prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

FerSecurity s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44499663aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 11. 200817 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
19 501 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
FerSecurity s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44499663
daňové identifikačné číslo
2022722757
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022722757
Sídlo
Kovácsova 322/50, 85110 Bratislava - mestská časť Rusovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 11. 2008
V registri
17 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 55487/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
325017
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,20. 11. 2008—
prípravné práce k realizácii stavby,20. 11. 2008—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,20. 11. 2008—
Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení - elektrických18. 05. 2021—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby18. 05. 2021—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov18. 05. 2021—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť18. 05. 2021—
Administratívne služby18. 05. 2021—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti18. 05. 2021—
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických18. 05. 2021—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok18. 05. 2021—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí18. 05. 2021—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení18. 05. 2021—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla18. 05. 2021—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly18. 05. 2021—
Prenájom hnuteľných vecí18. 05. 2021—
Čistiace a upratovacie služby18. 05. 2021—
Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení18. 05. 2021—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov18. 05. 2021—
Poskytovanie technických služieb na ochranu majetku a osôb – projektovanie, montáž, údržba, revízia alebo oprava zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov24. 06. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022722757: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022722757: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022722757IČ DPH SK2022722757Obdobia daňových registráciíDIČ 2022722757: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022722757: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022722757IČ DPH SK2022722757Obdobia daňových registráciíDIČ 2022722757: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022722757: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022722757IČ DPH SK2022722757
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202272275711. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2009
daňové identifikačné číslo202272275710. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zisk bez zmeny na 4 009 € a tržby bez zmeny na 19,5 tisíc eur.

Tržby

19 501 €

bez zmeny

Výsledok hospodárenia

4 009 €

bez zmeny

Aktíva

33 767 €

bez zmeny

Vlastné imanie

5 602 €

bez zmeny

Zadlženosť

83,4 %

Hrubá marža

20,6 %

Čistá marža

20,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby10/2015 — 12/2021: tržby 3 368 €. 2022: tržby 10 602 €. 2023: tržby 19 501 €. 2024: tržby 19 501 €. 2025: tržby 19 501 €.20 tis.10 tis.03,4 tis.10,6 tis.19,5 tis.19,5 tis.19,5 tis.10/2015 — 12/20212022202320242025Tržby10/2015 — 12/2021: tržby 3 368 €. 2022: tržby 10 602 €. 2023: tržby 19 501 €. 2024: tržby 19 501 €. 2025: tržby 19 501 €.20 tis.10 tis.03,4 tis.19,5 tis.19,5 tis.10/2015 — 12/202120232025Tržby10/2015 — 12/2021: tržby 3 368 €. 2022: tržby 10 602 €. 2023: tržby 19 501 €. 2024: tržby 19 501 €. 2025: tržby 19 501 €.20 tis.10 tis.020222025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia10/2015 — 12/2021: výsledok hospodárenia −2 599 €. 2022: výsledok hospodárenia −807 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 009 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 009 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 009 €.5 tis.0−5 tis.−2,6 tis.−807+4 tis.+4 tis.+4 tis.10/2015 — 12/20212022202320242025Výsledok hospodárenia10/2015 — 12/2021: výsledok hospodárenia −2 599 €. 2022: výsledok hospodárenia −807 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 009 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 009 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 009 €.5 tis.0−5 tis.−2,6 tis.+4 tis.+4 tis.10/2015 — 12/202120232025Výsledok hospodárenia10/2015 — 12/2021: výsledok hospodárenia −2 599 €. 2022: výsledok hospodárenia −807 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 009 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 009 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 009 €.5 tis.0−5 tis.−80720222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie10/2015 — 12/2021: aktíva 12 596 €, vlastné imanie 2 401 €. 2022: aktíva 11 858 €, vlastné imanie 1 594 €. 2023: aktíva 33 767 €, vlastné imanie 5 602 €. 2024: aktíva 33 767 €, vlastné imanie 5 602 €. 2025: aktíva 33 767 €, vlastné imanie 5 602 €.50 tis.25 tis.010/2015 — 12/20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie10/2015 — 12/2021: aktíva 12 596 €, vlastné imanie 2 401 €. 2022: aktíva 11 858 €, vlastné imanie 1 594 €. 2023: aktíva 33 767 €, vlastné imanie 5 602 €. 2024: aktíva 33 767 €, vlastné imanie 5 602 €. 2025: aktíva 33 767 €, vlastné imanie 5 602 €.50 tis.25 tis.010/2015 — 12/202120232025Aktíva a vlastné imanie10/2015 — 12/2021: aktíva 12 596 €, vlastné imanie 2 401 €. 2022: aktíva 11 858 €, vlastné imanie 1 594 €. 2023: aktíva 33 767 €, vlastné imanie 5 602 €. 2024: aktíva 33 767 €, vlastné imanie 5 602 €. 2025: aktíva 33 767 €, vlastné imanie 5 602 €.50 tis.25 tis.020222025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív10/2015 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 117 €, pohľadávky 704 €, finančné účty 11 660 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 083 €, finančné účty 8 663 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 992 €, finančné účty 8 663 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 992 €, finančné účty 8 663 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 992 €, finančné účty 8 663 €.50 tis.25 tis.010/2015 — 12/20212022202320242025Štruktúra aktív10/2015 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 117 €, pohľadávky 704 €, finančné účty 11 660 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 083 €, finančné účty 8 663 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 992 €, finančné účty 8 663 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 992 €, finančné účty 8 663 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 992 €, finančné účty 8 663 €.50 tis.25 tis.010/2015 — 12/202120232025Štruktúra aktív10/2015 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 117 €, pohľadávky 704 €, finančné účty 11 660 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 083 €, finančné účty 8 663 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 992 €, finančné účty 8 663 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 992 €, finančné účty 8 663 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 992 €, finančné účty 8 663 €.50 tis.25 tis.020222025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív10/2015 — 12/2021: vlastné imanie 2 401 €, dlhodobé záväzky 10 000 €, krátkodobé záväzky 195 €. 2022: vlastné imanie 1 594 €, dlhodobé záväzky 10 000 €, krátkodobé záväzky 264 €. 2023: vlastné imanie 5 602 €, dlhodobé záväzky 10 000 €, krátkodobé záväzky 18 165 €. 2024: vlastné imanie 5 602 €, dlhodobé záväzky 10 000 €, krátkodobé záväzky 18 165 €. 2025: vlastné imanie 5 602 €, dlhodobé záväzky 10 000 €, krátkodobé záväzky 18 165 €.50 tis.25 tis.010/2015 — 12/20212022202320242025Štruktúra pasív10/2015 — 12/2021: vlastné imanie 2 401 €, dlhodobé záväzky 10 000 €, krátkodobé záväzky 195 €. 2022: vlastné imanie 1 594 €, dlhodobé záväzky 10 000 €, krátkodobé záväzky 264 €. 2023: vlastné imanie 5 602 €, dlhodobé záväzky 10 000 €, krátkodobé záväzky 18 165 €. 2024: vlastné imanie 5 602 €, dlhodobé záväzky 10 000 €, krátkodobé záväzky 18 165 €. 2025: vlastné imanie 5 602 €, dlhodobé záväzky 10 000 €, krátkodobé záväzky 18 165 €.50 tis.25 tis.010/2015 — 12/202120232025Štruktúra pasív10/2015 — 12/2021: vlastné imanie 2 401 €, dlhodobé záväzky 10 000 €, krátkodobé záväzky 195 €. 2022: vlastné imanie 1 594 €, dlhodobé záväzky 10 000 €, krátkodobé záväzky 264 €. 2023: vlastné imanie 5 602 €, dlhodobé záväzky 10 000 €, krátkodobé záväzky 18 165 €. 2024: vlastné imanie 5 602 €, dlhodobé záväzky 10 000 €, krátkodobé záväzky 18 165 €. 2025: vlastné imanie 5 602 €, dlhodobé záväzky 10 000 €, krátkodobé záväzky 18 165 €.50 tis.25 tis.020222025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu10/2015 — 12/2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000010/2015 — 12/20212022202320242025Daň z príjmu10/2015 — 12/2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.11000010/2015 — 12/202120232025Daň z príjmu10/2015 — 12/2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100020222025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)10/2015 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,4 tis.10,6 tis.19,5 tis.19,5 tis.19,5 tis.
Výsledok hospodárenia−2,6 tis.−8074 tis.4 tis.4 tis.
Aktíva12,6 tis.11,9 tis.33,8 tis.33,8 tis.33,8 tis.
Vlastné imanie2,4 tis.1,6 tis.5,6 tis.5,6 tis.5,6 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť80,9 %86,6 %83,4 %83,4 %83,4 %

aj 2014–01/2015 — 10/2015 — v pláne Štandard

2025

Tržby
19,5 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
33,8 tis.
Vlastné imanie
5,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
83,4 %

2024

Tržby
19,5 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
33,8 tis.
Vlastné imanie
5,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
83,4 %

2023

Tržby
19,5 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
33,8 tis.
Vlastné imanie
5,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
83,4 %

2022

Tržby
10,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−807
Aktíva
11,9 tis.
Vlastné imanie
1,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
86,6 %

10/2015 — 12/2021

Tržby
3,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,6 tis.
Aktíva
12,6 tis.
Vlastné imanie
2,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
80,9 %

aj 2014–01/2015 — 10/2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API