Súhrn
- Vznik
- 06. 12. 200816 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 7 392 €2021
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- GTi-net s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44526491
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Krtíšska 320/21, 99106 Želovce, Slovenská republika
- Územie
- Želovceokres Veľký KrtíšBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 12. 2008
- Zánik
- 02. 07. 2025
- V registri
- 16 rokov 6 mesiacov
- Stav
- zaniknutý 02. 07. 2025
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 15746/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 544258
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 03. 2024 (rok porušenia 2023).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 znížila stratu na −2 314 € a znížila tržby o ▼86 % na 7,4 tisíc eur.
Tržby
7 392 €
▼ 85,6 %Výsledok hospodárenia
−2 314 €
▲ 96,6 %Aktíva
29 446 €
▼ 87,4 %Vlastné imanie
−2 314 €
▲ 96,6 %Zadlženosť
107,9 %
Hrubá marža
−31,3 %
Čistá marža
−31,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 69,3 tis. | 11,9 tis. | 49,6 tis. | 51,5 tis. | 7,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −61,5 tis. | −1,9 tis. | −3,3 tis. | −69 tis. | −2,3 tis. |
| Aktíva | 95,8 tis. | 93,9 tis. | 21,3 tis. | 233,6 tis. | 29,4 tis. |
| Vlastné imanie | −134,7 tis. | −56,7 tis. | −60 tis. | −69 tis. | −2,3 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 240,6 % | 160,4 % | 382,5 % | 129,5 % | 107,9 % |
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
2021
- Tržby
- 7,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,3 tis.
- Aktíva
- 29,4 tis.
- Vlastné imanie
- −2,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 107,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 51,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −69 tis.
- Aktíva
- 233,6 tis.
- Vlastné imanie
- −69 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 129,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 49,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,3 tis.
- Aktíva
- 21,3 tis.
- Vlastné imanie
- −60 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 382,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 11,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,9 tis.
- Aktíva
- 93,9 tis.
- Vlastné imanie
- −56,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 160,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 69,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −61,5 tis.
- Aktíva
- 95,8 tis.
- Vlastné imanie
- −134,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 240,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.