prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

MAGURA INVEST, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44467486aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 10. 200818 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
42 775 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MAGURA INVEST, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44467486
daňové identifikačné číslo
2022703716
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Oľdza 124, 930 39 Oľdza, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 10. 2008
V registri
18 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 57110/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
901250
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
uskutočňovanie stavieb a ich zmien,28. 10. 2008—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,28. 10. 2008—
poradenská činnosť v stavebníctve v rozsahu voľnej živnosti,28. 10. 2008—
prenájom a vypožičiavanie stavebných strojov a mechanizmov bez obsluhujúceho personálu,28. 10. 2008—
prípravné práce k realizácii stavby,28. 10. 2008—
sprostredkovanie v oblasti obchodu,28. 10. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,22. 09. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,22. 09. 2015—
reklamné a marketingové služby,22. 09. 2015—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,22. 09. 2015—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností,22. 09. 2015—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,22. 09. 2015—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach,22. 09. 2015—
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok,22. 09. 2015—
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností,22. 09. 2015—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,22. 09. 2015—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,22. 09. 2015—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,22. 09. 2015—
prevádzkovanie športových zariadení,22. 09. 2015—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,22. 09. 2015—
pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne,22. 09. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022703716: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022703716Obdobia daňových registráciíDIČ 2022703716: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022703716Obdobia daňových registráciíDIČ 2022703716: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022703716
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202270371610. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −6 958 € a zvýšila tržby o ▲12 % na 42,8 tisíc eur.

Tržby

42 775 €

▲ 12,2 %

Výsledok hospodárenia

−6 958 €

▼ 123,6 %

Aktíva

320 494 €

▲ 27,4 %

Vlastné imanie

−41 514 €

▼ 20,1 %

Zadlženosť

113,0 %

Hrubá marža

−15,5 %

Čistá marža

−16,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 49 373 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 38 140 €. 2025: tržby 42 775 €.50 tis.25 tis.049,4 tis.0038,1 tis.42,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 49 373 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 38 140 €. 2025: tržby 42 775 €.50 tis.25 tis.049,4 tis.0038,1 tis.42,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 49 373 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 38 140 €. 2025: tržby 42 775 €.50 tis.25 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 231 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 458 €. 2023: výsledok hospodárenia −53 969 €. 2024: výsledok hospodárenia 29 493 €. 2025: výsledok hospodárenia −6 958 €.50 tis.0−100 tis.+12,2 tis.−3,5 tis.−54 tis.+29,5 tis.−7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 231 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 458 €. 2023: výsledok hospodárenia −53 969 €. 2024: výsledok hospodárenia 29 493 €. 2025: výsledok hospodárenia −6 958 €.50 tis.0−100 tis.+12,2 tis.−3,5 tis.−54 tis.+29,5 tis.−7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 231 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 458 €. 2023: výsledok hospodárenia −53 969 €. 2024: výsledok hospodárenia 29 493 €. 2025: výsledok hospodárenia −6 958 €.50 tis.0−100 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 91 464 €, vlastné imanie −6 623 €. 2022: aktíva 69 200 €, vlastné imanie −10 081 €. 2023: aktíva 5 924 €, vlastné imanie −64 050 €. 2024: aktíva 251 663 €, vlastné imanie −34 556 €. 2025: aktíva 320 494 €, vlastné imanie −41 514 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 91 464 €, vlastné imanie −6 623 €. 2022: aktíva 69 200 €, vlastné imanie −10 081 €. 2023: aktíva 5 924 €, vlastné imanie −64 050 €. 2024: aktíva 251 663 €, vlastné imanie −34 556 €. 2025: aktíva 320 494 €, vlastné imanie −41 514 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 91 464 €, vlastné imanie −6 623 €. 2022: aktíva 69 200 €, vlastné imanie −10 081 €. 2023: aktíva 5 924 €, vlastné imanie −64 050 €. 2024: aktíva 251 663 €, vlastné imanie −34 556 €. 2025: aktíva 320 494 €, vlastné imanie −41 514 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 48 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 364 €, finančné účty 15 900 €. 2022: dlhodobý majetok 48 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 977 €, finančné účty 6 023 €. 2023: dlhodobý majetok 4 190 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 €, finančné účty 1 690 €. 2024: dlhodobý majetok 243 986 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 412 €, finančné účty 265 €. 2025: dlhodobý majetok 236 040 €, zásoby 0 €, pohľadávky 84 426 €, finančné účty 28 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 48 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 364 €, finančné účty 15 900 €. 2022: dlhodobý majetok 48 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 977 €, finančné účty 6 023 €. 2023: dlhodobý majetok 4 190 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 €, finančné účty 1 690 €. 2024: dlhodobý majetok 243 986 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 412 €, finančné účty 265 €. 2025: dlhodobý majetok 236 040 €, zásoby 0 €, pohľadávky 84 426 €, finančné účty 28 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 48 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 364 €, finančné účty 15 900 €. 2022: dlhodobý majetok 48 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 977 €, finančné účty 6 023 €. 2023: dlhodobý majetok 4 190 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 €, finančné účty 1 690 €. 2024: dlhodobý majetok 243 986 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 412 €, finančné účty 265 €. 2025: dlhodobý majetok 236 040 €, zásoby 0 €, pohľadávky 84 426 €, finančné účty 28 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −6 623 €, dlhodobé záväzky 24 €, krátkodobé záväzky 98 063 €. 2022: vlastné imanie −10 081 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 79 281 €. 2023: vlastné imanie −64 050 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 69 974 €. 2024: vlastné imanie −34 556 €, dlhodobé záväzky 199 810 €, krátkodobé záväzky 86 409 €. 2025: vlastné imanie −41 514 €, dlhodobé záväzky 101 146 €, krátkodobé záväzky 260 862 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −6 623 €, dlhodobé záväzky 24 €, krátkodobé záväzky 98 063 €. 2022: vlastné imanie −10 081 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 79 281 €. 2023: vlastné imanie −64 050 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 69 974 €. 2024: vlastné imanie −34 556 €, dlhodobé záväzky 199 810 €, krátkodobé záväzky 86 409 €. 2025: vlastné imanie −41 514 €, dlhodobé záväzky 101 146 €, krátkodobé záväzky 260 862 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −6 623 €, dlhodobé záväzky 24 €, krátkodobé záväzky 98 063 €. 2022: vlastné imanie −10 081 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 79 281 €. 2023: vlastné imanie −64 050 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 69 974 €. 2024: vlastné imanie −34 556 €, dlhodobé záväzky 199 810 €, krátkodobé záväzky 86 409 €. 2025: vlastné imanie −41 514 €, dlhodobé záväzky 101 146 €, krátkodobé záväzky 260 862 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby49,4 tis.0038,1 tis.42,8 tis.
Výsledok hospodárenia12,2 tis.−3,5 tis.−54 tis.29,5 tis.−7 tis.
Aktíva91,5 tis.69,2 tis.5,9 tis.251,7 tis.320,5 tis.
Vlastné imanie−6,6 tis.−10,1 tis.−64 tis.−34,6 tis.−41,5 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť107,2 %114,6 %1 181,2 %113,7 %113,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
42,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−7 tis.
Aktíva
320,5 tis.
Vlastné imanie
−41,5 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
113,0 %

2024

Tržby
38,1 tis.
Výsledok hospodárenia
29,5 tis.
Aktíva
251,7 tis.
Vlastné imanie
−34,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
113,7 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−54 tis.
Aktíva
5,9 tis.
Vlastné imanie
−64 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 181,2 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3,5 tis.
Aktíva
69,2 tis.
Vlastné imanie
−10,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
114,6 %

2021

Tržby
49,4 tis.
Výsledok hospodárenia
12,2 tis.
Aktíva
91,5 tis.
Vlastné imanie
−6,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
107,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API