prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

CRB Group s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44527161aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 12. 200817 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
1 094 329 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CRB Group s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44527161
daňové identifikačné číslo
2820002328
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Palánok 1, 94901 Nitra, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 12. 2008
V registri
17 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 62238/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
697680
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),16. 12. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,16. 12. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,16. 12. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,16. 12. 2008—
reklamné a marketingové služby,16. 12. 2008—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,16. 12. 2008—
prieskum trhu a verejnej mienky,16. 12. 2008—
počítačové služby,16. 12. 2008—
fotografické služby,15. 08. 2013—
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)07. 12. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien07. 12. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby07. 12. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov07. 12. 2016—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení07. 12. 2016—
Maloobchod a veľkoobchod s motorovými vozidlami (vrátane s ojazdenými motorovými vozidlami, s náhradnými dielmi pre motorové vozidlá, s auto-doplnkami, s motocyklami a náhradnými dielmi pre motocykle)07. 12. 2016—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla07. 12. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla07. 12. 2016—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave07. 12. 2016—
Sťahovacie služby07. 12. 2016—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce07. 12. 2016—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok07. 12. 2016—
Faktoring a forfaiting07. 12. 2016—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom07. 12. 2016—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu07. 12. 2016—
Vedenie účtovníctva07. 12. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí07. 12. 2016—
Služby požičovní07. 12. 2016—
Čistiace a upratovacie služby07. 12. 2016—
Administratívne služby07. 12. 2016—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti07. 12. 2016—
Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty07. 12. 2016—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí07. 12. 2016—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu07. 12. 2016—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela07. 12. 2016—
Poskytovanie služieb osobného charakteru07. 12. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2820002328: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820002328Obdobia daňových registráciíDIČ 2820002328: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820002328Obdobia daňových registráciíDIČ 2820002328: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820002328
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo282000232810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 12. 08. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −44 744 € a zvýšila tržby o ▲169 % na 1,09 mil. €.

Tržby

1 094 329 €

▲ 169,2 %

Výsledok hospodárenia

−44 744 €

▲ 12,5 %

Aktíva

1 437 411 €

▲ 146,8 %

Vlastné imanie

17 895 €

▼ 71,4 %

Zadlženosť

98,8 %

Hrubá marža

−4,1 %

Čistá marža

−4,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 149 679 €. 2017: tržby 72 472 €. 2018: tržby 98 899 €. 2019: tržby 406 493 €. 2020: tržby 1 094 329 €.2 mil.1 mil.0149,7 tis.72,5 tis.98,9 tis.406,5 tis.1,09 mil.20162017201820192020Tržby2016: tržby 149 679 €. 2017: tržby 72 472 €. 2018: tržby 98 899 €. 2019: tržby 406 493 €. 2020: tržby 1 094 329 €.2 mil.1 mil.0149,7 tis.72,5 tis.98,9 tis.406,5 tis.1,09 mil.20162017201820192020Tržby2016: tržby 149 679 €. 2017: tržby 72 472 €. 2018: tržby 98 899 €. 2019: tržby 406 493 €. 2020: tržby 1 094 329 €.2 mil.1 mil.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −35 230 €. 2017: výsledok hospodárenia −53 027 €. 2018: výsledok hospodárenia −62 680 €. 2019: výsledok hospodárenia −51 112 €. 2020: výsledok hospodárenia −44 744 €.0−100 tis.−35,2 tis.−53 tis.−62,7 tis.−51,1 tis.−44,7 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −35 230 €. 2017: výsledok hospodárenia −53 027 €. 2018: výsledok hospodárenia −62 680 €. 2019: výsledok hospodárenia −51 112 €. 2020: výsledok hospodárenia −44 744 €.0−100 tis.−35,2 tis.−53 tis.−62,7 tis.−51,1 tis.−44,7 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −35 230 €. 2017: výsledok hospodárenia −53 027 €. 2018: výsledok hospodárenia −62 680 €. 2019: výsledok hospodárenia −51 112 €. 2020: výsledok hospodárenia −44 744 €.0−100 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 236 464 €, vlastné imanie −20 542 €. 2017: aktíva 288 225 €, vlastné imanie −73 569 €. 2018: aktíva 260 324 €, vlastné imanie −136 249 €. 2019: aktíva 582 489 €, vlastné imanie 62 639 €. 2020: aktíva 1 437 411 €, vlastné imanie 17 895 €.2 mil.0−200 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 236 464 €, vlastné imanie −20 542 €. 2017: aktíva 288 225 €, vlastné imanie −73 569 €. 2018: aktíva 260 324 €, vlastné imanie −136 249 €. 2019: aktíva 582 489 €, vlastné imanie 62 639 €. 2020: aktíva 1 437 411 €, vlastné imanie 17 895 €.2 mil.0−200 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 236 464 €, vlastné imanie −20 542 €. 2017: aktíva 288 225 €, vlastné imanie −73 569 €. 2018: aktíva 260 324 €, vlastné imanie −136 249 €. 2019: aktíva 582 489 €, vlastné imanie 62 639 €. 2020: aktíva 1 437 411 €, vlastné imanie 17 895 €.2 mil.0−200 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 42 228 €, zásoby 156 812 €, pohľadávky 37 240 €, finančné účty 80 €. 2017: dlhodobý majetok 128 108 €, zásoby 156 812 €, pohľadávky 2 768 €, finančné účty 34 €. 2018: dlhodobý majetok 89 653 €, zásoby 156 812 €, pohľadávky 2 574 €, finančné účty 10 590 €. 2019: dlhodobý majetok 116 935 €, zásoby 424 596 €, pohľadávky 40 374 €, finančné účty 138 €. 2020: dlhodobý majetok 62 261 €, zásoby 1 323 940 €, pohľadávky 44 127 €, finančné účty 6 853 €.2 mil.1 mil.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 42 228 €, zásoby 156 812 €, pohľadávky 37 240 €, finančné účty 80 €. 2017: dlhodobý majetok 128 108 €, zásoby 156 812 €, pohľadávky 2 768 €, finančné účty 34 €. 2018: dlhodobý majetok 89 653 €, zásoby 156 812 €, pohľadávky 2 574 €, finančné účty 10 590 €. 2019: dlhodobý majetok 116 935 €, zásoby 424 596 €, pohľadávky 40 374 €, finančné účty 138 €. 2020: dlhodobý majetok 62 261 €, zásoby 1 323 940 €, pohľadávky 44 127 €, finančné účty 6 853 €.2 mil.1 mil.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 42 228 €, zásoby 156 812 €, pohľadávky 37 240 €, finančné účty 80 €. 2017: dlhodobý majetok 128 108 €, zásoby 156 812 €, pohľadávky 2 768 €, finančné účty 34 €. 2018: dlhodobý majetok 89 653 €, zásoby 156 812 €, pohľadávky 2 574 €, finančné účty 10 590 €. 2019: dlhodobý majetok 116 935 €, zásoby 424 596 €, pohľadávky 40 374 €, finančné účty 138 €. 2020: dlhodobý majetok 62 261 €, zásoby 1 323 940 €, pohľadávky 44 127 €, finančné účty 6 853 €.2 mil.1 mil.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −20 542 €, dlhodobé záväzky 11 359 €, krátkodobé záväzky 245 647 €. 2017: vlastné imanie −73 569 €, dlhodobé záväzky 14 838 €, krátkodobé záväzky 346 956 €. 2018: vlastné imanie −136 249 €, dlhodobé záväzky 10 474 €, krátkodobé záväzky 386 099 €. 2019: vlastné imanie 62 639 €, dlhodobé záväzky 9 594 €, krátkodobé záväzky 510 256 €. 2020: vlastné imanie 17 895 €, dlhodobé záväzky 6 396 €, krátkodobé záväzky 1 413 120 €.2 mil.0−200 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −20 542 €, dlhodobé záväzky 11 359 €, krátkodobé záväzky 245 647 €. 2017: vlastné imanie −73 569 €, dlhodobé záväzky 14 838 €, krátkodobé záväzky 346 956 €. 2018: vlastné imanie −136 249 €, dlhodobé záväzky 10 474 €, krátkodobé záväzky 386 099 €. 2019: vlastné imanie 62 639 €, dlhodobé záväzky 9 594 €, krátkodobé záväzky 510 256 €. 2020: vlastné imanie 17 895 €, dlhodobé záväzky 6 396 €, krátkodobé záväzky 1 413 120 €.2 mil.0−200 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −20 542 €, dlhodobé záväzky 11 359 €, krátkodobé záväzky 245 647 €. 2017: vlastné imanie −73 569 €, dlhodobé záväzky 14 838 €, krátkodobé záväzky 346 956 €. 2018: vlastné imanie −136 249 €, dlhodobé záväzky 10 474 €, krátkodobé záväzky 386 099 €. 2019: vlastné imanie 62 639 €, dlhodobé záväzky 9 594 €, krátkodobé záväzky 510 256 €. 2020: vlastné imanie 17 895 €, dlhodobé záväzky 6 396 €, krátkodobé záväzky 1 413 120 €.2 mil.0−200 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby149,7 tis.72,5 tis.98,9 tis.406,5 tis.1,09 mil.
Výsledok hospodárenia−35,2 tis.−53 tis.−62,7 tis.−51,1 tis.−44,7 tis.
Aktíva236,5 tis.288,2 tis.260,3 tis.582,5 tis.1,44 mil.
Vlastné imanie−20,5 tis.−73,6 tis.−136,2 tis.62,6 tis.17,9 tis.
Daň z príjmu960960000
Zadlženosť108,7 %125,5 %152,3 %89,2 %98,8 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
1,09 mil.
Výsledok hospodárenia
−44,7 tis.
Aktíva
1,44 mil.
Vlastné imanie
17,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,8 %

2019

Tržby
406,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−51,1 tis.
Aktíva
582,5 tis.
Vlastné imanie
62,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,2 %

2018

Tržby
98,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−62,7 tis.
Aktíva
260,3 tis.
Vlastné imanie
−136,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
152,3 %

2017

Tržby
72,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−53 tis.
Aktíva
288,2 tis.
Vlastné imanie
−73,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
125,5 %

2016

Tržby
149,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−35,2 tis.
Aktíva
236,5 tis.
Vlastné imanie
−20,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
108,7 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API