prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Fytosal European Corporation, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44512384aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 11. 200817 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
Tržby
56 777 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Fytosal European Corporation, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44512384
daňové identifikačné číslo
2022714034
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022714034
Sídlo
Aleja slobody 15, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 11. 2008
V registri
17 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 50416/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
619211
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
výroba trvanlivého pečiva, koláčov, suchárov, keksov a krekerov19. 11. 2008—
výroba produktov z topinambura19. 11. 2008—
spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleniny19. 11. 2008—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 11. 2008—
prenájom hnuteľných vecí19. 11. 2008—
administratívne služby19. 11. 2008—
reklamné a marketingové služby19. 11. 2008—
výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied19. 11. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu19. 11. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb19. 11. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby19. 11. 2008—
poľnohospodárstvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja19. 11. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022714034: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022714034: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022714034IČ DPH SK2022714034Obdobia daňových registráciíDIČ 2022714034: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022714034: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022714034IČ DPH SK2022714034Obdobia daňových registráciíDIČ 2022714034: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022714034: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022714034IČ DPH SK2022714034
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202271403411. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 25. 11. 2008
daňové identifikačné číslo202271403410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 8 224 € a zvýšila tržby o ▲21 % na 56,8 tisíc eur.

Tržby

56 777 €

▲ 20,5 %

Výsledok hospodárenia

8 224 €

▲ 109,3 %

Aktíva

273 498 €

▼ 1,8 %

Vlastné imanie

−338 875 €

▲ 2,4 %

Zadlženosť

223,9 %

Hrubá marža

16,2 %

Čistá marža

14,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 98 993 €. 2022: tržby 56 387 €. 2023: tržby 93 335 €. 2024: tržby 47 115 €. 2025: tržby 56 777 €.100 tis.50 tis.099 tis.56,4 tis.93,3 tis.47,1 tis.56,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 98 993 €. 2022: tržby 56 387 €. 2023: tržby 93 335 €. 2024: tržby 47 115 €. 2025: tržby 56 777 €.100 tis.50 tis.099 tis.56,4 tis.93,3 tis.47,1 tis.56,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 98 993 €. 2022: tržby 56 387 €. 2023: tržby 93 335 €. 2024: tržby 47 115 €. 2025: tržby 56 777 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −63 817 €. 2022: výsledok hospodárenia −48 530 €. 2023: výsledok hospodárenia 19 118 €. 2024: výsledok hospodárenia −88 843 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 224 €.20 tis.0−100 tis.−63,8 tis.−48,5 tis.+19,1 tis.−88,8 tis.+8,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −63 817 €. 2022: výsledok hospodárenia −48 530 €. 2023: výsledok hospodárenia 19 118 €. 2024: výsledok hospodárenia −88 843 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 224 €.20 tis.0−100 tis.−63,8 tis.−48,5 tis.+19,1 tis.−88,8 tis.+8,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −63 817 €. 2022: výsledok hospodárenia −48 530 €. 2023: výsledok hospodárenia 19 118 €. 2024: výsledok hospodárenia −88 843 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 224 €.20 tis.0−100 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 374 264 €, vlastné imanie −228 844 €. 2022: aktíva 356 221 €, vlastné imanie −277 374 €. 2023: aktíva 343 798 €, vlastné imanie −258 257 €. 2024: aktíva 278 649 €, vlastné imanie −347 100 €. 2025: aktíva 273 498 €, vlastné imanie −338 875 €.500 tis.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 374 264 €, vlastné imanie −228 844 €. 2022: aktíva 356 221 €, vlastné imanie −277 374 €. 2023: aktíva 343 798 €, vlastné imanie −258 257 €. 2024: aktíva 278 649 €, vlastné imanie −347 100 €. 2025: aktíva 273 498 €, vlastné imanie −338 875 €.500 tis.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 374 264 €, vlastné imanie −228 844 €. 2022: aktíva 356 221 €, vlastné imanie −277 374 €. 2023: aktíva 343 798 €, vlastné imanie −258 257 €. 2024: aktíva 278 649 €, vlastné imanie −347 100 €. 2025: aktíva 273 498 €, vlastné imanie −338 875 €.500 tis.0−500 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 224 064 €, zásoby 130 235 €, pohľadávky 14 041 €, finančné účty 5 924 €. 2022: dlhodobý majetok 218 977 €, zásoby 123 627 €, pohľadávky 8 600 €, finančné účty 5 017 €. 2023: dlhodobý majetok 213 889 €, zásoby 118 221 €, pohľadávky 7 911 €, finančné účty 3 777 €. 2024: dlhodobý majetok 208 802 €, zásoby 61 291 €, pohľadávky 7 283 €, finančné účty 1 273 €. 2025: dlhodobý majetok 203 830 €, zásoby 63 489 €, pohľadávky 5 380 €, finančné účty 799 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 224 064 €, zásoby 130 235 €, pohľadávky 14 041 €, finančné účty 5 924 €. 2022: dlhodobý majetok 218 977 €, zásoby 123 627 €, pohľadávky 8 600 €, finančné účty 5 017 €. 2023: dlhodobý majetok 213 889 €, zásoby 118 221 €, pohľadávky 7 911 €, finančné účty 3 777 €. 2024: dlhodobý majetok 208 802 €, zásoby 61 291 €, pohľadávky 7 283 €, finančné účty 1 273 €. 2025: dlhodobý majetok 203 830 €, zásoby 63 489 €, pohľadávky 5 380 €, finančné účty 799 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 224 064 €, zásoby 130 235 €, pohľadávky 14 041 €, finančné účty 5 924 €. 2022: dlhodobý majetok 218 977 €, zásoby 123 627 €, pohľadávky 8 600 €, finančné účty 5 017 €. 2023: dlhodobý majetok 213 889 €, zásoby 118 221 €, pohľadávky 7 911 €, finančné účty 3 777 €. 2024: dlhodobý majetok 208 802 €, zásoby 61 291 €, pohľadávky 7 283 €, finančné účty 1 273 €. 2025: dlhodobý majetok 203 830 €, zásoby 63 489 €, pohľadávky 5 380 €, finančné účty 799 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −228 844 €, dlhodobé záväzky 465 €, krátkodobé záväzky 602 643 €. 2022: vlastné imanie −277 374 €, dlhodobé záväzky 394 €, krátkodobé záväzky 633 201 €. 2023: vlastné imanie −258 257 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 602 055 €. 2024: vlastné imanie −347 100 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 625 749 €. 2025: vlastné imanie −338 875 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 612 373 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −228 844 €, dlhodobé záväzky 465 €, krátkodobé záväzky 602 643 €. 2022: vlastné imanie −277 374 €, dlhodobé záväzky 394 €, krátkodobé záväzky 633 201 €. 2023: vlastné imanie −258 257 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 602 055 €. 2024: vlastné imanie −347 100 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 625 749 €. 2025: vlastné imanie −338 875 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 612 373 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −228 844 €, dlhodobé záväzky 465 €, krátkodobé záväzky 602 643 €. 2022: vlastné imanie −277 374 €, dlhodobé záväzky 394 €, krátkodobé záväzky 633 201 €. 2023: vlastné imanie −258 257 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 602 055 €. 2024: vlastné imanie −347 100 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 625 749 €. 2025: vlastné imanie −338 875 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 612 373 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000034096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000034096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000034096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby99 tis.56,4 tis.93,3 tis.47,1 tis.56,8 tis.
Výsledok hospodárenia−63,8 tis.−48,5 tis.19,1 tis.−88,8 tis.8,2 tis.
Aktíva374,3 tis.356,2 tis.343,8 tis.278,6 tis.273,5 tis.
Vlastné imanie−228,8 tis.−277,4 tis.−258,3 tis.−347,1 tis.−338,9 tis.
Daň z príjmu000340960
Zadlženosť161,1 %177,9 %175,1 %224,6 %223,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
56,8 tis.
Výsledok hospodárenia
8,2 tis.
Aktíva
273,5 tis.
Vlastné imanie
−338,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
223,9 %

2024

Tržby
47,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−88,8 tis.
Aktíva
278,6 tis.
Vlastné imanie
−347,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
224,6 %

2023

Tržby
93,3 tis.
Výsledok hospodárenia
19,1 tis.
Aktíva
343,8 tis.
Vlastné imanie
−258,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
175,1 %

2022

Tržby
56,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−48,5 tis.
Aktíva
356,2 tis.
Vlastné imanie
−277,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
177,9 %

2021

Tržby
99 tis.
Výsledok hospodárenia
−63,8 tis.
Aktíva
374,3 tis.
Vlastné imanie
−228,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
161,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API