prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

JB EXPRES s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44474288aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 11. 200817 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
17 560 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JB EXPRES s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44474288
daňové identifikačné číslo
2022708699
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Jenisejská 45, 040 12 Košice - mestská časť Nad jazerom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 11. 2008
V registri
17 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 51442/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
253460
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/07. 11. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,07. 11. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,07. 11. 2008—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,07. 11. 2008—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,07. 11. 2008—
reklamné a marketingové služby,07. 11. 2008—
prieskum trhu a verejnej mienky,07. 11. 2008—
administratívne služby,07. 11. 2008—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,07. 11. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022708699: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022708699Obdobia daňových registráciíDIČ 2022708699: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022708699Obdobia daňových registráciíDIČ 2022708699: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022708699
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202270869910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 sa zo straty dostalo na zisk 1 486 € a zvýšila tržby z nuly na 17,6 tisíc eur.

Tržby

17 560 €

Výsledok hospodárenia

1 486 €

▲ 187,5 %

Aktíva

19 342 €

▲ 224,7 %

Vlastné imanie

7 443 €

▲ 25,0 %

Zadlženosť

61,5 %

Hrubá marža

10,0 %

Čistá marža

8,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 20 363 €. 2017: tržby 13 246 €. 2018: tržby 9 100 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 17 560 €.25 tis.12,5 tis.020,4 tis.13,2 tis.9,1 tis.017,6 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 20 363 €. 2017: tržby 13 246 €. 2018: tržby 9 100 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 17 560 €.25 tis.12,5 tis.020,4 tis.13,2 tis.9,1 tis.017,6 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 20 363 €. 2017: tržby 13 246 €. 2018: tržby 9 100 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 17 560 €.25 tis.12,5 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −2 559 €. 2017: výsledok hospodárenia −2 875 €. 2018: výsledok hospodárenia 490 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 698 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 486 €.2 tis.0−5 tis.−2,6 tis.−2,9 tis.+490−1,7 tis.+1,5 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −2 559 €. 2017: výsledok hospodárenia −2 875 €. 2018: výsledok hospodárenia 490 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 698 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 486 €.2 tis.0−5 tis.−2,6 tis.−2,9 tis.+490−1,7 tis.+1,5 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −2 559 €. 2017: výsledok hospodárenia −2 875 €. 2018: výsledok hospodárenia 490 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 698 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 486 €.2 tis.0−5 tis.+490201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 18 710 €, vlastné imanie 9 559 €. 2017: aktíva 14 549 €, vlastné imanie 7 164 €. 2018: aktíva 7 653 €, vlastné imanie 7 653 €. 2019: aktíva 5 956 €, vlastné imanie 5 956 €. 2020: aktíva 19 342 €, vlastné imanie 7 443 €.20 tis.10 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 18 710 €, vlastné imanie 9 559 €. 2017: aktíva 14 549 €, vlastné imanie 7 164 €. 2018: aktíva 7 653 €, vlastné imanie 7 653 €. 2019: aktíva 5 956 €, vlastné imanie 5 956 €. 2020: aktíva 19 342 €, vlastné imanie 7 443 €.20 tis.10 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 18 710 €, vlastné imanie 9 559 €. 2017: aktíva 14 549 €, vlastné imanie 7 164 €. 2018: aktíva 7 653 €, vlastné imanie 7 653 €. 2019: aktíva 5 956 €, vlastné imanie 5 956 €. 2020: aktíva 19 342 €, vlastné imanie 7 443 €.20 tis.10 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 4 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 131 €, finančné účty 13 913 €. 2017: dlhodobý majetok 2 916 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 032 €, finančné účty 6 601 €. 2018: dlhodobý majetok 1 166 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 487 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 956 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 338 €, pohľadávky 12 360 €, finančné účty 5 644 €.20 tis.10 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 4 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 131 €, finančné účty 13 913 €. 2017: dlhodobý majetok 2 916 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 032 €, finančné účty 6 601 €. 2018: dlhodobý majetok 1 166 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 487 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 956 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 338 €, pohľadávky 12 360 €, finančné účty 5 644 €.20 tis.10 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 4 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 131 €, finančné účty 13 913 €. 2017: dlhodobý majetok 2 916 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 032 €, finančné účty 6 601 €. 2018: dlhodobý majetok 1 166 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 487 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 956 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 338 €, pohľadávky 12 360 €, finančné účty 5 644 €.20 tis.10 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 9 559 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 151 €. 2017: vlastné imanie 7 164 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 385 €. 2018: vlastné imanie 7 653 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 5 956 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 7 443 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 899 €.20 tis.10 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 9 559 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 151 €. 2017: vlastné imanie 7 164 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 385 €. 2018: vlastné imanie 7 653 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 5 956 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 7 443 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 899 €.20 tis.10 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 9 559 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 151 €. 2017: vlastné imanie 7 164 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 385 €. 2018: vlastné imanie 7 653 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 5 956 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 7 443 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 899 €.20 tis.10 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 274 €.50025004804800027420162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 274 €.50025004804800027420162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 274 €.50025004804800027420162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby20,4 tis.13,2 tis.9,1 tis.017,6 tis.
Výsledok hospodárenia−2,6 tis.−2,9 tis.490−1,7 tis.1,5 tis.
Aktíva18,7 tis.14,5 tis.7,7 tis.6 tis.19,3 tis.
Vlastné imanie9,6 tis.7,2 tis.7,7 tis.6 tis.7,4 tis.
Daň z príjmu48048000274
Zadlženosť48,9 %50,8 %0,0 %0,0 %61,5 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
17,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
19,3 tis.
Vlastné imanie
7,4 tis.
Daň z príjmu
274
Zadlženosť
61,5 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,7 tis.
Aktíva
6 tis.
Vlastné imanie
6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2018

Tržby
9,1 tis.
Výsledok hospodárenia
490
Aktíva
7,7 tis.
Vlastné imanie
7,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2017

Tržby
13,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,9 tis.
Aktíva
14,5 tis.
Vlastné imanie
7,2 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
50,8 %

2016

Tržby
20,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,6 tis.
Aktíva
18,7 tis.
Vlastné imanie
9,6 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
48,9 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API