387 €. 2022: vlastné imanie 729 777 €, dlhodobé záväzky 5 541 €, krátkodobé záväzky 519 290 €. 2023: vlastné imanie 978 958 €, dlhodobé záväzky 6 286 €, krátkodobé záväzky 255 089 €. 2024: vlastné imanie 860 127 €, dlhodobé záväzky 6 880 €, krátkodobé záväzky 282 792 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 658 579 €, dlhodobé záväzky 4 411 €, krátkodobé záväzky 192 642 €. 2021: vlastné imanie 683 188 €, dlhodobé záväzky 4 931 €, krátkodobé záväzky 183 387 €. 2022: vlastné imanie 729 777 €, dlhodobé záväzky 5 541 €, krátkodobé záväzky 519 290 €. 2023: vlastné imanie 978 958 €, dlhodobé záväzky 6 286 €, krátkodobé záväzky 255 089 €. 2024: vlastné imanie 860 127 €, dlhodobé záväzky 6 880 €, krátkodobé záväzky 282 792 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 658 579 €, dlhodobé záväzky 4 411 €, krátkodobé záväzky 192 642 €. 2021: vlastné imanie 683 188 €, dlhodobé záväzky 4 931 €, krátkodobé záväzky 183 387 €. 2022: vlastné imanie 729 777 €, dlhodobé záväzky 5 541 €, krátkodobé záväzky 519 290 €. 2023: vlastné imanie 978 958 €, dlhodobé záväzky 6 286 €, krátkodobé záväzky 255 089 €. 2024: vlastné imanie 860 127 €, dlhodobé záväzky 6 880 €, krátkodobé záväzky 282 792 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 38 771 €. 2021: daň z príjmu 7 970 €. 2022: daň z príjmu 12 424 €. 2023: daň z príjmu 67 068 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.100 tis.50 tis.038,8 tis.8 tis.12,4 tis.67,1 tis.3,8 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 38 771 €. 2021: daň z príjmu 7 970 €. 2022: daň z príjmu 12 424 €. 2023: daň z príjmu 67 068 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.100 tis.50 tis.038,8 tis.8 tis.12,4 tis.67,1 tis.3,8 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 38 771 €. 2021: daň z príjmu 7 970 €. 2022: daň z príjmu 12 424 €. 2023: daň z príjmu 67 068 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.100 tis.50 tis.0202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby829,1 tis.929,7 tis.1,04 mil.1,86 mil.807,6 tis.
Výsledok hospodárenia151,7 tis.24,6 tis.46,6 tis.249,2 tis.−118,8 tis.
Aktíva855,6 tis.871,5 tis.1,25 mil.1,24 mil.1,15 mil.
Vlastné imanie658,6 tis.683,2 tis.729,8 tis.979 tis.860,1 tis.
Daň z príjmu38,8 tis.8 tis.12,4 tis.67,1 tis.3,8 tis.
Zadlženosť23,0 %21,6 %41,8 %21,1 %25,2 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
807,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−118,8 tis.
Aktíva
1,15 mil.
Vlastné imanie
860,1 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
25,2 %

2023

Tržby
1,86 mil.
Výsledok hospodárenia
249,2 tis.
Aktíva
1,24 mil.
Vlastné imanie
979 tis.
Daň z príjmu
67,1 tis.
Zadlženosť
21,1 %

2022

Tržby
1,04 mil.
Výsledok hospodárenia
46,6 tis.
Aktíva
1,25 mil.
Vlastné imanie
729,8 tis.
Daň z príjmu
12,4 tis.
Zadlženosť
41,8 %

2021

Tržby
929,7 tis.
Výsledok hospodárenia
24,6 tis.
Aktíva
871,5 tis.
Vlastné imanie
683,2 tis.
Daň z príjmu
8 tis.
Zadlženosť
21,6 %

2020

Tržby
829,1 tis.
Výsledok hospodárenia
151,7 tis.
Aktíva
855,6 tis.
Vlastné imanie
658,6 tis.
Daň z príjmu
38,8 tis.
Zadlženosť
23,0 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API