prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Línea plastik trend, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44509791aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 12. 200817 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
700 186 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Línea plastik trend, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44509791
daňové identifikačné číslo
2022728565
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 12. 2008
V registri
17 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 158836/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
235906
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
výroba gumových výrobkov z výrobkov z plastov05. 12. 2008—
odevná výroba05. 12. 2008—
výroba celulózy a papiera05. 12. 2008—
výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi05. 12. 2008—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva05. 12. 2008—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)05. 12. 2008—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu05. 12. 2008—
fotografické služby05. 12. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu05. 12. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb05. 12. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022728565: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022728565Obdobia daňových registráciíDIČ 2022728565: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022728565Obdobia daňových registráciíDIČ 2022728565: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022728565
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202272856510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 845 € a tržby bez zmeny na 700,2 tisíc eur.

Tržby

700 186 €

▼ 0,3 %

Výsledok hospodárenia

845 €

▲ 184,3 %

Aktíva

437 300 €

▼ 10,2 %

Vlastné imanie

372 282 €

▲ 0,2 %

Zadlženosť

14,9 %

Hrubá marža

0,2 %

Čistá marža

0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 49 553 €. 2018: tržby 124 583 €. 2019: tržby 821 834 €. 2020: tržby 702 544 €. 2021: tržby 700 186 €.1 mil.500 tis.049,6 tis.124,6 tis.821,8 tis.702,5 tis.700,2 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 49 553 €. 2018: tržby 124 583 €. 2019: tržby 821 834 €. 2020: tržby 702 544 €. 2021: tržby 700 186 €.1 mil.500 tis.049,6 tis.124,6 tis.821,8 tis.702,5 tis.700,2 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 49 553 €. 2018: tržby 124 583 €. 2019: tržby 821 834 €. 2020: tržby 702 544 €. 2021: tržby 700 186 €.1 mil.500 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 788 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 195 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 943 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 002 €. 2021: výsledok hospodárenia 845 €.2 tis.0−2 tis.+788+1,2 tis.+1,9 tis.−1 tis.+84520172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 788 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 195 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 943 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 002 €. 2021: výsledok hospodárenia 845 €.2 tis.0−2 tis.+788+1,2 tis.+1,9 tis.−1 tis.+84520172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 788 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 195 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 943 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 002 €. 2021: výsledok hospodárenia 845 €.2 tis.0−2 tis.+788+845201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 36 826 €, vlastné imanie 7 300 €. 2018: aktíva 44 838 €, vlastné imanie 8 495 €. 2019: aktíva 450 708 €, vlastné imanie 372 438 €. 2020: aktíva 486 999 €, vlastné imanie 371 437 €. 2021: aktíva 437 300 €, vlastné imanie 372 282 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 36 826 €, vlastné imanie 7 300 €. 2018: aktíva 44 838 €, vlastné imanie 8 495 €. 2019: aktíva 450 708 €, vlastné imanie 372 438 €. 2020: aktíva 486 999 €, vlastné imanie 371 437 €. 2021: aktíva 437 300 €, vlastné imanie 372 282 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 36 826 €, vlastné imanie 7 300 €. 2018: aktíva 44 838 €, vlastné imanie 8 495 €. 2019: aktíva 450 708 €, vlastné imanie 372 438 €. 2020: aktíva 486 999 €, vlastné imanie 371 437 €. 2021: aktíva 437 300 €, vlastné imanie 372 282 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 31 626 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 524 €, finančné účty 1 676 €. 2018: dlhodobý majetok 21 084 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 469 €, finančné účty 8 285 €. 2019: dlhodobý majetok 349 797 €, zásoby 0 €, pohľadávky 98 753 €, finančné účty 2 158 €. 2020: dlhodobý majetok 273 751 €, zásoby 58 211 €, pohľadávky 152 433 €, finančné účty 2 604 €. 2021: dlhodobý majetok 134 209 €, zásoby 116 597 €, pohľadávky 183 621 €, finančné účty 2 873 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 31 626 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 524 €, finančné účty 1 676 €. 2018: dlhodobý majetok 21 084 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 469 €, finančné účty 8 285 €. 2019: dlhodobý majetok 349 797 €, zásoby 0 €, pohľadávky 98 753 €, finančné účty 2 158 €. 2020: dlhodobý majetok 273 751 €, zásoby 58 211 €, pohľadávky 152 433 €, finančné účty 2 604 €. 2021: dlhodobý majetok 134 209 €, zásoby 116 597 €, pohľadávky 183 621 €, finančné účty 2 873 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 31 626 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 524 €, finančné účty 1 676 €. 2018: dlhodobý majetok 21 084 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 469 €, finančné účty 8 285 €. 2019: dlhodobý majetok 349 797 €, zásoby 0 €, pohľadávky 98 753 €, finančné účty 2 158 €. 2020: dlhodobý majetok 273 751 €, zásoby 58 211 €, pohľadávky 152 433 €, finančné účty 2 604 €. 2021: dlhodobý majetok 134 209 €, zásoby 116 597 €, pohľadávky 183 621 €, finančné účty 2 873 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 7 300 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 526 €. 2018: vlastné imanie 8 495 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 343 €. 2019: vlastné imanie 372 438 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 270 €. 2020: vlastné imanie 371 437 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 115 562 €. 2021: vlastné imanie 372 282 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 018 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 7 300 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 526 €. 2018: vlastné imanie 8 495 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 343 €. 2019: vlastné imanie 372 438 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 270 €. 2020: vlastné imanie 371 437 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 115 562 €. 2021: vlastné imanie 372 282 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 018 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 7 300 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 526 €. 2018: vlastné imanie 8 495 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 343 €. 2019: vlastné imanie 372 438 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 270 €. 2020: vlastné imanie 371 437 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 115 562 €. 2021: vlastné imanie 372 282 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 018 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 318 €. 2019: daň z príjmu 517 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 225 €.1 tis.5000480318517022520172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 318 €. 2019: daň z príjmu 517 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 225 €.1 tis.5000480318517022520172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 318 €. 2019: daň z príjmu 517 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 225 €.1 tis.5000480318517022520172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby49,6 tis.124,6 tis.821,8 tis.702,5 tis.700,2 tis.
Výsledok hospodárenia7881,2 tis.1,9 tis.−1 tis.845
Aktíva36,8 tis.44,8 tis.450,7 tis.487 tis.437,3 tis.
Vlastné imanie7,3 tis.8,5 tis.372,4 tis.371,4 tis.372,3 tis.
Daň z príjmu4803185170225
Zadlženosť80,2 %81,1 %17,4 %23,7 %14,9 %

aj 2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
700,2 tis.
Výsledok hospodárenia
845
Aktíva
437,3 tis.
Vlastné imanie
372,3 tis.
Daň z príjmu
225
Zadlženosť
14,9 %

2020

Tržby
702,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−1 tis.
Aktíva
487 tis.
Vlastné imanie
371,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
23,7 %

2019

Tržby
821,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
450,7 tis.
Vlastné imanie
372,4 tis.
Daň z príjmu
517
Zadlženosť
17,4 %

2018

Tržby
124,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
44,8 tis.
Vlastné imanie
8,5 tis.
Daň z príjmu
318
Zadlženosť
81,1 %

2017

Tržby
49,6 tis.
Výsledok hospodárenia
788
Aktíva
36,8 tis.
Vlastné imanie
7,3 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
80,2 %

aj 2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API