prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

bioTomal, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44530013aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 12. 200817 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
1 889 599 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
bioTomal, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44530013
daňové identifikačné číslo
2022735055
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022735055
Sídlo
176, 94136 Rúbaň, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 12. 2008
V registri
17 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 23632/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
290192
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Prípravné práce k realizácii stavby27. 08. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 12. 2008—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 08. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov27. 08. 2013—
výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied10. 12. 2008—
poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja13. 01. 2024—
poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo13. 01. 2024—
výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov13. 01. 2024—
výroba potravinárskych a škrobových výrobkov13. 01. 2024—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby13. 01. 2024—
reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky13. 01. 2024—
mimoškolská vzdelávacia činnosť13. 01. 2024—
vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce13. 01. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022735055: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022735055: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022735055IČ DPH SK2022735055Obdobia daňových registráciíDIČ 2022735055: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022735055: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022735055IČ DPH SK2022735055Obdobia daňových registráciíDIČ 2022735055: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022735055: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022735055IČ DPH SK2022735055
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202273505511. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2010
daňové identifikačné číslo202273505510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −89 264 € a zvýšila tržby o ▲5 % na 1,89 mil. €.

Tržby

1 889 599 €

▲ 5,1 %

Výsledok hospodárenia

−89 264 €

▼ 51,3 %

Aktíva

969 317 €

▼ 3,6 %

Vlastné imanie

262 048 €

▼ 25,4 %

Zadlženosť

73,0 %

Hrubá marža

−4,5 %

Čistá marža

−4,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 157 840 €. 2022: tržby 993 724 €. 2023: tržby 1 026 552 €. 2024: tržby 1 797 833 €. 2025: tržby 1 889 599 €.2 mil.1 mil.01,16 mil.993,7 tis.1,03 mil.1,8 mil.1,89 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 157 840 €. 2022: tržby 993 724 €. 2023: tržby 1 026 552 €. 2024: tržby 1 797 833 €. 2025: tržby 1 889 599 €.2 mil.1 mil.01,16 mil.993,7 tis.1,03 mil.1,8 mil.1,89 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 157 840 €. 2022: tržby 993 724 €. 2023: tržby 1 026 552 €. 2024: tržby 1 797 833 €. 2025: tržby 1 889 599 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 64 737 €. 2022: výsledok hospodárenia 50 657 €. 2023: výsledok hospodárenia 28 287 €. 2024: výsledok hospodárenia −58 984 €. 2025: výsledok hospodárenia −89 264 €.100 tis.0−100 tis.+64,7 tis.+50,7 tis.+28,3 tis.−59 tis.−89,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 64 737 €. 2022: výsledok hospodárenia 50 657 €. 2023: výsledok hospodárenia 28 287 €. 2024: výsledok hospodárenia −58 984 €. 2025: výsledok hospodárenia −89 264 €.100 tis.0−100 tis.+64,7 tis.+50,7 tis.+28,3 tis.−59 tis.−89,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 64 737 €. 2022: výsledok hospodárenia 50 657 €. 2023: výsledok hospodárenia 28 287 €. 2024: výsledok hospodárenia −58 984 €. 2025: výsledok hospodárenia −89 264 €.100 tis.0−100 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 663 104 €, vlastné imanie 296 352 €. 2022: aktíva 615 584 €, vlastné imanie 382 009 €. 2023: aktíva 776 403 €, vlastné imanie 410 296 €. 2024: aktíva 1 005 036 €, vlastné imanie 351 312 €. 2025: aktíva 969 317 €, vlastné imanie 262 048 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 663 104 €, vlastné imanie 296 352 €. 2022: aktíva 615 584 €, vlastné imanie 382 009 €. 2023: aktíva 776 403 €, vlastné imanie 410 296 €. 2024: aktíva 1 005 036 €, vlastné imanie 351 312 €. 2025: aktíva 969 317 €, vlastné imanie 262 048 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 663 104 €, vlastné imanie 296 352 €. 2022: aktíva 615 584 €, vlastné imanie 382 009 €. 2023: aktíva 776 403 €, vlastné imanie 410 296 €. 2024: aktíva 1 005 036 €, vlastné imanie 351 312 €. 2025: aktíva 969 317 €, vlastné imanie 262 048 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 187 178 €, zásoby 14 174 €, pohľadávky 397 362 €, finančné účty 64 390 €. 2022: dlhodobý majetok 166 127 €, zásoby 47 318 €, pohľadávky 371 335 €, finančné účty 30 804 €. 2023: dlhodobý majetok 167 675 €, zásoby 8 358 €, pohľadávky 576 720 €, finančné účty 23 650 €. 2024: dlhodobý majetok 154 740 €, zásoby 251 100 €, pohľadávky 509 612 €, finančné účty 78 997 €. 2025: dlhodobý majetok 181 278 €, zásoby 281 639 €, pohľadávky 481 420 €, finančné účty 17 408 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 187 178 €, zásoby 14 174 €, pohľadávky 397 362 €, finančné účty 64 390 €. 2022: dlhodobý majetok 166 127 €, zásoby 47 318 €, pohľadávky 371 335 €, finančné účty 30 804 €. 2023: dlhodobý majetok 167 675 €, zásoby 8 358 €, pohľadávky 576 720 €, finančné účty 23 650 €. 2024: dlhodobý majetok 154 740 €, zásoby 251 100 €, pohľadávky 509 612 €, finančné účty 78 997 €. 2025: dlhodobý majetok 181 278 €, zásoby 281 639 €, pohľadávky 481 420 €, finančné účty 17 408 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 187 178 €, zásoby 14 174 €, pohľadávky 397 362 €, finančné účty 64 390 €. 2022: dlhodobý majetok 166 127 €, zásoby 47 318 €, pohľadávky 371 335 €, finančné účty 30 804 €. 2023: dlhodobý majetok 167 675 €, zásoby 8 358 €, pohľadávky 576 720 €, finančné účty 23 650 €. 2024: dlhodobý majetok 154 740 €, zásoby 251 100 €, pohľadávky 509 612 €, finančné účty 78 997 €. 2025: dlhodobý majetok 181 278 €, zásoby 281 639 €, pohľadávky 481 420 €, finančné účty 17 408 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 296 352 €, dlhodobé záväzky 1 063 €, krátkodobé záväzky 365 689 €. 2022: vlastné imanie 382 009 €, dlhodobé záväzky 27 612 €, krátkodobé záväzky 205 963 €. 2023: vlastné imanie 410 296 €, dlhodobé záväzky 21 867 €, krátkodobé záväzky 344 240 €. 2024: vlastné imanie 351 312 €, dlhodobé záväzky 16 100 €, krátkodobé záväzky 637 624 €. 2025: vlastné imanie 262 048 €, dlhodobé záväzky 29 389 €, krátkodobé záväzky 677 880 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 296 352 €, dlhodobé záväzky 1 063 €, krátkodobé záväzky 365 689 €. 2022: vlastné imanie 382 009 €, dlhodobé záväzky 27 612 €, krátkodobé záväzky 205 963 €. 2023: vlastné imanie 410 296 €, dlhodobé záväzky 21 867 €, krátkodobé záväzky 344 240 €. 2024: vlastné imanie 351 312 €, dlhodobé záväzky 16 100 €, krátkodobé záväzky 637 624 €. 2025: vlastné imanie 262 048 €, dlhodobé záväzky 29 389 €, krátkodobé záväzky 677 880 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 296 352 €, dlhodobé záväzky 1 063 €, krátkodobé záväzky 365 689 €. 2022: vlastné imanie 382 009 €, dlhodobé záväzky 27 612 €, krátkodobé záväzky 205 963 €. 2023: vlastné imanie 410 296 €, dlhodobé záväzky 21 867 €, krátkodobé záväzky 344 240 €. 2024: vlastné imanie 351 312 €, dlhodobé záväzky 16 100 €, krátkodobé záväzky 637 624 €. 2025: vlastné imanie 262 048 €, dlhodobé záväzky 29 389 €, krátkodobé záväzky 677 880 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 17 830 €. 2022: daň z príjmu 14 414 €. 2023: daň z príjmu 10 099 €. 2024: daň z príjmu 4 499 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.017,8 tis.14,4 tis.10,1 tis.4,5 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 17 830 €. 2022: daň z príjmu 14 414 €. 2023: daň z príjmu 10 099 €. 2024: daň z príjmu 4 499 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.017,8 tis.14,4 tis.10,1 tis.4,5 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 17 830 €. 2022: daň z príjmu 14 414 €. 2023: daň z príjmu 10 099 €. 2024: daň z príjmu 4 499 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,16 mil.993,7 tis.1,03 mil.1,8 mil.1,89 mil.
Výsledok hospodárenia64,7 tis.50,7 tis.28,3 tis.−59 tis.−89,3 tis.
Aktíva663,1 tis.615,6 tis.776,4 tis.1,01 mil.969,3 tis.
Vlastné imanie296,4 tis.382 tis.410,3 tis.351,3 tis.262 tis.
Daň z príjmu17,8 tis.14,4 tis.10,1 tis.4,5 tis.3,8 tis.
Zadlženosť55,3 %37,9 %47,2 %65,0 %73,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
1,89 mil.
Výsledok hospodárenia
−89,3 tis.
Aktíva
969,3 tis.
Vlastné imanie
262 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
73,0 %

2024

Tržby
1,8 mil.
Výsledok hospodárenia
−59 tis.
Aktíva
1,01 mil.
Vlastné imanie
351,3 tis.
Daň z príjmu
4,5 tis.
Zadlženosť
65,0 %

2023

Tržby
1,03 mil.
Výsledok hospodárenia
28,3 tis.
Aktíva
776,4 tis.
Vlastné imanie
410,3 tis.
Daň z príjmu
10,1 tis.
Zadlženosť
47,2 %

2022

Tržby
993,7 tis.
Výsledok hospodárenia
50,7 tis.
Aktíva
615,6 tis.
Vlastné imanie
382 tis.
Daň z príjmu
14,4 tis.
Zadlženosť
37,9 %

2021

Tržby
1,16 mil.
Výsledok hospodárenia
64,7 tis.
Aktíva
663,1 tis.
Vlastné imanie
296,4 tis.
Daň z príjmu
17,8 tis.
Zadlženosť
55,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API